Меню
Your Cart

  Пімол концентрований кислотний чистячий засіб 3402209000

  Пімол концентрований кислотний чистячий засіб
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Пімол концентрований кислотний чистячий засіб Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 1206346837
  • ТН ВЭД: 3402209000
  • Країна виробник: Украина
  • Артикул: 1946
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Baltiachemi
  474 переглядів
   
   
   
   
   

  Призначення


  Універсальний концентрований засіб для очищення і миття поверхонь, приміщень, санітарно-технічного обладнання, промислового обладнання, технологічних трубопроводів, теплообмінників, інвентарю, тари (у т.ч. таких, контактують з харчовими продуктами) та ін.


  Основні властивості


  Водні робочі розчини дезінфекційного засобу мають очищаючу і миючий дію, помірне піноутворення; видаляють солі жорсткості води, іржу, пивний, молочний, винний, сечовий камінь і інші забруднення; істотно знижують мікробне забруднення; мають помірну корозійне дію на низьковуглецеві сталі, тому вони не пошкодять поверхонь з хромонікелевої сталі, алюмінію, міді, олова, гуми, пластику, кераміки, скла, порцеляни, фаянсу, метласької плитки тощо.


  Ефективність видалення іржі - не менше 90% (по відношенню до еталону). Засіб не призначений для очищення поверхонь з емальованим і лакофарбовим покриттям.


  Сфера застосування


  Підприємства харчопереробної промисловості та торгівлі, громадського харчування, установи охорони здоров'я, комунально побутові та спортивно-оздоровчі (лазні, сауни, душові, басейни та ін.), адміністративні і громадські будівлі, залізничний транспорт тощо.


  Спосіб застосування


  Для визначення режимів застосування засобу рекомендується проводити пробне миття. Методи застосування - протирання, зрошення, заповнення і занурення з подальшим чищенням щіткою або йоржем.


  Засіб застосовується у вигляді водних робочих розчинів в концентрації від 5% до 50% (за препаратом) при температурі розчину 5-60 оС, залежить від об'єкта обробки, інтенсивності і виду забруднення, методу застосування засобу, наявного ресурсу часу у користувача. Розчин повинен діяти на забруднення не менше 5-10 хв., Після чого забруднення необхідно потерти. Замкнені системи, трубопроводи заповнюють розчином і забезпечують його циркуляцію. При сильному забрудненні обробку повторюють, для прискорення очищення збільшують концентрацію і температуру розчину.


  Витрата розчину при обробці поверхонь становить 50-200 мл / м2. Дрібні предмети занурюють в розчин. Після закінчення обробки об'єкти промивають водою. Якість змивання кошти контролюють при відсутності піноутворення в промивної води і за показником рН промивної води, який може бути визначена згідно рН водопровідної води.


  Склад засоби


  Кислота соляна, комплексонату, катіонні ПАР (ЧАС) 1-5%, неіонні ПАР 1-5%, інгібітор корозії, вода до 100%.


  Не містить фосфатів. ПАР відповідають вимогам Технічного регламенту мийних засобів за ступенем біологічного розкладання.


  Заходи безпеки


  Використовуючи засіб в замкнутих системах необхідно забезпечити відведення вуглекислого газу. Дотримуватися заходів безпеки, зазначених на упаковці.


  Умови і термін зберігання


  Характеристики
  Тип засобуДезинфікуюча рідина

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре