Меню
Your Cart

  Розчинник для флексопечати 3814009090

  Розчинник для флексопечати
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Розчинник для флексопечати Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 1206346841
  • ТН ВЭД: 3814009090
  • Країна виробник: Польша
  • Артикул: 1950
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Импорт
  122 переглядів
   
   
   
   
   


  Як застосовуються розчинники для флексокрасок у пресі?


  Для друкарських фарб, виготовлених на різних основах - від нітроцелюлози до спирту застосовуються різні види хімічних розчинників. Розчинник - це такий тип речовини, який допомагає підтримувати оптимальний рівень їх в'язкості і покращувати загальну якість друку.


  Розчинник для флексографічного друку: склад засобу та його характерні властивості


  Давайте більш детально розберемося в тому, якими характеристиками має якісний розчинник для флексографічного друку. В першу чергу, це відсутність тератогенного впливу на організм людини в результаті тривалої взаємодії. По-друге, це нейтральний запах - він не повинен бути різким і дуже неприємним. По-третє, це максимально швидке і ефективне розчинення фарб на основі нітроцелюлози та протидію їх набухання в процесі друку на різних типах матеріалів.


  Чим ще відрізняється якісний розчинник від неякісного? Тим, що він володіє нейтральним рівнем негативного впливу на різні види друкованих форм - це важливо для запобігання їх пошкодження в процесі друку.


  Сам розчинник для друкарської фарби - це суміш різних за хімічним властивостям компонентів, її використовують для підготовки фарби до подальшого використання. Крім флексографічного друку, розчинники, якісного процесу друку? Саме завдяки йому фарба отримує той рівень в'язкості, який дозволяє їй безперешкодно проходити по друкарській системі. Якщо ступінь її в'язкості буде надлишкової або недостатньої, то є велика ймовірність того, що насиченість кольору друку буде недостатньою, або ж після друку станеться розтікання точок.


  Більш якісними вважаються розчинники з таким процентним співвідношенням, як 80% пропилового спирту і 20% пропив ацетату. Такі засоби коштують дорожче, але вони забезпечують більш високу якість, ніж дешеві аналоги на основі етилового ефіру оцтової кислоти і изопропанола. Саме перший варіант розчинника відрізняється поліпшеною розчинюючої здатністю, а також менш різким ароматом, ніж розчинники на основі ацетону та етанолу.


  Варто звертати увагу також на щільність самого розчинника - вона може ставати менше або більше. Якщо ж це сталося, значить в розчині, крім основних компонентів, також є вода або сторонні домішки. Особливо важливий рівень вмісту в засобі води - її має бути не більше 0,2%. Якщо ж її концентрація перевищена, то внаслідок високої вологості повітря на друкованому шарі з'являється конденсат. Виправити цю ситуацію досить просто - варто додати в розчинник такий гідрофільний компонент, як етоксіпропанол.


  Крім рівня води в розчиннику, також важливо стежити за концентрацією в ньому оцтової кислоти. Якщо її кількість надлишково, це згодом може призвести до поломок і повної несправності друкарського обладнання.


  Розчинники в поліграфії та їх вплив на властивості друкарської фарби


  За допомогою етилового ефіру оцтової кислоти або пропилового ефіру можна прискорити процес сушіння флексографічного фарби після друку. Використовувати ці речовини рекомендується в зв'язку з тим, що їх хімічні властивості максимально близькі до етанолу, а також для поліпшення якості растрового друку.


  Перед тим, як розчинник купити і почати активно використовувати, варто ознайомитися зі ступенем поверхневого натягу різних видів поверхонь друкарськими фарбами. Наприклад, для ЕА і спиртів ця цифра дорівнює 24. Для изопропилового ефіру оцтової кислоти і ІПС вона дорівнює 21. Ці компоненти забезпечують:


  легкий вихід фарби з осередків;


  максимальне змочування всієї поверхні;


  усунення сивини на плашках;


  оптимальний рівень розтікання точки навіть на малоактівірованних плівках.


  Що стосується монометилового і етилового ефіру пропиленгликоля, то для цих речовин показник поверхневого натягу дорівнює 28. Вони дають можливість отримати максимально тонкі переходи кольорів друкарських фарб, а також поліпшення якості друку растрових ілюстрацій.


  бутанон і моноетиловий ефір пропіленгліколю використовують також як сповільнювачі друкарських фарб на спиртовій основі, а також клеїв та інших видів лакофарбової продукції. Важливо при використанні бутанон враховувати його інтенсивний аромат, схожий з запахом ацетону.


  Пам'ятайте,

  Характеристики
  Одиниця виміруЄврокуб

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре