Меню
Your Cart

  Перекис водню 5 літрів 35% 2847000000

  Перекис водню 5 літрів 35%
  Перекис водню 5 літрів 35%
  Перекис водню 5 літрів 35%
  Перекис водню 5 літрів 35%
  Перекис водню 5 літрів 35%
  Перекис водню 5 літрів 35%
  Перекис водню 5 літрів 35%
  Перекис водню 5 літрів 35%
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Перекис водню 5 літрів 35% Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: Канистра
  • SKU: 1206346852
  • ТН ВЭД: 2847000000
  • Країна виробник: Украина
  • Артикул: 1961
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Собственное производство
  742 переглядів
   
   
   
   
   

  Акция !!! При купівлі 10 каністр перекису водню Ви отримуєте подарунок 5 літрів антисептика для рук "Kovisept"


  Що робити якщо вода в басейні зеленіє? Телефонуйте нам!


  Пропонуємо Вашій увазі перекис водню медичну в фасування 5 літрів з концентрацією 35%. Дана споживча фасування ідеально підходить для побутових потреб, зверніть увагу пергідроль яку Ви купуєте в аптеці в концентрації 3% підходити для дезінфекції ран, наша перекис 35% і 60% є їдкою речовиною і при попаданні на шкіру залишає легкий хімічний опік у вигляді білої плями, слід від опіку проходить через кілька годин, категорично не можна допускати попадання в очі.


  Перекис 5 літрів ідеально підходить для дезінфекції води в домашніх умовах в тому числі міні басейнів, як в приміщенні, так і на вулиці. Що робити якщо вода в басейні зацвіла? З цим питанням стикаються власники басейнів з настанням літа. Рішення просте - потрібно провести дезінфекцію води перекисом водню. Увага, рекомендація експерта щодо норми витрати перекису водню для басейну:


  Концентрація 60% - 0,5 літра на 1 куб води


  Концентрація 35% - 0,7 літра на 1 куб води


  Як часто додавати перекис в басейн? Все залежить від кількості відвідувань басейну, природно якщо басейн знаходиться в спорткомплексі з прохідністю в сотні відвідувачів необхідність дезінфекції виникає щотижня, а в домашній басейн лити перекис можна 2-3 рази за літо. Для великих басейнів доступна фасування 10 літрів і 20 літрів . Будь ласка, не забувайте, після того як розчин перекису залитий в воду утримайтеся від відвідування басейну як мінімум добу. Головна перевага пергідролем - висока якість дезінфекції з відсутністю запаху хлору і роздратування шкіри, абсолютна відсутність алергічних реакцій навіть у людей з чутливою шкірою.


  Що стосується доставки перекису водню: доставка здійснюється службою« деливери », інші служби доставку не здійснюють. Всі питання щодо покупки можна уточнити у відділі продажів: (050) 495-37-71


  На фото виключно наша продукція :
  <

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре