Menu
Ваша корзина

  Ксилол 2707309000

  Ксилол
  Ксилол
  Ксилол
  Ксилол
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Ксилол Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 12216877
  • ТН ВЭД: 2707309000
  • Країна виробник: Евро Союз
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  261 переглядів
   
   
   
   
   

  Ксилол нафтовий Технічні умови (Petroleum xylol) ГОСТ 9410-78 заміну ГОСТ 9410-71

  Опис: ксилол - це нафтопродукт, який виготовляється безпосередньо на виробничому обладнанні, а його хімічний склад включає С8Н10. Він складається з багатьох ізомерів, таких як ксилол, етилбензол і інші, отримані при відділенні нафтових фракцій. На вигляд продукт нагадує прозору рідину, але насправді в своєму складі ця рідина не містить води і інших домішок.

  Застосування: ксилол є складовою частиною практично всіх розчинників, які тільки існують на сьогоднішній день, а також він застосовується для отримання ксілолових ізомерів. Його часто застосовують при розведенні лакофарбових матеріалів, а також у легкій і важкій промисловості для кремнійорганічних полімерів. Він є самим універсальним засобом для розчинення не тільки лакофарбових виробів, але також і пластмаси, смол.

  В виробничих цілях ксилол застосовується на виробництві різноманітних пластмасових виробів, а також при виробництві лінолеуму і різноманітних мастик.

  Техніка безпеки: якщо речовина використовується безпосередньо в чистому вигляді, воно є досить небезпечним для людини і вимагає відповідного запобігання: рукавички, респіратори. Уникайте вдихання парів ксилолу, роботи проводити потрібно тільки в добре провітрюваному приміщенні. Також ксилол є і пальним, легкозаймистою речовиною,

  Характеристики
  Вигляд матеріалу
  Вигляд розчинникаНеорганічний
  Тип використанняУніверсальний

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре