Menu
Ваша корзина

  Селітра аміачна з доставкою 3102309000

  Селітра аміачна з доставкою
  Селітра аміачна з доставкою
  Селітра аміачна з доставкою
  Селітра аміачна з доставкою
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Селітра аміачна з доставкою Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: Тонна
  • SKU: 12291229
  • ТН ВЭД: 3102309000
  • Країна виробник: Украина
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Ровноазот
  460 переглядів
   
   
   
   
   

  Аміачна селітра (нітрат амонію, азотнокислий амоній) - NH4NO3 - гранульований продукт білого кольору з жовтуватим відтінком.

  Шановні клієнти!

  В ЗВ'ЯЗКУ З ПОЧАТКОМ СЕЗОНУ ЦІНА НА ПРОДУКЦІЮ ЗМІНЮЄТЬСЯ, ДЛЯ УТОЧНЕННЯ АКТУАЛЬНОЮ ЦІНИ ПРОСИМО ЗВОНИТЬ ПО ТЕЛЕФОНУ: КОНТАКТИ

  Аміачна селітра (нітрат амонію, азотнокислий амоній) - NH4NO3 - гранульований продукт білого кольору з жовтуватим відтінком.

  Застосовується для виробництва амонітів, закису азоту, в сільському господарстві - в якості мінерального добрива. Як добриво - ефективна у всіх зонах, майже поп всі сільськогосподарські культури. Застосовується як посівне (основне) добриво, а також ранньовесняне підживлення рослин. Упаковка - в поліетиленові або поліпропіленові мішки по нормативно-технічної документації, що забезпечують збереження продукту.

  Транспортується всіма видами критого транспорту, крім повітряного. За погодженням із споживачем аміачну селітру транспортують насипом в залізничних вагонах, що саморозвантажуються типу мінераловозов і автотранспортом з укриттям.

  Зберігають в критих сухих складах, що захищають продукт від зволоження. Гарантійний термін зберігання - 6 місяців з дня виготовлення.

  PS Вам більше не потрібно в розпал сезону годинами сидіти за комп'ютером, задавати всілякі пошукові запити (аміачна селітра, аміачна селітра ціна, селітра аміачна купити в ..., селітра дешево і т. д.), просто зателефонуйте нам, і необхідна продукція буде до Вас доставлена ??в найкоротші терміни, а ціна приємно здивує і дозволить значно здешевити витрати на закупівлю продукції. Звертайтеся!

  Характеристики
  Вигляд добриваАміачна селітра
  виробник добриваРівно Азот|Черкасси Азот
  Концентрована форма добриватак
  Максимальна температура ефективної дії40 град.
  Препаратівная формаГранули
  селітра аміачнакраїна походження Україна

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре