Menu
Ваша корзина

Ми працюємо понеділок - п'ятниця 09:00-17:00. РУСЬКИЙ КОРАБЛЬ ІДИ НА Х*Й!

  Метіонін кормовий доставка по Україні 2930409000

  Метіонін кормовий доставка по Україні
  Метіонін кормовий доставка по Україні
  Метіонін кормовий доставка по Україні
  Хіт продажу
  Метіонін кормовий доставка по Україні
  Метіонін кормовий доставка по Україні
  Метіонін кормовий доставка по Україні
  Увага!
  У зв`язку з ситуацією, уточнюйте актуальні ціни у менеджерів, дякуємо!
  Метіонін кормовий доставка по Україні Оптові ціни, уточнюйте у менеджерів деталі.
  • наявність: В наявності
  • Ціна за: 1 кг
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 12386716
  • ТН ВЭД: 2930409000
  • Країна виробник: Франция
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  44974 переглядів
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   

  Метіонін кормовий ADISSEO Франція зі складу в Києві, доставка по Україні

  Метіонін кормовий являє собою білий кристалічний порошок зі специфічним запахом з вмістом активної речовини (D-, L-ізомери альфа-аміно-гамма-метілтіомасляной кислоти) не менше 99%. Упаковка - мішки по 25 кг з паперу та поліетилену, Біг беги по 750 - 1000 кг з поліпропілену. Метіонін, будучи незамінною амінокислотою, грає важливу роль в обміні речовин.

  Він бере активну участь в синтезі тканинних білків, а також процесах синтезу ряду вітамінів, гормонів, ферментів, що обумовлено наявністю слабо зв'язаної метильной групою (-СН3) , яка може переходити в ДНК, і є універсальним джерелом метильних груп для всіх нуклеїнових кислот. Також метіонін безпосередньо впливає на синтез гемоглобіну, необхідний для синтезу адреналіну, норадреналіну, цианкобаламина, креатиніну, аміду нікотинової кислоти і ряду інших речовин, що впливають на азотистий, вуглецевий і жировий обмін.

  Також разом з цистином і вітаміном А бере участь в утворенні пера у птахів, разом з цистином і вітаміном Е перешкоджає жировому переродженню печінки. У порівнянні з рідким метіонінгідроксіаналогом засвоюваність організмом тваринного (біологічна ефективність) сухого DL-Метіоніну вище приблизно на 35%. При нестачі метіоніну в організмі тварин і птахів спостерігається втрата апетиту, анемія, атрофія мускулатури, ожиріння печінки, порушення функції нирок, зниження заплідненості, зниження швидкості росту молодняку ??і продуктивності дорослої птиці, порушення оперення і оперяемості у птахів (скуйовджене пір'я, їх матовість, ламкість і випадання). Внаслідок цього спостерігається низька ефективність використання кормів. Сповільнюється утворення яєчного білка і, відповідно, знижується маса яєць.

  Відзначається порушення ліпідного обміну, що характеризується жировою інфільтрацією і дистрофію печінки. При одночасному нестачі вітаміну Е дефіцит метіоніну призводить до розвитку м'язової дистрофії у курчат і дерматиту ніг. Завдяки високій сипучості і хорошою смешиваемости препарат зручний у застосуванні, і, на відміну від рідкого метіонінгідроксіаналога не викликає корозії і зносу обладнання, безпечний в обігу і може застосовуватися на будь-якій стадії приготування кормосуміші.

  Показання

  Для збагачення і балансування раціонів сільськогосподарських тварин, в т. Ч. Птахів, приготування повнораціонних комбікормів, преміксів, кормових добавок.

  Дози і спосіб застосування

  Препарат вносять в комбікорми, премікси та кормові добавки на комбікормових заводах або кормоцехах господарств. Кількість вводиться DL-Метіоніну в комбікорми залежить від виду і віку сільськогосподарських тварин, в т. Ч. Птахів і визначається відповідно до Норм, затвердженими Мінсільгосппродом Росії 30 квітня 1997 року <Про використання біологічно активних речовин (БАР) і норми їх введення в комбікорми

  Побічні дії

  Чи не спостерігаються.

  Протипоказання

  Не встановлені.

  Особливі вказівки

  Тваринницьку і птахівничу продукцію можна використовувати без обмежень. Під час вивантаження, складування і завантаженні DL-Метіоніну кормового необхідно дотримуватися загальноприйнятих заходів безпеки, передбачені для роботи з хімікатами. При можливому попаданні матеріалу на шкіру або в очі необхідно використовувати засоби захисту (гумові або пластикові рукавички, захисні окуляри). Перед перервою в роботі і після її закінчення слід вимити руки і обличчя. При потраплянні препарату в очі слід промити їх великою кількістю води.

  Умови зберігання

  В сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 30 С. Термін придатності препарату - 5 років.

  Під час вивантаження, складування і завантаженні DL-Метіоніну кормового необхідно дотримуватися загальноприйнятих заходів безпеки, передбачені для роботи з хімікатами. При можливому попаданні матеріалу на шкіру або в очі необхідно використовувати засоби захисту (гумові або пластикові рукавички, захисні окуляри). Перед перервою в роботі і після її закінчення слід вимити руки і обличчя. При потраплянні препарату в очі слід промити їх великою кількістю води.
  Характеристики
  Концентрована форматак

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре

  Хочете купити Метіонін кормовий доставка по Україні недорого та з доставкою по Україні? «Перший український маркет хімічної сировини» пропонує широкий асортимент хімічної продукції від надійних виробників України та Європи. У нас ви зможете знайти все необхідне для різних галузей промисловості за найкращими оптовими цінами або зробити покупку в роздріб. Дізнайтесь більше інформації у наших менеджерів за телефонами +380 (66) 044-57-00; +380 (96) 351-73-61; +380 (63) 568-04-65; +380 (44) 333-61-86 або оформіть замовлення на сайті та отримайте професійну консультацію!

  Швидко доставимо Метіонін кормовий доставка по Україні у такі міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Суми, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Херсон та інші міста України.