Menu
Ваша корзина

  Карбід кальцію 120 кг (Росія ВОАО "Химпром") 25*80 2849100000

  Карбід кальцію 120 кг (Росія ВОАО "Химпром") 25*80
  Карбід кальцію 120 кг (Росія ВОАО "Химпром") 25*80
  Карбід кальцію 120 кг (Росія ВОАО "Химпром") 25*80
  Карбід кальцію 120 кг (Росія ВОАО "Химпром") 25*80
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Карбід кальцію 120 кг (Росія ВОАО "Химпром") 25*80 Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 1245239
  • ТН ВЭД: 2849100000
  • Країна виробник: Украина, Еврос
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Химпром
  246 переглядів
   
   
   
   
   

  Карбід кальцію, хімічна формула СаС2, Литраж, куб. дм / кг - 250 - 280. Фасовка барабани нетто 120 кг. Доставка від 1 т БЕЗКОШТОВНО

  Шановні клієнти!

  Продукція відвантажується зі складу від мішка. Відвантаження товару здійснюється як зі складу в Києві, так і з регіональних складів. Ми робимо доставку жд і автотранспортом в будь-яку точку України, відправляємо вантажі кур'єрами (Нова пошта, Нічний експрес, та іншими службами) від мішка. Для уточнення вартості необхідної Вам партії товару, умов оплати та термінів доставки зв'яжіться з відділом продажів:

  Карбід кальцію виготовлений на виробничому майданчику ВОАОВ« Хімпром В». ВОАО В«ХімпромВ» є одним з найбільших підприємств виробників карбіду кальцію вітчизняного хімічного комплексу. В даний час основними видами діяльності ВОАО В«ХімпромВ» є виробництво і реалізація хімічної продукції технічного призначення, а це значний перелік неорганічних і хлорорганічних сполук, полімерів і пластифікаторів, розчинників і хладонов.

  ВОАО В«ХімпромВ» активно займається виробництвом товарів народного споживання, в числі яких різні найменування синтетичних миючих засобів, інсектопрепаратов, дезінфікуючих та миючих засобів, засобів по догляду за автомобілем. У 2004 році на ВОАО В«ХімпромВ» В»запущена сучасна італійська лінія з випуску аерозольних препаратів. ВОАО В«ХімпромВ» має всі можливості, що дозволяють виробляти якісну хімічну продукцію, що задовольняє найвищим вимогам клієнтів.

  Основна специфікація карбіду кальцію:

  Фасовка карбіду кальцію: Як правило, карбід кальцію фасується в сталеві барабани з високим ступенем герметичності. На сьогоднішній день, на сьогоднішній день карбід кальцію розфасований заводом виробником в барабани нетто 120 кг.

  Фізико-хімічні властивості: Карбід кальцію показує досить високу хімічну активність при контакті з водою, розкладаючись з утворенням так званої гашеного вапна і ацетилену. Температура води прямо пропорційна швидкість розкладання карбіду кальцію. Залежно від загальної маси домішок, карбід кальцію розділяється на 1 і 2 сорт.

  Зберігання та транспортування карбіду кальцію: При дотриманні цілісності заводської упаковки карбіду кальцію та відсутність факту порушення її герметичності, карбід кальцію може транспортуватися будь-яким транспортом. Карбід кальцію зберігається в закритих, вентильованих приміщеннях.

  Застосування карбіду кальцію: карбід кальцію знайшов своє застосування в металургійній промисловості, ставши одним з компонентів сталеливарних технологій. Крім цього, карбід кальцію застосовується для отримання ацетилену і цианамида кальцію. Варто відзначити, що досить доступна ціна на карбід кальцію відкриває великі перспективи на його масове і повсюдне використання.

  Характеристики
  Вага упаковки120 кг
  Мінімальний вихід ацетилену350 л/кг
  Сорт1
  Фракція, мм25Ч80

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре