Menu
Ваша корзина

  Лабомід купити 3402909000

  Лабомід купити
  Лабомід купити
  Лабомід купити
  Лабомід купити
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Лабомід купити Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 12456706
  • ТН ВЭД: 3402909000
  • Країна виробник: Казахстан
  • Статус: предоплата
  278 переглядів
   
   
   
   
   

  Лабомид (засіб миючий СМ-2, лабомід 203, лабомід М) Лабомид (лабомід 203, лабомід М) являє собою ефективний миючий засіб, що складається з різних добавок і солей, а також поверхнево-активних речовин.

  Поставляється лабомід (лабомід 203, лабомід М) у вигляді порошку від білого до світло-сірого кольору. Лабомид (лабомід 203, лабомід М) хімічно не схильний до окислення і полімеризації, добре розчинний у воді. Він відноситься до негорючих і не токсичних речовин. Лабомид (лабомід 203, лабомід М) в промисловості застосовується у вигляді розчинів.

  Показники якості Лабомід Якість Лабомід визначається наступними фізико-хімічними показниками: концентрація водневих іонів; -масова частка спирторозчинних речовин; -загальна лужність в перерахунку на Na2O; -масова частка вологи. Залежно від фізико-хімічних показників промисловість випускає різні марки Лабомід, такі як лабомід 203, лабомід М. Наша компанія пропонує лабомід марки лабомід 203, лабомід М, інші види Лабомід Ви можете придбати під замовлення. Реалізований нами лабомід (лабомід 203, лабомід М) відвантажується від мішка зі складу в Києві. Ми доставляємо лабомід по території України автотранспортом, в тому числі кур'єрськими службами (нова пошта, Інтайм і т. Д.) Застосування Лабомід (лабомід 203, лабомід М) Основне призначення Лабомід (лабомід 203, лабомід М) є очищення металевих поверхонь різних механізмів і агрегатів, промислового обладнання.

  Характеристики
  Основне призначення засобуУніверсальне
  Тип засобуПорошок

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре