Menu
Ваша корзина

Ми працюємо понеділок - п'ятниця 09:00-17:00. РУСЬКИЙ КОРАБЛЬ ІДИ НА Х*Й!

  Сіль таблетована 2501005100

  Сіль таблетована
  *Уточнюйте актуальну ціну
  Увага!
  У зв`язку з ситуацією, уточнюйте актуальні ціни у менеджерів, дякуємо!
  Сіль таблетована Оптові ціни, уточнюйте у менеджерів деталі.
  • наявність: В наявності
  • Ціна за: 1 тонна
  • Фасовка: тонна
  • SKU: 12496553
  • ТН ВЭД: 2501005100
  • Країна виробник: импорт
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Мозырьсоль
  1009 переглядів
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   

  уточнювати ЦІНУ ЗА ТЕЛ. У РОЗДІЛІ "КОНТАКТИ" зі складу ВІДПУСКАЄТЬСЯ ВІД МІШКА, ДОСТАВКА ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ЯК ПО МІСТУ, ТАК І ПО ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНА.

  СКЛАД СОЛІ таблетованих:

  Зміст натрію хлористого не менше 99,5%.

  ФАСОВКА таблетованих СОЛІ:

  ПОЛІПРОПІЛЕНОВІ МІШКИ ПО 25 кг зі складу ВІДПУСКАЄТЬСЯ ВІД МІШКА, ДОСТАВКА ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ЯК ПО МІСТУ, ТАК І ПО ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ.

  ХАРАКТЕРИСТИКА таблетованих СОЛІ:

  Сіль таблетована є спресовану в таблетки кухонну харчову сіль (NaCl) сорту «Екстра» без додавання йоду і ферроціоніда калію (антіслежівающей добавки).

  Сольові таблетки білого кольору, без запаху. Сіль таблетована нетоксична, пожежобезпечна і вибухобезпечна.

  Хімічний склад таблетованих СОЛІ:

  • Масова частка хлористого натрію,%, не менше 99,5
  • ;
  • Масова частка кальцію,%, не більше 0,02
  • Масова частка магнію,%, не більше 0,01
  • Масова частка сульфат-іона,%, не більше 0,2
  • Масова частка нерозчинних у воді речовин,%, не більше 0,03

  ЗАСТОСУВАННЯ СОЛІ таблетованих ДЛЯ КОТЕЛЬНИХ:

  Таблетированная сіль очищає воду від солей жорсткості, відновлює робочі характеристики іонообмінних смол в іонообмінник водоумягчітельних установок, захищає нагрівальні елементи від вапняних відкладень. Сіль таблетована застосовується в водоумягчітельних установках, призначених як для домашнього, так і для промислового використання в харчових і фармацевтичних виробництвах, т. Е. Таблетована сіль знайшла широке застосування практично у всіх секторах промисловості та побуту.

  Таблетированная сіль в воді розчиняється рівномірно до насичення регенеруючого розчину, що дозволяє позбутися від перемішування вручну або механістичним способом. Завдяки «ефекту танення» сольових таблеток в баку-солепріемніке не утворюється нерозчинний осад, який може вивести обладнання з ладу. Сіль таблетована очищає воду від солей жорсткості, відновлює робочі характеристики іонообмінних смол.

  Сіль таблетирована ДЛЯ ФІЛЬТРУЮЧИХ УСТАНОВОК:

  Сіль таблетована необхідна для іонообмінника, що містить спеціальниесінтетіческіе смоли . Звичайні системи пом'якшення води видаляють небажані іони кальцію і магнію за допомогою процесу іонообміну. Основа іонообмінника представляє собою один або кілька резервуарів, наповнених мільйонами малих частинок сильно - кислотної катіонообменной смоли. Ці частинки спочатку несуть іони натрію, слабо пов'язані смолою. Коли пом'якшена вода проходить через такі частинки, іони кальцію і магнію сильно притягуються до смолі і виштовхують іони натрію, які потім замінюють іони кальцію і магнію, які перебували у складі води.

  З часом натрій, наявний в частинках смоли, повністю вичерпується. Внаслідок цього, частки необхідно періодично відновлювати, тобто поповнювати іонами натрію і звільняти від накопичених іонів кальцію і магнію. Це робиться шляхом пропускання насиченого розчину хлориду натрію через частинки смоли. Необхідний

  CAS
  Упаковка:Поліпропіленовий плетений мішок
  Характеристики
  Матеріалсіль
  Призначення того, що комплектуєПом'якшувач води
  СтанНове
  Тип того, що комплектуєсіль

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре

  Хочете купити Сіль таблетована недорого та з доставкою по Україні? «Перший український маркет хімічної сировини» пропонує широкий асортимент хімічної продукції від надійних виробників України та Європи. У нас ви зможете знайти все необхідне для різних галузей промисловості за найкращими оптовими цінами або зробити покупку в роздріб. Дізнайтесь більше інформації у наших менеджерів за телефонами +380 (66) 044-57-00; +380 (96) 351-73-61; +380 (63) 568-04-65; +380 (44) 333-61-86 або оформіть замовлення на сайті та отримайте професійну консультацію!

  Швидко доставимо Сіль таблетована у такі міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Суми, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Херсон та інші міста України.