Menu
Ваша корзина

  ТРІНАТРІЙФОСФАТ від 6000 за тонну 2835293000

  ТРІНАТРІЙФОСФАТ від 6000 за тонну
  ТРІНАТРІЙФОСФАТ від 6000 за тонну
  ТРІНАТРІЙФОСФАТ від 6000 за тонну
  ТРІНАТРІЙФОСФАТ від 6000 за тонну
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  ТРІНАТРІЙФОСФАТ від 6000 за тонну Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 12496694
  • ТН ВЭД: 2835293000
  • Країна виробник: Украина
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Украина ТД
  236 переглядів
   
   
   
   
   

  Тринатрійфосфат (НАТРІЮ ФОСФАТ, трехзамещенний фосфат натрій)

  ГОСТ 201-76

  Використовується в енергетиці; целюлозно-паперової промисловості; харчової промисловості; при виробництві синтетичних миючих засобів; як ПАР у виробництві цементів та при бурінні свердловин; в бурових розчинах в складі комплексної полімерної добавки до низькосортним глинам і порошків; а також для технічних цілей (промивка технологічного обладнання, знежирення поверхонь і т.п.) в багатьох галузях промисловості.

  Хімічна формула: Na 3 PO 4 - H 2 O (двенадцатіводний)

  Вимоги безпеки:

  Тринатрійфосфат пожежо і вибухобезпечний, володіє лужними властивостями, за ступенем впливу на організм відноситься до речовин 2-го класу небезпеки.

  Упаковка:

  Тринатрійфосфат упаковують в чотирьох-, п'ятишарові паперові мішки, поліетиленові мішки, паперові мішки з внутрішнім шаром, дубльованим резинобитумной сумішшю.

  Транспортування, зберігання: Тринатрійфосфат транспортують усіма видами транспорту критих транспортних засобах. Залізницею продукт транспортують вагонними відправками в критих вагонах. При перевезенні річковим транспортом використовують спеціальні контейнери. Тринатрійфосфат зберігають в закритих, неопалюваних складських приміщеннях.

  Гарантійний термін зберігання продукту: tr> Ступінь токсичності 4 Основні властивості та види небезпеки Основні властивості Луска або кристали, здатні злежуватися. Продукт володіє лужними властивостями. Вибухо- та пожежонебезпека Тринатрійфосфат пожежо і вибухобезпечний. небезпека для людини Пил викликає подразнення слизових оболонок очей і верхніх дихальних шляхів, а також зміна шкірних покривів типу дерматитів і екзем. Засоби індивідуального захисту Бавовняний або суконний костюм, спецвзуття, рукавиці, респіратор типу ШБ-1 В«ЛепестокВ», захисні окуляри. Необхідні дії в аварійних ситуаціях загального характеру Відвести. Ізолювати небезпечну зону в радіусі не менше 50 м. У небезпечну зону входити в захисних засобах. Потерпілим надати першу допомогу. При витоку, розливі та розсипу Розсип зібрати, затарить і використовувати за призначенням. При пожежі Не горить. Плавиться при температурі 70 В° С. Нейтралізація Розсип зібрати в герметичну тару і використовувати за призначенням або відправити на звалище побутових і промислових відходів. Забруднену тару спалюють або відправляють на смітник промислових відходів. Заходи першої допомоги Свіже повітря. Шкіру і слизові рясно промити водою. В очі - розчин альбуциду 30% -ного. При попаданні всередину промити шлунок через зонд водою.

  Вказівки щодо застосування: Тринатрійфосфат застосовують при пранні білизни, миття посуду і у всіх випадках, де потрібно знежирення. Перед пранням білизну попередньо замочують у теплому розчині тринатрійфосфату (1/2 склянки на відро води). Дуже забруднена білизна рекомендується залишити в зазначеному розчині на 2-3 години. Потім білизну перуть і при необхідності кип'ятять з миючими засобами. Після прання білизну слід ретельно прополоскати в чистій воді.

  Уточнювати ЦІНУ ЗА ТЕЛ. У РОЗДІЛІ "КОНТАКТИ" зі складу, ДОСТАВКА ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ЯК ПО МІСТУ, ТАК І ПО ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ.

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре