Меню
Your Cart

  Алюміній сірчанокислий сульфат алюмінію 2833220000

  Алюміній сірчанокислий сульфат алюмінію
  Алюміній сірчанокислий сульфат алюмінію
  Алюміній сірчанокислий сульфат алюмінію
  Алюміній сірчанокислий сульфат алюмінію
  Алюміній сірчанокислий сульфат алюмінію
  • наявність: В наявності
  • SKU: 12497094
  • ТН ВЭД: 2833220000
  • Країна виробник: Украина
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Химпром
  46 переглядів
   
   
   
   
   

  Алюміній сірчанокислий 16% (Китай, Україна) ДОСТАВКА безтілесних!

  ПРОПОНУЄМО ВАШІЙ УВАЗІ СУЛЬФАТ АЛЮМІНІЮ (АЛЮМИНИЙ СІРЧАНОКИСЛИЙ) ГОСТ 12966-85. ВАРТІСТЬ ОДНІЄЇ ТОННИ становить 2000 ГРИВЕНЬ З ПДВ, З УРАХУВАННЯМ ДОСТАВКИ ПО УКРАЇНІ залізничним транспортом.

  Отримання: Алюмінію сульфат технічний очищений (Алюміній сірчанокислий) отримують взаємодією гідроксиду алюмінію з сірчаною кислотою.

  Застосування: Алюмінію сульфат технічний очищений призначається для очищення води господарсько-питного та промислового призначення і для використання в паперовій, текстильній, шкіряній та інших галузях промисловості.

  Формула: Al2 (SO4) 3 • nH2O

  Вимоги безпеки : Алюмінію сульфат технічний очищений не горючий, пожежо- та вибухобезпечний, за ступенем впливу на організм відноситься до речовин 3-го класу небезпеки.

  Упаковка : Алюмінію сульфат технічний очищений упаковують в м'які спеціалізовані контейнери разового використання, а також в чотирьох-, п'яти-, шестишарові паперові мішки масою не більше 50 кг.

  Транспортування, зберігання: Алюмінію сульфат технічний очищений транспортують в упакованому вигляді або навалом. Алюмінію сульфат насипом транспортують в критих залізничних вагонах, а також автомобілях, а упакований у контейнери і мішки - всіма видами транспорту, крім повітряного. продукт, упакований в м'які спеціалізовані контейнери разового використання, допускається транспортувати відкритим рухомим складом. Алюмінію сульфат технічний очищений зберігають насипом або в мішках в закритих складських приміщеннях на майданчиках з твердим покриттям або в бункерах. Продукт, упакований в м'які спеціалізовані контейнери разового використання, допускається зберігати на незабруднених відкритих майданчиках, що мають тверде покриття з стоком вод і забезпечують роботу вантажних механізмів.

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре