Menu
Ваша корзина

Ми працюємо понеділок - п'ятниця 09:00-17:00. РУСЬКИЙ КОРАБЛЬ ІДИ НА Х*Й!

  НАТРІЙ АЗОТНОКИСЛИЙ 3102501000

  НАТРІЙ АЗОТНОКИСЛИЙ
  Увага!
  У зв`язку з ситуацією, уточнюйте актуальні ціни у менеджерів, дякуємо!
  НАТРІЙ АЗОТНОКИСЛИЙ Оптові ціни, уточнюйте у менеджерів деталі.
  • наявність: В наявності
  • Ціна за: 1 тонна
  • Фасовка: 25 кг.
  • SKU: 12505043
  • ТН ВЭД: 3102501000
  • Країна виробник: Украина
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Днепродзержинское производственное объединение Азот
  2999 переглядів
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   

  Селітра натрієва зі складу від мішка, доставка по Україні, ціну уточнюєте ЗАМОВИТИ ДОСТАВКУ

  НАТРІЄВА СЕЛІТРА (НАТРИЙ АЗОТНОКИСЛИЙ, нІТРАТ НАТРІЮ) являє собою кристалічна тверда речовина білого кольору, іноді з сіруватим або жовтуватим відтінком. У воді добре розчинна (легше калійної селітри). Сильний окислювач. У природі зустрічається у вигляді мінералу чилійської селітри (нітронатріт). Сира селітра - червона брудна маса, яка для отримання чистого продукту піддається перекристалізації. Чистий селітра утворює безбарвні блискучі ромбоедріческіе кристали, дуже гігроскопічна. Щільність 2,257 г / см?. Температура плавлення - 308 ° C, температура кипіння (розкладається) - 380 ° C.

  Хімічна формула: NaNO3 Виходить з природних покладів вилуговуванням гарячою водою і кристалізацією; абсорбцією розчином соди окислів азоту; обмінним розкладанням кальцієвої або аміачної селітри з сульфатом, хлоридом або карбонатом натрію. Останнім часом готують синтетичним шляхом з азоту повітря або з синтетичного аміаку. Застосування натрієвої селітри (натрію азотнокислого, нітрату натрію). Сільське господарство. Селітра натрієва - азотне добриво, що містить 16% азоту в нітратній формі.

  Застосовується на всіх типах грунтів під картоплю, їдальню і цукровий буряк, овочеві культури, плодово-ягідні та декоративні насадження. Натрієва селітра - фізіологічно лужне добриво, яке злегка подщелачивает грунт, тому найбільш ефективно діє на кислих грунтах в поєднанні з водорозчинними формами фосфорних і калійних добрив. Натрієву селітру застосовують при основному внесенні ранньою весною при рядковому при посівному внесення під цукрові, кормову і столовий буряк і в підгодівлі - протягом вегетаційного періоду.

  Обмеження: забороняється змішувати натрієву селітру з суперфосфатом. Також краще утриматися від використання натрієвої селітри на солонцях, оскільки це погіршує грунту, і так надмірно насичені натрієм. Селітра натрієва широко застосовується в промисловості як: - компонент розчину для кислотного травлення труб з нержавіючої сталі; - інгредієнт сольовий мастила для прокатки на станах труб з нержавіючої сталі; - прискорювач варіння, обесцвечівателі, освітлювач скла; - як компонент гартівних ванн у металообробній промисловості; - застосовують в ракетних паливах, теплоаккумулюючих і піротехнічних складах; - як компонент рідких сольових холодоагентів (селітряних суміші). Харчова натрієва селітра (нітрат натрію, консервант Е251) в харчовій промисловості застосовується при переробці м'яса, так як легко відновлюється в натрію нітрит і ін.

  В залежності від області застосування селітра натрієва випускається двох марок: А - для приготування флюсів при пайці і зварюванні металів, виробництва реактивів, піротехнічних сумішей, оптичного скла, кришталю і в виробництвах, де суворо лімітовані домішки речовин, що окисляються в перерахунку на NaNO2; Б - для травлення металів, сплаву кускових відходів вольфраму, освітлення технічних стекол і для роздрібної торгівлі. Фізико-хімічні характеристики натрієвої селітри (натрію азотнокислого, нітрату натрію) ГОСТ 828-77. Найменування показника Норма для марки А Б Зовнішній вигляд Білі прозорі кристали із сіруватим або жовтуватим відтінком

  Масова частка азотнокислого натрію в перерахунку на суху речовину,%, не менше 99,8 99,5 Масова частка води,%, не більше 0,5 0,5 Масова частка не розчинні у воді речовин,%, не більше 0,03 0,03 Масова частка хлористих солей в перерахунку на NaCl,%, не більше 0,15 0,30 Масова частка речовин, що окисляються в перерахунку на NaNO2,%, не більше 0,01 0,20 Масова частка заліза в перерахунку на Fe2O3,%, не більше 0,001 - Масова частка хрому в перерахунку на Cr2O3,%, не більше 0,0001 - Вимоги безпеки натрієвої селітри (натрію азотнокислого, нітрату натрію) ГОСТ 828-77.

  Ступінь токсичності 3 Основні властивості та види небезпеки натрієвої селітри: Основні властивості: Білі прозорі кристали із сіруватим або жовтуватим відтінком. Сильний окислювач. Вибухо- і пожежонебезпека Негорючий, пожежонебезпечна речовина, є окислювачем. Сприяє самозаймання горючих матеріалів. При нагріванні і детонації можливе розкладання з вибухом. При нагріванні розкладається з утворенням кисню, що сприяє як виникненню горіння, так і швидкому розвитку пожежі.

  Горить з утворенням токсичних газів. Небезпека для людини: Небезпечний при вдиханні, попаданні на шкіру та в очі. Пил діє дратівливо. Хімічний опік. При попаданні в організм людини в крові може утворитися метгемоглобін. Засоби індивідуального захисту Ізолюючий захисний костюм КИХ-5 у комплекті з ізолюючим протигазом ІП-4М або захисний загальновійськовий костюм Л-1 або Л-2 у комплекті з промисловим протигазом з патроном КД, промисловий протигаз малого габариту ПФМ-1, рукавички з дисперсії бутилкаучуку, спеціальне взуття. При загорянні - вогнезахисний костюм у комплекті з саморятувальником СПІ-20.

  При малих концентраціях у повітрі (при підвищенні ГДК до 100 разів) - спецодяг, автономний захисний індивідуальний комплект з примусовою подачею в зону дихання очищеного повітря з патронами ПЗУ, ПЗ-2, фільтруючий протигазовий респіратор РПГ з патроном КД , фільтруючий респіратор «ФОРТ-П», універсальний респіратор «Сніжок-КУ-М». Необхідні дії в аварійних ситуаціях Загального характеру Відвести вагон у безпечне місце. Ізолювати небезпечну зону в радіусі не менше 800 м. Відкоригувати вказану відстань за результатами хімрозвідки. Відвести. У небезпечну зону входити в захисних засобах. Дотримуватися заходів пожежної безпеки. Не курити. Усунути джерела вогню та іскор. Потерпілим надати першу допомогу. При витоку, розливі та розсипу Повідомити в СЕС. Не торкатись прокидалося речовині. Прокидання захистити земляним валом. Не допускати контакту з нафтопродуктами і іншими горючими речовинами.

  При пожежі При виникненні пожежі гасити великою кількістю води, вогнегасниками типу ОП-3 або ОП-5, азотом, сухим піском, азбестовим покривалом з максимальної відстані. Нейтралізація Розсип зібрати і відправити для утилізації з дотриманням заходів пожежної безпеки. Місце розсипу ізолювати піском, промити великою кількістю води. Не допускати зіткнення речовини, промивних вод з нафтопродуктами і іншими горючими матеріалами. Поверхні рухомого складу промити великою кількістю води, миючими композиціями. Заходи першої допомоги Викликати швидку допомогу. Свіже повітря, спокій, тепло, чистий одяг. Шкіру рясно промити водою.

  Уражені очі негайно промити струменем холодної води 10-30 хвилин при добре розкритих століттях з подальшою госпіталізацією в офтальмологічне відділення. При опіку - асептична пов'язка. Азотнокислий натрій негорючий пожежонебезпечна речовина, є окислювачем, за ступенем впливу на організм відноситься до речовин 3-го класу небезпеки. Упаковка, транспортування та зберігання. Азотнокислий натрій упаковують в тришарові паперові ламіновані мішки, п'яти- і шестишарові бітумірованние мішки, поліетиленові мішки-вкладиші, вкладені в п'ятишарові паперові непросочені мішки. Допускається за узгодженням зі споживачем упаковувати азотнокислий натрій в поліетиленові мішки або м'які спеціалізовані контейнери разового використання типу МКР-1,0С. Азотнокислий натрій транспортують в критих ж / д вагонах, закритих палубних судах і критому автотранспорті, відповідно до правил перевезення вантажу, що діють на транспорті даного виду.

  Не допускається сумісне перевезення азотнокислого натрію з горючими матеріалами та продуктами харчування. Під час навантаження, розвантаження, транспортування і зберігання азотнокислого натрію не допускається засмічення або змішання його з органічними горючими речовинами щоб уникнути самозаймання останніх. Азотнокислий натрій зберігають в закритих складських приміщеннях в упакованому вигляді. Допускається азотнокислий натрій, упакований в м'які спеціалізовані контейнери. Зберігати на відкритих майданчиках. При зберіганні завантажених контейнерів на відкритих майданчиках нижній ряд повинен розміщуватися на піддонах і настилах. Термін зберігання продукту не обмежений.

  ЗАМОВИТИ ДОСТАВКУ

  CAS
  Упаковка:Мішок
  Характеристики
  Вигляд добриваселітра натрієва
  Мінімальна температура ефективної дії50 град.
  Мінімальна температура зберігання50 град.
  Максимальна вологість40 %
  Максимальна температура ефективної дії50 град.
  Максимальна температура зберігання50 град.
  Препаратівная формаГранули

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре

  Хочете купити НАТРІЙ АЗОТНОКИСЛИЙ недорого та з доставкою по Україні? «Перший український маркет хімічної сировини» пропонує широкий асортимент хімічної продукції від надійних виробників України та Європи. У нас ви зможете знайти все необхідне для різних галузей промисловості за найкращими оптовими цінами або зробити покупку в роздріб. Дізнайтесь більше інформації у наших менеджерів за телефонами +380 (66) 044-57-00; +380 (96) 351-73-61; +380 (63) 568-04-65; +380 (44) 333-61-86 або оформіть замовлення на сайті та отримайте професійну консультацію!

  Швидко доставимо НАТРІЙ АЗОТНОКИСЛИЙ у такі міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Суми, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Херсон та інші міста України.