Menu
Ваша корзина

  Азодикарбонамід Порофор ЧХЗ-21 2842908000

  Азодикарбонамід Порофор ЧХЗ-21
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Азодикарбонамід Порофор ЧХЗ-21 Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Ціна за: 1 кг
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 12877205
  • ТН ВЭД: 2842908000
  • Країна виробник: импорт
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  592 переглядів
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   

  Продукція відвантажується від мішка, тісний контакт з кур'єрськими службами (Нова пошта, Нічний експрес і т. Д.) Дозволяє нам виконати навіть самий мінімальний замовлення. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сировини, отримати методичні вказівки та іншу інформацію.

  Наша продукція (каустична сода (їдкий натр, каустик), хлорне вапно (хлорка) , засоби дезінфекції, сода харчова (бікарбонат натрію), сода кальцинована, сода каустична рідка, карбід кальцію, кальцій хлористий, сіль харчова, сіль технічна, сіль екстра, сіль таблетована, сіль вуглеамонійна, селітра кальцієва, амінокислоти, кормові добавки, форміат натрію, сорбат калію, катіоніти, сульфат алюмінію, і т. д. ) Реалізується не тільки з центрального складу, але і з регіональних представництв, і якщо навіть поблизу Вашого регіону немає представництва нашої компанії, наші консультанти обов'язково порекомендують наших партнерів, які знаходяться поблизу від Вас.

  Наша мета не тільки забезпечити низький рівень ціни, а й надати найбільш комфортні умови отримання товару. Ваше замовлення буде оброблено і виконано в найкоротші терміни, звертайтеся:

  CAS
  Синонім:1,1'-азобисформамид ( азодикарбонамид, ADCA )
  CAS №:80-51-3
  Зовнішній вигляд:порошок из мелких кристалликов, цвет которых может варьироваться от лимонно-желтого, до оранжевого и красно-оранжевого. Без запаха, негигроскопичен
  Упаковка:25 кг

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре