Menu
Ваша корзина

  Алюміній фосфорнокислый 1-зам 3105400000

  Алюміній фосфорнокислый 1-зам
  Алюміній фосфорнокислый 1-зам
  Алюміній фосфорнокислый 1-зам
  Алюміній фосфорнокислый 1-зам
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Алюміній фосфорнокислый 1-зам Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 12884742
  • ТН ВЭД: 3105400000
  • Країна виробник: Евро Союз
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  164 переглядів
   
   
   
   
   
  Продукція відвантажується від мішка, тісний контакт з кур'єрськими службами (Нова пошта, Нічний експрес і т. Д.) Дозволяє нам виконати навіть самий мінімальний замовлення. У нас Ви можете не тільки придбати продукцію, але також отримати консультацію по технологічному застосуванню придбаної сировини, отримати методичні вказівки та іншу інформацію.

  Наша продукція (каустична сода (їдкий натр, каустик), хлорне вапно (хлорка) , засоби дезінфекції, сода харчова (бікарбонат натрію), сода кальцинована, сода каустична рідка, карбід кальцію, кальцій хлористий, сіль харчова, сіль технічна, сіль екстра, сіль таблетована, сіль вуглеамонійна, селітра кальцієва, амінокислоти, кормові добавки, форміат натрію, сорбат калію, катіоніти, сульфат алюмінію, і т. д.) реалізується не тільки з центрального складу, але і з регіональних представництв, і якщо навіть поблизу Вашого регіону немає представництва нашої компанії, наші консультанти обов'язково порекомендують наших партнерів, які знаходяться поблизу від Вас.

  Наша мета не тільки забезпечити низький рівень ціни, а й надати найбільш комфортні умови отримання товару. Ваше замовлення буде оброблено і виконано в найкоротші терміни, звертайтеся:

  Характеристики
  УпаковкаМішок

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре