Меню
Your Cart

  Порошки пральні тм «FOSFA» 3402909000

  Порошки пральні тм «FOSFA»
  Порошки пральні тм «FOSFA»
  Порошки пральні тм «FOSFA»
  Порошки пральні тм «FOSFA»
  Порошки пральні тм «FOSFA»
  Порошки пральні тм «FOSFA»
  Порошки пральні тм «FOSFA»
  Порошки пральні тм «FOSFA»
  Порошки пральні тм «FOSFA»
  Порошки пральні тм «FOSFA»
  Немає у наявності
  Порошки пральні тм «FOSFA»
  Порошки пральні тм «FOSFA»
  Порошки пральні тм «FOSFA»
  Порошки пральні тм «FOSFA»
  Порошки пральні тм «FOSFA»
  Порошки пральні тм «FOSFA»
  Порошки пральні тм «FOSFA»
  Порошки пральні тм «FOSFA»
  Порошки пральні тм «FOSFA»
  Порошки пральні тм «FOSFA»
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Порошки пральні тм «FOSFA» Оптові ціни
  • наявність: Немає у наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 13749712
  • ТН ВЭД: 3402909000
  • Країна виробник: Чехия
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Fosfa
  268 переглядів
  Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 25.
   
   
   
   
   
  Гель для прання кольорової білизни

  EUROWASH Універсальний пральний порошок -

  Пральний порошок з хорошими миючими властивостями. Застосовується як універсальний миючий засіб, в першу чергу, для кип'ятіння білої і кольорової білизни стійкою забарвлення для температур 30 ° C, 60 ° C, 90 ° C, а також для всіх типів пральних машин, які використовуються в домашніх умовах. Підходить для всіх типів пральних машин і ручного прання (крім вовни і шовку). В достатній мірі пом'якшить воду, сумісний з іншими миючими добавками, за допомогою ферментів усуває біологічне забруднення і неприємний запах. Дуже добре підходить для замочування і попереднього прання. Ретельно видаляє будь-яке забруднення і запобігає сірість білизни. Підходить для прання при будь-яких температурах (починає діяти при низькій температурі). Після ручного прання необхідно змастити шкіру рук регенерує кремом.

  Дозування:

  EUROWASH GEL Універсальний гель для прання -

  гель для прання білої та кольорової білизни. Універсальний засіб швидкої дії, який використовується як для ручного прання, так і для прання у всіх типах пральних машин, використовуваних в домашніх умовах. Дбайливо ставиться до шкіри ваших рук. Підходить для щоденного прання білої та кольорової білизни, за винятком вовни і шовку і при всіх температурах. Гель захищає кольори вашого одягу і робить їх оптично яскравіше.

  EUROWASH COLOR GEL Гель для прання кольорової білизни -

  Гель для прання кольорової білизни. Універсальний засіб швидкої дії, яке застосовується як для ручного, так і для машинного прання у всіх типах пральних машин, використовуваних в побуті. Дбайливо ставиться до шкіри ваших рук. Підходить для щоденного прання білої та кольорової білизни (крім вовни і шовку), при всіх температурах. Гель захищає колір вашого одягу і робить його візуально яскравішим.

  Silper

  Універсальний пральний порошок

  Пральний порошок з відмінними миючими властивостями. Підходить для всіх видів пральних машин, а також для ручного прання. Усуває будь-яке забруднення і запобігає виникненню сірого відтінку білизни. Підходить для прання при будь-яких температурах. Уже при низьких температурах досягає високої ефективності. Використовується як для прання, так і для замочування білизни. Не використовується для прання вовни і шовку.

  BEST FOR YOU

  Універсальний пральний порошок

  <

  9 кг

  BEST FOR YOU

  BEST FOR YOU Універсальний пральний порошок -

  Миючий порошкоподібний засіб з дуже хорошими пральними властивостями. Ретельно усуває будь-яке забруднення і запобігає усадці білизни. Підходить для прання при всіх температурах. Уже при низьких температурах досягає високої ефективності. Універсально використовується як для прання, так і для замочування білизни, підходить для всіх типів пральних машин. Підходить для прання руками. Не використовується для прання вовни і шовку. Після прання руками обробіть шкіру відповідним кремом для регенерації.

  < td colspan = "2">

  Універсальний гель для прання

  BEST FOR YOU ( NEW ) Універсальний пральний порошок - Універсальне пральний засіб, підходить для прання білої та кольорової білизни при температурі від 30 ° С до 95 ° C для всіх типів пральних машин, також можна використовувати для ручного прання. Завдяки вмісту ферментів і активного кисню видаляє всі плями. Після прання ваша одяг збереже яскраві кольори і свіжий аромат. Продукт не містить фосфатів. Не підходить для прання вовни і шовку. Для досягнення максимального ефекту ми рекомендуємо при полосканні використовувати кондиціонер для білизни Best for You.

  Best for You Color gel - це рідкий миючий засіб з вмістом ферменту, призначене для щоденного прання кольорових речей при температурі 30 ° С до 85 ° С. Спеціальний склад мийного засобу допомагає захистити тканину, робить ваше білизна бездоганно чистим і зберігає його природний колір. Засіб містить речовини, які пом'якшують воду і запобігають утворенню накипу. Не підходить для прання вовни і шовку.

  BEST 4 YOU UNI gel - це рідкий миючий засіб з вмістом ферменту призначене для щоденного прання білих і кольорових речей при температурі 30 ° C до 85 ° C. Спеціальний склад мийного засобу бездоганно усуває всі типи забруднень біологічного походження, робить ваше білизна не тільки бездоганно чистим, але і сияюще білим. Засіб містить речовини, які пом'якшують воду і запобігають утворенню накипу. Не підходить для прання вовни і шовку.

  BEST FOR YOU Silk gel

  Гель для прання делікатних (шовкових, вовняних) речей

  BEST FOR YOU Black gel

  Гель для прання чорних речей

  Best for You Silk gel - це рідкий миючий засіб призначений для прання тонких вовняних і шовкових речей. Завдяки спеціальному складу на основі ланоліну, захищає структуру і колір волокна. Також засіб бездоганно підходить для догляду за тонкою білизною таким як: панчохи, купальні костюми, нижню білизну, вироби з сатину, льняне і т.д. Завдяки своїм складом гель захищає шкіру ваших рук, а тому підходить для ручного прання при температурі 30 ° C - +40 ° C.

  Best for You Black gel - це рідкий миючий засіб для прання чорної білизни і тканин з нестійким кольором. Завдяки спеціальному складу зберігає кольору ваших речей і запобігає вицвітання чорних і темних тонів. Завдяки своїм складом засіб бездоганно виполіскувати з чорної і темної одягу. Піклується про шкіру ваших рук, тому його можна використовувати і для ручного прання.

  < img src = "file5401.files / image060.jpg" />

  BEST FOR YOU

  Кондиціонери для білизни

  Кондиціонер використовується після прання всіх типів білизни. Забезпечує комплексний захист тканини під час прання, сушки, прасування і шкарпетки. Кондиціонер усуває електростатичний заряд, що робить позитивний вплив на властивості тканини після прання.

  BEST FOR YOU Dishwashing liquid

  Рідкий миючий засіб, призначений спеціально для миття скляного посуду, каструль, сковорідок і кухонного обладнання. Завдяки своїм компонентам воно ефективно розчиняє жир і видаляє залишки їжі. Його використання дуже економічно через концентрацію активних речовин. Після миття обполосніть водою.

  Склад: менше 5% аніонні ПАР, неіонні ПАР, консерванти (метілхлороізотіазолінон, метілізотіазолінон) парфум (цитраль). ПАР, містяться в продукті, відповідають біологічним критеріям у відповідності з Директивою (EU) 648/2004.

  Перед остереження: Зберігайте в недоступному для дітей. При попаданні в очі негайно промийте їх водою. Використовувати до дати, зазначеної на упаковці. Зберігати при температурі 5-25 ° C.

  При попаданні в очі негайно промийте їх водою. Використовувати до дати, зазначеної на упаковці. Зберігати при температурі 5-25 ° C.

  При попаданні в очі негайно промийте їх водою. Використовувати до дати, зазначеної на упаковці. Зберігати при температурі 5-25 ° C.

  Характеристики
  20 грам порошку на 1 кг білизниручне прання
  30 грам порошку на 1 кг білизнинизька
  35 грам порошку на 1 кг білизнисередня
  40 грам порошку на 1 кг білизнивисока
  біологічний кретерийвідповідає директиві (EU) 648/2004
  відповідність Європейським нормамвідповідає
  вигляд пранняяк ручна так і в машинах всіх типів
  вимоги ГОСТ/ДСТУвідповідає ДСТУ 2972-94|свободно у продажу ЄС
  висновок СЕС№ 05.03.02-03/78623 від 28.07.2011
  властивості порошкупом'якшить воду, видаляє забруднення і запах
  норма витрати:міра забруднення:
  порошок пральний FOSFA кваліфікаціябез фосфатний пральний порошок
  призначення прального порошкууніверсальний
  температура праннябудь-яка (починає діяти при низькій температурі)

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре