Menu
Ваша корзина

Ми працюємо понеділок - п'ятниця 09:00-17:00. РУСЬКИЙ КОРАБЛЬ ІДИ НА Х*Й!

  пральні порошки FOSFA 3402000000

  пральні порошки FOSFA
  пральні порошки FOSFA
  пральні порошки FOSFA
  пральні порошки FOSFA
  пральні порошки FOSFA
  пральні порошки FOSFA
  пральні порошки FOSFA
  Ціну уточнюйте Немає у наявності
  пральні порошки FOSFA
  пральні порошки FOSFA
  пральні порошки FOSFA
  пральні порошки FOSFA
  пральні порошки FOSFA
  пральні порошки FOSFA
  пральні порошки FOSFA
  Увага!
  У зв`язку з ситуацією, уточнюйте актуальні ціни у менеджерів, дякуємо!
  пральні порошки FOSFA Оптові ціни, уточнюйте у менеджерів деталі.
  Ціну уточнюйте
  Знайшли дешевше?
  • наявність: Немає у наявності
  • Ціна за: упаковку
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 13751077
  • ТН ВЭД: 3402000000
  • Країна виробник: Чехия
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Fosfa
  524 переглядів
  Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 25.
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   

  Порошок пральний тм «FOSFA» (Чехія) Мішки 1,3, 9, 10 кг

  Шановні покупці!

  Для отримання консультації щодо асортименту, вартості, доставки, звертайтеся до відділу продажів.

  КОНТАКТИ

  Гель для прання делікатних (шовкових, вовняних) речей

  BEST FOR YOU Black gel

  Гель для прання чорних речей

  Best for You Silk gel - це рідкий миючий засіб призначений для прання тонких вовняних і шовкових речей. Завдяки спеціальному складу на основі ланоліну, захищає структуру і колір волокна. Також засіб бездоганно підходить для догляду за тонкою білизною таким як: панчохи, купальні костюми, нижню білизну, вироби з сатину, льняне і т.д. Завдяки своїм складом гель захищає шкіру ваших рук, а тому підходить для ручного прання при температурі 30 ° C - +40 ° C.

  Best for You Black gel - це рідкий миючий засіб для прання чорної білизни і тканин з нестійким кольором. Завдяки спеціальному складу зберігає кольору ваших речей і запобігає вицвітання чорних і темних тонів. Завдяки своїм складом засіб бездоганно виполіскувати з чорної і темної одягу. Піклується про шкіру ваших рук, тому його можна використовувати і для ручного прання.

  BEST FOR YOU

  Кондиціонери для білизни

  Кондиціонер використовується після прання всіх типів білизни . Забезпечує комплексний захист тканини під час прання, сушки, прасування і шкарпетки. Кондиціонер усуває електростатичний заряд, що робить позитивний вплив на властивості тканини після прання.

  BEST FOR YOU Dishwashing liquid

  Рідкий миючий засіб, призначений спеціально для миття скляного посуду, каструль, сковорідок і кухонного обладнання. Завдяки своїм компонентам воно ефективно розчиняє жир і видаляє залишки їжі. Його використання дуже економічно через концентрацію активних речовин. Після миття обполосніть водою.

  Склад: менше 5% аніонні ПАР, неіонні ПАР, консерванти (метілхлороізотіазолінон, метілізотіазолінон) парфум (цитраль). ПАР, що містяться в продукті, відповідають біологічним критеріям у відповідності з Директивою (EU) 648/2004.

  Перед остереження: Зберігайте в недоступному для дітей. При попаданні в очі негайно промийте їх водою. Використовувати до дати, зазначеної на упаковці. Зберігати при температурі 5-25 ° C.

  BEST FOR YOU WC cleaner

  Засіб на основі кислоти призначене для миття сантехнічного обладнання такого, як унітази, пісуари і іржаве металеве обладнання. Засіб надійно впорається з будь-якою проблемою, будь то звичайна бруд або вапняні відкладення. За допомогою спеціальних компонентів видаляє іржу і запобігає подальшу корозію, не пошкоджуючи металеву поверхню. Для запобігання утворенню вапняних відкладень потрібна мінімальна кількість засобу. Після очищення поверхня стає гладенькою. Вигнутий аплікатор дозволяє зручно наносити засіб по краю унітазу або пісуара. Після використання бажано механічно очистити поверхню.

  Дозування:

  Засіб нанесіть в нерастворенном вигляді на забруднені місця, залиште діяти протягом декількох хвилин і змийте струменем води.

  Склад : менше 5% фосфати, неіонні ПАР, парфум (лімонен). ПАР, що містяться в продукті, відповідають біологічним критеріям у відповідності з Директивою (EU) 648/2004.

  Saly Baby gel

  Гель для прання дитячої білизни, 1,5л.

  Saly Baby кондиціонер 1 л

  Saly Baby 1,6 kg

  Saly Baby Gel спеціальне гелевидний засіб призначений для прання дитячої білизни. Ретельно і дбайливо стирає, гіпоалергенні, тому може бути використано для прання білизни дітей з дуже чутливою шкірою. Підходить для прання при будь-яких температурах.

  Saly Baby кондиціонер є концентрованим кондиціонером, який був розроблений спеціально для використання для прання дитячої білизни з додаванням тонкого вершкового аромату. Додаванням кондиціонера в пральну машину дитячу білизну після прання м'яке і з антистатичним ефектом, дозволяючи вільне пересування і приємною і легкого прасування. За відповідної прання дитячої білизни рекомендується використовувати разом пральний порошок або пральний гельSaly Baby.

  Saly Baby - це універсальне стирає засіб, придатне, головним чином, для прання дитячої білизни. Рецепт кошти Forsil Baby пристосований спеціальним вимогам до прання дитячої білизни. Після прання залишки прального порошку бездоганно виполікуються і не можуть створити небезпеку для чутливої ??дитячої шкіри. Підвищений вміст тензидов дозволяє бездоганно усунути залишки їжі, пилу та іншого забруднення з одягу дитини. Всі інші компоненти прального порошку містяться в необхідному кількість для того, щоб можна було досконало забезпечити всі функції прального порошку для повного задоволення споживача.

  Saly Ocean гель

  Saly Black гель 1,5 л

  Рідкий засіб для прання « Saly Color гель » - це універсальний засіб для прання з ароматом , придатне для щоденного прання білої і кольорової білизни, за винятком вовни і шовку і температурах 30 ° C, 60 ° C, 90 ° C, а також для всіх типів пральних машин, які використовуються в домашніх господарствах.

  Saly Black Рідке комплексне засіб для прання було розроблено спеціально для прання чорної білизни. Воно підходить також для прання всіх типів кольорової білизни крім вовни і шовку, зокрема, для прання білизни з нестійкою забарвленням. Засіб надійно усуне будь-яке забруднення текстилю, завдяки вмісту секвестраціонно реактивів і pH розчину для прання запобіжить утворенню накипу в навіть дуже жорсткій воді і запобіжить утворенню водного каменю. За допомогою ферментів усуне забруднення біологічного походження, а завдяки вмісту спеціального полімеру захистить білизна від проникнення фарб з неякісно пофарбованого текстилю. Крім того, містить фермент, в результаті впливу якого, кольору після прання виглядають більш насиченими, ніж перед нею. Засіб містить також всі інші компоненти в необхідній кількості так, щоб були бездоганно забезпечені всі функції миючого засобу для повного задоволення споживача. Рідкий характер засобу та його спеціальний склад гарантує бездоганну виполіскування з розчину прання, що особливо необхідно при пранні чорного білизни. Завдяки використанню цих виробів у вас є впевненість в тому, що ваше кольорове білизна буде завжди мати один і той же вид, і навіть при попаданні в пральну машину текстилю з нестійкою або неякісної забарвленням, не зашкодить інше білизна.

  Saly Silk - це рідкий миючий засіб, спеціальне призначене для ручного прання тонкої білизни і шерсті. Воно призначається для ручного прання і в зв'язку з цим містить тільки компоненти, особливо щадні по відношенню до шкіри рук. Крім того, воно містить спеціальні компоненти на базі ланоліну з позитивним впливом на волокна шерсті. Засіб надійно випере, запобіжить утворенню інкрустації, навіть в дуже жорсткій воді. При використанні Saly Silk немає необхідності використовувати кондиціонери, або в мінімальній кількості. Білизна та без кондиціонера остаточно м'яке і еластичне. Saly Silk означає впевненість в максимальній турботі про тонкому білизну.

  Saly - це концентрований кондиціонер зі свіжим ароматом, придатний для білизни всіх видів. Він забезпечує комплексний захист білизни після прання, під час сушіння, прасування і використання. Завдяки використанню кондиціонера з текстильних волокон знімається електростатичних заряд, що в результаті позитивно впливає на властивості випраної текстилю.

  Дозування:

  Для простої дозування використовуйте ковпачок від кондиціонера до рекомендованої дозуванням відповідно до таблиці. 1 л концентрованого засобу відповідає 4 л звичайного кондиціонера. Виріб можна використовувати безпосередньо в концентрованому вигляді або приготувати неконцентрований розчин за допомогою змішування 1 л засобу Saly і 4 літрів води.

  Порошок:

  Склад : менше 5%: аніонні поверхнево-активні речовини та неіонні поверхнево-активні речовини, карбонат соди, парфум, ензими, оптичні відбілювачі.

  поверхнево-активні активні речовини , містяться в продукті, відповідають біологічним критеріям у відповідності з Директивою (EU) 648/2004.

  Засіб відповідає вимогам ДСТУ 2972-94. Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи № 05.03.02-03 / 78623 від 28.07.2011 р Вільно до продажу в ЄС, відповідає прийнятим нормам ЄС. Засіб не містить фосфатів, що не завдає шкоди навколишньому середовищу.

  Транспортування та зберігання: Виріб слід транспортувати в закритих транспортних засобах, а в ході транспортування його слід захищати від забруднення та впливу погодних умов. Тримайте телевізор в закритих і сухих складських приміщеннях при температурі від +5 ° С до +25 ° С поза зоною доступу опалювальних елементів. Поверхнево-активні речовини , що містяться в продукті, відповідають біологічним критеріям у відповідності з Директивою (EU) 648/2004.

  Засіб відповідає вимогам ГОСТ 2972- 94. Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи № 05.03.02-03 / 78623 від 28.07.2011 р.

  Вільний у продажу в ЄС, відповідає прийнятим нормам ЄС.

  Транспортування та зберігання:

  виріб слід транспортувати в закритих транспортних засобах, а в ході транспортування його слід захищати від забруднення та впливу погодних условій.Храніте виріб в закритих і сухих складських приміщеннях при температурі від +5 ° С до +25 ° С поза зоною доступу опалювальних елементів.

  Виробник : Акціонерна компанія «ФОСФА» вул. Гранічні 268, 64141, Бржецлав-Пошторна, Чеська Республіка MSDS (паспорт безпеки продукту)

  Характеристики
  Особливість засобуНеорганічне
  Прання дитячого одягутак
  ТипПорошок
  Тип білизниБудь-яке

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре

  Хочете купити пральні порошки FOSFA недорого та з доставкою по Україні? «Перший український маркет хімічної сировини» пропонує широкий асортимент хімічної продукції від надійних виробників України та Європи. У нас ви зможете знайти все необхідне для різних галузей промисловості за найкращими оптовими цінами або зробити покупку в роздріб. Дізнайтесь більше інформації у наших менеджерів за телефонами +380 (66) 044-57-00; +380 (96) 351-73-61; +380 (63) 568-04-65; +380 (44) 333-61-86 або оформіть замовлення на сайті та отримайте професійну консультацію!

  Швидко доставимо пральні порошки FOSFA у такі міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Суми, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Херсон та інші міста України.