Menu
Ваша корзина

  «FOSFA» побутова хімія, гель для прання 3402000000

  «FOSFA» побутова хімія, гель для прання
  «FOSFA» побутова хімія, гель для прання
  «FOSFA» побутова хімія, гель для прання
  «FOSFA» побутова хімія, гель для прання
  «FOSFA» побутова хімія, гель для прання
  Немає у наявності
  «FOSFA» побутова хімія, гель для прання
  «FOSFA» побутова хімія, гель для прання
  «FOSFA» побутова хімія, гель для прання
  «FOSFA» побутова хімія, гель для прання
  «FOSFA» побутова хімія, гель для прання
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  «FOSFA» побутова хімія, гель для прання Оптові ціни
  • наявність: Немає у наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 13751168
  • ТН ВЭД: 3402000000
  • Країна виробник: Чехия
  • Статус: предоплата
  368 переглядів
  Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 25.
   
   
   
   
   

  Порошок пральний тм В«FOSFAВ» (Чехія) Мішки 1,3, 9, 10 кг

  Шановні покупці!

  Для отримання консультації щодо асортименту, вартості, доставки, звертайтеся в відділ продажів.

  КОНТАКТИ

  Saly Baby Gel спеціальне гелевидний засіб призначений для прання дитячої білизни. Ретельно і дбайливо стирає, гіпоалергенні, тому може бути використано для прання білизни дітей з дуже чутливою шкірою. Підходить для прання при будь-яких температурах.

  Saly Baby кондиціонер є концентрованим кондиціонером, який був розроблений спеціально для використання для прання дитячої білизни з додаванням тонкого вершкового аромату. Додаванням кондиціонера в пральну машину дитячу білизну після прання м'яке і з антистатичним ефектом, дозволяючи вільне пересування і приємною і легкого прасування. За відповідної прання дитячої білизни рекомендується використовувати разом пральний порошок або пральний гельSaly Baby.

  Saly Baby - це універсальне стирає засіб, придатне, головним чином, для прання дитячої білизни. Рецепт кошти Forsil Baby пристосований спеціальним вимогам до прання дитячої білизни. Після прання залишки прального порошку бездоганно виполікуються і не можуть створити небезпеку для чутливої ??дитячої шкіри. Підвищений вміст тензидов дозволяє бездоганно усунути залишки їжі, пилу та іншого забруднення з одягу дитини. Всі інші компоненти прального порошку містяться в необхідному кількість для того, щоб можна було досконало забезпечити всі функції прального порошку для повного задоволення споживача.

  Saly Ocean гель

  Saly Color гель

  Saly Silk гель 1, 5 л

  Рідкий засіб для прання В« Saly Color гель В» - це універсальний засіб для прання з ароматом, придатне для щоденного прання білої і кольорової білизни, за винятком вовни і шовку і температурах 30 В° C, 60 В° C, 90 В° C, а також для всіх типів пральних машин, які використовуються в домашніх господарствах.

  Saly Black Рідке комплексне засіб для прання було розроблено спеціально для прання чорної білизни. Воно підходить також для прання всіх типів кольорової білизни крім вовни і шовку, зокрема, для прання білизни з нестійкою забарвленням. Засіб надійно усуне будь-яке забруднення текстилю, завдяки вмісту секвестраціонно реактивів і pH розчину для прання запобіжить утворенню накипу в навіть дуже жорсткій воді і запобіжить утворенню водного каменю. За допомогою ферментів усуне забруднення біологічного походження, а завдяки вмісту спеціального полімеру захистить білизна від проникнення фарб з неякісно пофарбованого текстилю. Крім того, містить фермент, в результаті впливу якого, кольору після прання виглядають більш насиченими, ніж перед нею. Засіб містить також всі інші компоненти в необхідній кількості так, щоб були бездоганно забезпечені всі функції миючого засобу для повного задоволення споживача. Рідкий характер засобу та його спеціальний склад гарантує бездоганну виполіскування з розчину прання, що особливо необхідно при пранні чорного білизни. Завдяки використанню цих виробів у вас є впевненість в тому, що ваше кольорове білизна буде завжди мати один і той же вид, і навіть при попаданні в пральну машину текстилю з нестійкою або неякісної забарвленням, не зашкодить інше білизна.

  Saly Silk - це рідкий миючий засіб, спеціальне призначене для ручного прання тонкої білизни і шерсті. Воно призначається для ручного прання і в зв'язку з цим містить тільки компоненти, особливо щадні по відношенню до шкіри рук. Крім того, воно містить спеціальні компоненти на базі ланоліну з позитивним впливом на волокна шерсті. Засіб надійно випере, запобіжить утворенню інкрустації, навіть в дуже жорсткій воді. При використанні Saly Silk немає необхідності використовувати кондиціонери, або в мінімальній кількості. Білизна та без кондиціонера остаточно м'яке і еластичне. Saly Silk означає впевненість в максимальній турботі про тонкому білизну.

  Saly кондиціонери

  Saly - це концентрований кондиціонер зі свіжим ароматом, придатний для білизни всіх видів . Він забезпечує комплексний захист білизни після прання, під час сушіння, прасування і використання. Завдяки використанню кондиціонера з текстильних волокон знімається електростатичних заряд, що в результаті позитивно впливає на властивості випраної текстилю.

  Дозування:

  Для простої дозування використовуйте ковпачок від кондиціонера до рекомендованої дозуванням відповідно до таблиці. 1 л концентрованого засобу відповідає 4 л звичайного кондиціонера. Виріб можна використовувати безпосередньо в концентрованому вигляді або приготувати неконцентрований розчин за допомогою змішування 1 л засобу Saly і 4 літрів води.

  Порошок:

  Склад : менше 5%: аніонні поверхнево-активні речовини та неіонні поверхнево-активні речовини, карбонат соди, парфум, ензими, оптичні відбілювачі.

  поверхнево-активні активні речовини , що містяться в продукті, відповідають біологічним критеріям у відповідності з Директивою (EU) 648/2004.

  Засіб відповідає вимогам ДСТУ 2972-94. Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи № 05.03.02-03 / 78623 від 28.07.2011 р Вільно до продажу в ЄС, відповідає прийнятим нормам ЄС. Засіб не містить фосфатів, що не завдає шкоди навколишньому середовищу.

  транспортування та зберігання: Виріб слід транспортувати в закритих транспортних засобах, а в ході транспортування його слід захищати від забруднення та впливу погодних умов. Тримайте телевізор в закритих і сухих складських приміщеннях при температурі від +5 В° С до +25 В° С поза зоною доступу опалювальних елементів.

  Виробник : Акціонерна компанія В«ФОСФАВ»

  вул. Гранічні 268, 64141, Бржецлав-Пошторна, Чеська Республіка MSDS (паспорт безпеки продукту) https://www.fosfa.cz , e- mail: fosfa@fosfa.cz/ Em> , що містяться в продукті, відповідають біологічним критеріям у відповідності з Директивою (EU) 648/2004.

  Засіб відповідає вимогам ГОСТ 2972-94. Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи № 05.03.02-03 / 78623 від 28.07.2011 р.

  Вільний у продажу в ЄС, відповідає прийнятим нормам ЄС.

  Транспортування та зберігання:

  виріб слід транспортувати в закритих транспортних засобах, а в ході транспортування його слід захищати від забруднення та впливу погодних условій.Храніте виріб в закритих і сухих складських приміщеннях при температурі від +5 В° С до +25 В° С поза зоною доступу опалювальних елементів.

  Виробник : Акціонерна компанія В«ФОСФАВ» вул. Гранічні 268, 64141, Бржецлав-Пошторна, Чеська Республіка MSDS (паспорт безпеки продукту)

  https://www.fosfa.cz ,

  Характеристики
  Прання дитячого одягутак
  ТипПорошок

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре