Menu
Ваша корзина

Ми працюємо понеділок - п'ятниця 09:00-17:00. РУСЬКИЙ КОРАБЛЬ ІДИ НА Х*Й!

  НЕОХЛОР КРАЩИЙ ЗАСІБ ДЕЗИНФЕКЦІЇ З ДОСТАВКОЮ ПО УКРАЇНІ 380800000

  НЕОХЛОР КРАЩИЙ ЗАСІБ ДЕЗИНФЕКЦІЇ З ДОСТАВКОЮ ПО УКРАЇНІ
  НЕОХЛОР КРАЩИЙ ЗАСІБ ДЕЗИНФЕКЦІЇ З ДОСТАВКОЮ ПО УКРАЇНІ
  НЕОХЛОР КРАЩИЙ ЗАСІБ ДЕЗИНФЕКЦІЇ З ДОСТАВКОЮ ПО УКРАЇНІ
  НЕОХЛОР КРАЩИЙ ЗАСІБ ДЕЗИНФЕКЦІЇ З ДОСТАВКОЮ ПО УКРАЇНІ
  НЕОХЛОР КРАЩИЙ ЗАСІБ ДЕЗИНФЕКЦІЇ З ДОСТАВКОЮ ПО УКРАЇНІ
  НЕОХЛОР КРАЩИЙ ЗАСІБ ДЕЗИНФЕКЦІЇ З ДОСТАВКОЮ ПО УКРАЇНІ
  Увага!
  У зв`язку з ситуацією, уточнюйте актуальні ціни у менеджерів, дякуємо!
  НЕОХЛОР КРАЩИЙ ЗАСІБ ДЕЗИНФЕКЦІЇ З ДОСТАВКОЮ ПО УКРАЇНІ Оптові ціни, уточнюйте у менеджерів деталі.
  • наявність: В наявності
  • Ціна за: упаковку
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 14062514
  • ТН ВЭД: 380800000
  • Країна виробник: Украина
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Украина ТД
  2063 переглядів
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   

  "Неохлор" інноваційне високоефективне засіб дезінфекції з доставкою по Україні. ЗАМОВИТИ ДОСТАВКУ

  Шановний клієнт!

  у нас Ви зможете придбати засоби дезінфекції в асортименті і за оптимальними цінами. Коли ми говоримо дезінфікуючий засіб, то маємо на увазі не тільки «хлорку» (хлорне вапно), а маємо намір донести до відома споживача засоби дезінфекції нового покоління, такі як «Неохлор». Коли перед споживачем з'являються різнопланові завдання, такі як дезінфекція приміщень, дезінфекція басейну, дезінфекція або хлорування води і т. Д., Виникає бажання придбати не тільки ефективне деззасіб але і при цьому не підвищувати витрати на закупівлю. Звернувшись до нас, Ви не тільки придбаєте якісні антисептики і дезинфікуючі засоби, але зменшите витрати на закупівлю. Також на кожне дезінфікуючий засіб ми надамо всі дозвільні документи, регламент, методичні вказівки щодо застосування. Наша команда фахівців вирішить всі Ваші завдання з питання дезінфекції. Зверніться до відділу продажів:

  ЗАМОВИТИ ДОСТАВКУ

  ц / п

  Найменування дезінфекційного засоби

  фасування

  Ціна з ПДВ

  І

  19

  «Соліокс»

  1 кг

  Методичні вказівки относительно! застосування засобів"Неохлор" (" Neokhlor " тм ) з метою дезінфекції,

  достерілізаційного очищення та стерилізації

  1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

  1.1 Повна назва засоби - дезінфекційний засіб"Неохлор" ("Neokhlor" тм ) (ТУ У 24. 5 - 25636704-003-2004).

  1.2. Виробник - ЗАТ"Український науково-виробничий центр проблем дезінфекції" (Україна).

  1.3. Склад засоби, вміст діючіх та допоміжніх Речовини, мас. %. Активно діючою Речовини є гіпохлоріт натрію. Початковий вміст активного хлору в засобі (концентрат) 7,0-9,0%. До складу засоби такоже входять миючі, антікорозійні, стабілізуючі и ароматізуючі добавки.

  1.4. Форма випуску и фізико-хімічні Властивості засоби . Засіб"Неохлор" віпускається у виде рідкого концентрату жовтуватого кольору з характерним запахом хлору и ароматизатора. При зберіганні засоби допускається віпадання облогу, наявність которого НЕ є Ознакою погіршення якості засоби. Засіб добре змішується з водою у будь-якому співвідношенні. Робочі розчини засоби ма ють Лужний реакцію, миючі Властивості, добра змочувальну здатність. Засіб та его робочі розчини НЕ займісті, вібухобезпечні.

  1.5. Призначення засоби. Засіб"Неохлор" Призначення:

  - для дезінфекції виробів медичного призначення, включаючі хірургічні та стоматологічні інструменти Із корозійностійкіх металів (у т.ч. з нізьковуглецевої Сталі, нікельованіх металів), скла, пластмас, гуми на основе сіліконового и натурального каучуку (за вінятком ендоскопів), для знезараження поверхонь приміщень, твердих меблів, медичний апаратів та приладів, - для дезінфекції водопровідніх споруд (свердловин, резервуарів та напірніх баків, відстійніків, змішувачів, фільтрів, водопровідніх мереж ТОЩО), ємностей для зберігання та перевезення питної води;

  - для профілактичної дезінфекції в лікувально-профілактичних та санаторно-курортних закладах, у місцях масового відпочинку, на підпріємствах фармацевтичної, мікробіологічної, парфюмерно-косметичної, харчової та переробної промісловості, сільського господарства та агропромислового комплексу; в закладах громадського харчування (ресторани, фабрики-кухні, кафе, та ін.) ї торгівлі (магазини, ринкі), дитячих дошкільніх, учбових закладах усіх рівнів акредитації, спортивно-оздоровчих, спортивно-розважальних комплексах, тренувальних залах (в т.ч . в плавальний басейнах, включаючі душові, роздягальні, санітарні кімнати та ін., у т.ч. поверхні приміщень та безпосередно ванни, гідромасажні ванни, поверхні з плитчастої покриття ТОЩО), поверхонь та об'єктів у Громадському туалетах; в аптечних закладах (в т.ч. аптечних кіосках и складах); в закладах та на об'єктах комунально-побутового обслуговування та призначення (в т.ч. сауни, лазні, Громадські та біотуалеті, душові, гардеробні та роздягальні, перукарні, салонах краси, пірсінгу и татуювання, манікюрні, педікюрні та косметологічні кабінети, пральні , хімчистки ТОЩО); у Громадському та адміністратівніх закладах та будівлях; у місцях постійного та Тимчасова проживання (готелі, гуртожитки ТОЩО); на Рухом складі та об'єктах забезпечення автомобільного транспорту (в т.ч. громадський пасажирський транспорт, транспорт для перевезення продуктів харчування ї сировини, санітарний транспорт), залізничного транспорту (в т.ч. у метрополітені), водного транспорту, на наземних об'єктах повітряного транспорту; на підпріємствах зв'язку та в Банківських установах; на об'єктах та в підрозділах міністерств внутрішніх справ та оборони (в т.ч. в казармах), в установах пенітенціарної системи; на об'єктах водопостачання та каналізування, підпріємствах з транспортування, сортуваннях та переробки сміття; для! застосування в условиях ПИТАНЬ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ;

  - для дезінфекції на епідемічно-значимих об'єктах других галузь виробництва та сфера послуг, діяльність якіх требует проведення дезінфекційних робіт відповідно до діючіх санітарно-гігієнічних та протіепідемічніх норм и правил, нормативно-методичних документів.

  1.6. Спектр антімікробної Дії. Засіб"Неохлор" ефективного относительно широкого спектру мікроорганізмів: грампозитивних и грамнегативних бактерій (в т.ч. Pseudomonas aeruginosa, мікобактерій туберкульозу та збудніків внутрішньолікарняніх інфекцій), вірусів (в т.ч. поліовірусів, вірусів гепатітів та ВІЛ), грібів роду Candida, збудніків дерматомікозів, спороутворюючіх мікроорганізмів в споровій форме, а такоже збудніків особливо небезпечний інфекцій, зокрема, сібіркі, чуми, псевдотуберкульоз, Бруцельоз, холери, лептоспірозу.

  1.7. Токсічність та Безпечність засоби. согласно ГОСТ 12.1.007-76 засіб"Неохлор" у виде концентрату Належить до Речовини ІІІ класу небезпеки (помірно небезпечні Речовини); подразнює шкіру и слізові оболонки; має слабкі кумулятівні Властивості; НЕ віявляє сенсібілізуючої Дії;

  CAS
  Упаковка: 1 л, 10 л, 20 л
  Характеристики
  ТипДезинфікуюче

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре

  Хочете купити НЕОХЛОР КРАЩИЙ ЗАСІБ ДЕЗИНФЕКЦІЇ З ДОСТАВКОЮ ПО УКРАЇНІ недорого та з доставкою по Україні? «Перший український маркет хімічної сировини» пропонує широкий асортимент хімічної продукції від надійних виробників України та Європи. У нас ви зможете знайти все необхідне для різних галузей промисловості за найкращими оптовими цінами або зробити покупку в роздріб. Дізнайтесь більше інформації у наших менеджерів за телефонами +380 (66) 044-57-00; +380 (96) 351-73-61; +380 (63) 568-04-65; +380 (44) 333-61-86 або оформіть замовлення на сайті та отримайте професійну консультацію!

  Швидко доставимо НЕОХЛОР КРАЩИЙ ЗАСІБ ДЕЗИНФЕКЦІЇ З ДОСТАВКОЮ ПО УКРАЇНІ у такі міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Суми, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Херсон та інші міста України.