Menu
Ваша корзина

  НЕОХЛОР КРАЩИЙ ЗАСІБ ДЕЗИНФЕКЦІЇ З ДОСТАВКОЮ ПО УКРАЇНІ 380800000

  НЕОХЛОР КРАЩИЙ ЗАСІБ ДЕЗИНФЕКЦІЇ З ДОСТАВКОЮ ПО УКРАЇНІ
  НЕОХЛОР КРАЩИЙ ЗАСІБ ДЕЗИНФЕКЦІЇ З ДОСТАВКОЮ ПО УКРАЇНІ
  НЕОХЛОР КРАЩИЙ ЗАСІБ ДЕЗИНФЕКЦІЇ З ДОСТАВКОЮ ПО УКРАЇНІ
  НЕОХЛОР КРАЩИЙ ЗАСІБ ДЕЗИНФЕКЦІЇ З ДОСТАВКОЮ ПО УКРАЇНІ
  НЕОХЛОР КРАЩИЙ ЗАСІБ ДЕЗИНФЕКЦІЇ З ДОСТАВКОЮ ПО УКРАЇНІ
  НЕОХЛОР КРАЩИЙ ЗАСІБ ДЕЗИНФЕКЦІЇ З ДОСТАВКОЮ ПО УКРАЇНІ
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  НЕОХЛОР КРАЩИЙ ЗАСІБ ДЕЗИНФЕКЦІЇ З ДОСТАВКОЮ ПО УКРАЇНІ Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 14062514
  • ТН ВЭД: 380800000
  • Країна виробник: Украина
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Украина ТД
  1338 переглядів
   
   
   
   
   

  "Неохлор" інноваційне високоефективне засіб дезінфекції з доставкою по Україні. ЗАМОВИТИ ДОСТАВКУ

  Шановний клієнт!

  у нас Ви зможете придбати засоби дезінфекції в асортименті і за оптимальними цінами. Коли ми говоримо дезінфікуючий засіб, то маємо на увазі не тільки В«хлоркуВ» (хлорне вапно), а маємо намір донести до відома споживача засоби дезінфекції нового покоління, такі як В«НеохлорВ». Коли перед споживачем з'являються різнопланові завдання, такі як дезінфекція приміщень, дезінфекція басейну, дезінфекція або хлорування води і т. Д., Виникає бажання придбати не тільки ефективне деззасіб але і при цьому не підвищувати витрати на закупівлю. Звернувшись до нас, Ви не тільки придбаєте якісні антисептики і дезинфікуючі засоби, але зменшите витрати на закупівлю. Також на кожне дезінфікуючий засіб ми надамо всі дозвільні документи, регламент, методичні вказівки щодо застосування. Наша команда фахівців вирішить всі Ваші завдання з питання дезінфекції. Зверніться до відділу продажів:

  ЗАМОВИТИ ДОСТАВКУ

  ц / п

  Найменування дезінфекційного засоби

  фасування

  Ціна з ПДВ

  І

  19

  В«СоліоксВ»

  1 кг

  Методичні вказівки относительно! застосування засобів "Неохлор" ( " Neokhlor " тм ) з метою дезінфекції,

  достерілізаційного очищення та стерилізації

  1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

  1.1 Повна назва засоби - дезінфекційний засіб "Неохлор" ( "Neokhlor" тм ) (ТУ У 24. 5 - 25636704-003-2004).

  1.2. Виробник - ЗАТ "Український науково-виробничий центр проблем дезінфекції" (Україна).

  1.3. Склад засоби, вміст діючіх та допоміжніх Речовини, мас. %. Активно діючою Речовини є гіпохлоріт натрію. Початковий вміст активного хлору в засобі (концентрат) 7,0-9,0%. До складу засоби такоже входять миючі, антікорозійні, стабілізуючі и ароматізуючі добавки.

  1.4. Форма випуску и фізико-хімічні Властивості засоби . Засіб "Неохлор" віпускається у виде рідкого концентрату жовтуватого кольору з характерним запахом хлору и ароматизатора. При зберіганні засоби допускається віпадання облогу, наявність которого НЕ є Ознакою погіршення якості засоби. Засіб добре змішується з водою у будь-якому співвідношенні. Робочі розчини засоби ма ють Лужний реакцію, миючі Властивості, добра змочувальну здатність. Засіб та его робочі розчини НЕ займісті, вібухобезпечні.

  1.5. Призначення засоби. Засіб "Неохлор" Призначення:

  - для дезінфекції виробів медичного призначення, включаючі хірургічні та стоматологічні інструменти Із корозійностійкіх металів (у т.ч. з нізьковуглецевої Сталі, нікельованіх металів), скла, пластмас, гуми на основе сіліконового и натурального каучуку (за вінятком ендоскопів), для знезараження поверхонь приміщень, твердих меблів, медичний апаратів та приладів, - для дезінфекції водопровідніх споруд (свердловин, резервуарів та напірніх баків, відстійніків, змішувачів, фільтрів, водопровідніх мереж ТОЩО), ємностей для зберігання та перевезення питної води;

  - для профілактичної дезінфекції в лікувально-профілактичних та санаторно-курортних закладах, у місцях масового відпочинку, на підпріємствах фармацевтичної, мікробіологічної, парфюмерно-косметичної, харчової та переробної промісловості, сільського господарства та агропромислового комплексу; в закладах громадського харчування (ресторани, фабрики-кухні, кафе, та ін.) ї торгівлі (магазини, ринкі), дитячих дошкільніх, учбових закладах усіх рівнів акредитації, спортивно-оздоровчих, спортивно-розважальних комплексах, тренувальних залах (в т.ч . в плавальний басейнах, включаючі душові, роздягальні, санітарні кімнати та ін., у т.ч. поверхні приміщень та безпосередно ванни, гідромасажні ванни, поверхні з плитчастої покриття ТОЩО), поверхонь та об'єктів у Громадському туалетах; в аптечних закладах (в т.ч. аптечних кіосках и складах); в закладах та на об'єктах комунально-побутового обслуговування та призначення (в т.ч. сауни, лазні, Громадські та біотуалеті, душові, гардеробні та роздягальні, перукарні, салонах краси, пірсінгу и татуювання, манікюрні, педікюрні та косметологічні кабінети, пральні , хімчистки ТОЩО); у Громадському та адміністратівніх закладах та будівлях; у місцях постійного та Тимчасова проживання (готелі, гуртожитки ТОЩО); на Рухом складі та об'єктах забезпечення автомобільного транспорту (в т.ч. громадський пасажирський транспорт, транспорт для перевезення продуктів харчування ї сировини, санітарний транспорт), залізничного транспорту (в т.ч. у метрополітені), водного транспорту, на наземних об'єктах повітряного транспорту; на підпріємствах зв'язку та в Банківських установах; на об'єктах та в підрозділах міністерств внутрішніх справ та оборони (в т.ч. в казармах), в установах пенітенціарної системи; на об'єктах водопостачання та каналізування, підпріємствах з транспортування, сортуваннях та переробки сміття; для! застосування в условиях ПИТАНЬ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ;

  - для дезінфекції на епідемічно-значимих об'єктах других галузь виробництва та сфера послуг, діяльність якіх требует проведення дезінфекційних робіт відповідно до діючіх санітарно-гігієнічних та протіепідемічніх норм и правил, нормативно-методичних документів.

  1.6. Спектр антімікробної Дії. Засіб "Неохлор" ефективного относительно широкого спектру мікроорганізмів: грампозитивних и грамнегативних бактерій (в т.ч. Pseudomonas aeruginosa, мікобактерій туберкульозу та збудніків внутрішньолікарняніх інфекцій), вірусів (в т.ч. поліовірусів, вірусів гепатітів та ВІЛ), грібів роду Candida, збудніків дерматомікозів, спороутворюючіх мікроорганізмів в споровій форме, а такоже збудніків особливо небезпечний інфекцій, зокрема, сібіркі, чуми, псевдотуберкульоз, Бруцельоз, холери, лептоспірозу.

  1.7. Токсічність та Безпечність засоби. согласно ГОСТ 12.1.007-76 засіб "Неохлор" у виде концентрату Належить до Речовини ІІІ класу небезпеки (помірно небезпечні Речовини); подразнює шкіру и слізові оболонки; має слабкі кумулятівні Властивості; НЕ віявляє сенсібілізуючої Дії;

  Характеристики
  Основне призначення засобу1
  Сфера використання
  ТипДезинфікуюче

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре