Menu
Ваша корзина

  Перхлоретілен з доставкою 2903230000

  Перхлоретілен з доставкою
  Перхлоретілен з доставкою
  Перхлоретілен з доставкою
  Перхлоретілен з доставкою
  Перхлоретілен з доставкою
  Перхлоретілен з доставкою
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Перхлоретілен з доставкою Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 14167203
  • ТН ВЭД: 2903230000
  • Країна виробник: Чехия
  • Статус: предоплата
  • Бренд: BASF
  262 переглядів
   
   
   
   
   

  перхлоретілен - ОПТИМАЛЬНИЙ РІШЕННЯ ДЛЯ ПРАЛЕНЬ ТА ІНШИХ СЕКТОРІВ ПРОМИСЛОВОСТІ за доступною ціною.

  Шановні клієнти!

  перхлоретілен відвантажується зі складу від 1 бочки (325 кг). Відвантаження перхлоретілена здійснюється як зі складу в Києві, так і з регіональних складів. Ми робимо доставку перхлоретілена жд і автотранспортом в будь-яку точку України, відправляємо перхлоретілен кур'єрами (Нова пошта, Нічний експрес, та іншими службами) від 1 бочки. Для уточнення вартості перхлоретілена в потрібному для Вас кількості, умов оплати та термінів доставки зв'яжіться з відділом продажів

  перхлоретілен - ОПТИМАЛЬНИЙ РІШЕННЯ ДЛЯ ПРАЛЕНЬ ТА ІНШИХ СЕКТОРІВ ПРОМИСЛОВОСТІ.

  FIRST UKRAINIAN MARKET CHEMICAL RAW MATERIALS soda.kiev.ua

  КОНТАКТИ

  Багато хто вважає, що перхлоретілен є продуктом, спеціально-розробленим для сухого чищення одягу. Однак, це не зовсім так з кількох причин. Перше, перхлоретілен - багатофункціональний розчинник, який застосовується для знежирення металів машинобудуванні, приладобудуванні, при обробці фотополімерних друкованих плат, вироблення шкіри і хутра, в текстильній і деревообробної промисловості, а також у виробництві фреонів і активних барвників. Друге, ще пару десятків років назад для хімічної чистки крім перхлоретілена широко використовувався трихлоретилен, який був дешевший, а функціонально ні в чому йому не поступався перхлоретиленом. З введенням нової класифікації канцерогенності та присвоєнням трихлоретиленом другого класу небезпеки, його споживання, а слідом за ним і виробництво різко пішло на спад. В результаті у всій Європі трихлор сьогодні випускають тільки INEOS CHLOR в Британії і DOW Chemical в Німеччині, а в хімчистці його використання заборонено. Третє, перхлоретілен - це, по суті, побічний продукт при виробництві епіхлоргідріна - сировини для епоксидних смол. Базовими компонентами цієї виробничого ланцюжка є хлор і пропілен. Але якщо хлор виходить шляхом нескладного і недорого електролізу звичайної кухонної солі, то пропілен - це неграничні вуглеводень ряду етилену, що міститься в газах крекінгу нафтопродуктів. Якщо збережеться нинішня динаміка цін на нафту стає зрозуміло, чому перхлоретілен з розряду найбільш доступних хімікатів, що використовуються в галузі хімічної чистки, переходить в категорію недешевих. Вважаю, що саме з цієї причини останнім часом з'явилася тенденція оцінювати звичний розчинник за формулою В«ціна плюс якістьВ». До того ж сучасний споживач звик мати широкий вибір будь-яких товарів і послуг. ЗАМОВИТИ ДОСТАВКУ

  За останні роки європейське виробництво перхлоретілена істотно скоротилося. Ще 5 років тому в Європі існувало з десяток виробників, але в міру посилення екологічних норм і конкуренції на ринку хлорорганічних продукції багато виробництв були закриті (іспанська ERCROS, французька ARKEMA і ін.). Уже в цьому році було закрито румунське виробництво В«OLTCHIMВ». Вижили найсильніші. І сьогодні в Європі перхлоретілен випускає тільки чотири компанії: INEOS CHLOR на заводі в місті Runcorn (Великобританія), SOLVAY на виробничому майданчику в Tavaux (Франція), SPOLCHEMIE на заводі в Usti nad Labem (Чехія) і DOW EUROPE на виробничому майданчику в Stade ( Німеччина) ЗАМОВИТИ ДОСТАВКУ . Всі вони є членами Європейської Асоціації Виробників хлорованих розчинників, яка в свою чергу входить в потужну асоціацію ЕвроХлор, що об'єднує 97% виробників хлорного продукції. У Радянському Союзі підприємств, що випускають галогеносодержащіе вуглеводні, теж було кілька: В«УфахімпромВ», В«ХлорвінілВ», В«УсольехимпромВ» і В«КаустикВ». Причини закриття цих виробництв в 90-і роки минулого століття всім нам добре відомі. Вижив тільки башкирський завод В«КаустикВ».

  ЗАТ В«КаустикВ» ЗАМОВИТИ ДОСТАВКУ

  заснований в 1964 році. Складається з 4 виробництв. Одне з них - виробництво перхлоретілена, запущене в 1972 році. Потужність виробництва - 16 тисяч тонн на рік. В останні роки обсяг виробництва стабільний. Левова частка перхлоретілена експортується в країни Південно-Східної Азії. В середньому від 200 до 300 тонн на місяць споживають хімчистки Росії і країн СНД, історично прив'язані до цього заводу. Можна з упевненістю сказати, що в усьому колишньому Радянському Союзі немає хімчистки, яка б не користувалася цим розчинником. Перхлоретілен від заводу В«КаустикВ» традиційно має непогану якість. Після реконструкції виробництва в 2001 році російський перхлоретілен взагалі міг би успішно конкурувати з кращими європейськими зразками. Однак зробити продукт - це ще не все. Його необхідно залити в спеціальні ємності для зберігання, потім закачати в цистерни або бочки і довезти до споживачів. В результаті цих операцій часто страждає якість спочатку хорошого продукту. Досить сказати, що розлив в бочки виробляється вручну, а обладнаного цеху фасування з контролем якості тари на заводі взагалі немає. Крім того, якість перхлоретілена, що застосовується в хімчистці, безпосередньо залежить від використовуваного виробником стабілізатора. Може бути, саме через вибору стабілізатора російський розчинник так сильно поступається європейським.

  Стабілізатор

  -

  суть питання про роль стабілізатора варто сказати окремо. Перхлоретілен містить 99,9% основної речовини, яке, природно, однаково в усіх розчинниках. 0,1% припадає на стабілізатор, і саме ця мала частка є ключовою складовою при визначенні якості перхлоретілена для хімічного чищення одягу. У відсутності стабілізатора чистий перхлоретілен при контакті з деякими металами, а також при високій температурі і надмірної вологості розпадається, утворюючи соляну кислоту. Це означає, що чистий перхлоретілен не придатний для хімічної чистки. З цієї причини провідні європейські виробники мають спеціальну марку перхлоретілена для індустрії хімчистки, а перед їх науковими лабораторіями стоїть завдання розробки все більш досконалих багатокомпонентних стабілізаторів, які дозволять використовувати розчинник в процесі хімчистки багаторазово і без втрати якості. Рецептура стабілізатора - це таємниця за сімома печатками, яку виробники ретельно охороняють. Традиційно для стабілізації використовувалися препарати аминной групи, але цілком можливо сьогодні вже синтезовані принципово нові речовини

  .

  Британська компанія INEOS

  веде свій початок з 1815 року. Виробництво перхлоретілена почалося в 30-ті роки двадцятого століття. У 1976 році в містечку Runcorn був введений в дію новий завод, здатний випускати 100 000 тонн три- і перхлоретілена сумарно. З кінця 50-х років, з самого початку виробництва розчинника для хімічної чистки під торговою маркою PERCLONEтм, він був добре стабілізований і володів прекрасними споживчими властивостями. За більш ніж 50-річний період його використання в хімічному чищенні одягу обладнання для галузі сильно змінилося. До того ж до підприємств хімчистки пред'являються все більш суворі екологічні норми. Споживання розчинника в сучасних машинах четвертого і п'ятого покоління на порядок нижче, ніж в машинах відкритого типу. Спеціально для цього обладнання в 90-і роки INEOS розробив нову марку розчинника PERCLONEтм DX Plus, що володіє принципово новими показниками. Цією останньою розробкою в Росії на сьогоднішній день ще ніхто не користувався. Можливо, це пов'язано з його ціною, яка мінімум на 200 євро вище, ніж на традиційний розчинник PERCLONEтм, який в мінімальних кількостях присутній на російському ринку. З огляду на, що за останні роки відбувся бурхливий ріст індустрії хімчистки і багато фабрик вже оснащено машинами четвертого і п'ятого покоління, гадаю, що скоро прийде час і розчинника, розробленого спеціально для цього обладнання.

  Міжнародна хіміко-фармацевтична

  група компаній SOLVAY

  була заснована в Бельгії в 1861 році. У наш час розчинник PERSTABILВ® випускається у Франції на заводі в містечку Таво (Tavaux), має добру європейську якість і в невеликих кількостях представлений на російському ринку з 2007 року. Перший завод був побудований в 30-і роки минулого століття, з тих пір неодноразово перебудовувався і модернізувався. На даний момент промисловий комплекс в Таво є, по суті, майданчиком для впровадження нових технологій компанії SOLVAY. так, в минулому році тут було запущено нове виробництво епіхлоргідріна за технологією EpicerolВ®. Цей процес, розроблений в дослідницькому центрі компанії SOLVAY, заснований на переробці гліцерину - супутнього товару в виробництві біодизельного палива, і соляної кислоти.

  Практично така ж технологія виробництва епіхлоргідріна існує з 2007 року на заводі

  SPOLCHEMIE

  Цей завод, заснований в 1856 році на території Австро-Угорської Імперії, знаходиться на самому заході Чехії, в містечку Усті над Лабем, всього в декількох кілометрах від Німеччини. SPOLCHEMIE, як і всі промислові підприємства сучасної Чехії набуває дедалі більшого поширення, поєднуючи вікові традиції і новітні технології. У планах - завоювання ключових позицій на європейському ринку епоксидних смол і експансія на нові ринки, перш за все в Росію. Виробництво перхлоретілена було запущено в сімдесяті роки минулого століття. Сьогодні воно невелике, не більше 10 000 тонн на рік. Цей продукт не входить для заводу в категорію стратегічних, а розглядається лише як побічний. Проте, це продукт європейської якості: надійний, стабілізовано. Напевно, таким міг би бути перхлоретілен В«КаустикаВ», якби він проводився і фасованого в Чехії.

  стабілізовано. Напевно, таким міг би бути перхлоретілен В«КаустикаВ», якби він проводився і фасованого в Чехії.

  стабілізовано. Напевно, таким міг би бути перхлоретілен В«КаустикаВ», якби він проводився і фасованого в Чехії.

  Характеристики
  Вигляд розчинникаНеорганічний
  Перхлоретілензасіб для хімчистки

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре