Меню
Your Cart

  Перхлоретілен для хімчистки (Чехія) 2903230000

  Перхлоретілен для хімчистки (Чехія)
  Перхлоретілен для хімчистки (Чехія)
  Перхлоретілен для хімчистки (Чехія)
  Перхлоретілен для хімчистки (Чехія)
  Перхлоретілен для хімчистки (Чехія)
  Перхлоретілен для хімчистки (Чехія)
  Перхлоретілен для хімчистки (Чехія)
  • наявність: В наявності
  • SKU: 14169495
  • ТН ВЭД: 2903230000
  • Країна виробник: Евро Союз
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  160 переглядів
   
   
   
   
   

  перхлоретілен - ОПТИМАЛЬНИЙ РІШЕННЯ ДЛЯ ПРАЛЕНЬ ТА ІНШИХ СЕКТОРІВ ПРОМИСЛОВОСТІ за доступною ціною.

  ЗАМОВИТИ ДОСТАВКУ

  Шановні клієнти!

  перхлоретілен відвантажується зі складу від 1 бочки (325 кг). Відвантаження перхлоретілена здійснюється як зі складу в Києві, так і з регіональних складів. Ми робимо доставку перхлоретілена жд і автотранспортом в будь-яку точку України, відправляємо перхлоретілен кур'єрами (Нова пошта, Нічний експрес, та іншими службами) від 1 бочки. Для уточнення вартості перхлоретілена в потрібному для Вас кількості, умов оплати та термінів доставки зв'яжіться з відділом продажів

  ЗАМОВИТИ ДОСТАВКУ

  За останні роки європейське виробництво перхлоретілена істотно скоротилося. Ще 5 років тому в Європі існувало з десяток виробників, але в міру посилення екологічних норм і конкуренції на ринку хлорорганічних продукції багато виробництв були закриті (іспанська ERCROS, французька ARKEMA і ін.). Уже в цьому році було закрито румунське виробництво «OLTCHIM». Вижили найсильніші. І сьогодні в Європі перхлоретілен випускає тільки чотири компанії: INEOS CHLOR на заводі в місті Runcorn (Великобританія), SOLVAY на виробничому майданчику в Tavaux (Франція), SPOLCHEMIE на заводі в Usti nad Labem (Чехія) і DOW EUROPE на виробничому майданчику в Stade ( Німеччина). Всі вони є членами Європейської Асоціації Виробників хлорованих розчинників, яка в свою чергу входить в потужну асоціацію ЕвроХлор, що об'єднує 97% виробників хлорного продукції. У Радянському Союзі підприємств, що випускають галогеносодержащіе вуглеводні, теж було кілька: «Уфахімпром», «Хлорвініл», «Усольехимпром» і «Каустик». Причини закриття цих виробництв в 90-і роки минулого століття всім нам добре відомі. Вижив тільки башкирський завод «Каустик».

  ЗАТ «Каустик»

  заснований в 1964 році. Складається з 4 виробництв. Одне з них - виробництво перхлоретілена, запущене в 1972 році. Потужність виробництва - 16 тисяч тонн на рік. В останні роки обсяг виробництва стабільний. Левова частка перхлоретілена експортується в країни Південно-Східної Азії. В середньому від 200 до 300 тонн на місяць споживають хімчистки Росії і країн СНД, історично прив'язані до цього заводу. Можна з упевненістю сказати, що в усьому колишньому Радянському Союзі немає хімчистки, яка б не користувалася цим розчинником. Перхлоретілен від заводу «Каустик» традиційно має непогану якість. Після реконструкції виробництва в 2001 році російський перхлоретілен взагалі міг би успішно конкурувати з кращими європейськими зразками. Однак зробити продукт - це ще не все. Його необхідно залити в спеціальні ємності для зберігання, потім закачати в цистерни або бочки і довезти до споживачів. В результаті цих операцій часто страждає якість спочатку хорошого продукту. Досить сказати, що розлив в бочки виробляється вручну, а обладнаного цеху фасування з контролем якості тари на заводі взагалі немає. Крім того, якість перхлоретілена, що застосовується в хімчистці, безпосередньо залежить від використовуваного виробником стабілізатора. Може бути, саме через вибору стабілізатора російський розчинник так сильно поступається європейським.

  Стабілізатор

  -

  суть питання про роль стабілізатора варто сказати окремо. Перхлоретілен містить 99,9% основної речовини, яке, природно, однаково в усіх розчинниках. 0,1% припадає на стабілізатор, і саме ця мала частка є ключовою складовою при визначенні якості перхлоретілена для хімічного чищення одягу. У відсутності стабілізатора чистий перхлоретілен при контакті з деякими металами, а також при високій температурі і надмірної вологості розпадається, утворюючи соляну кислоту. Це означає, що чистий перхлоретілен не придатний для хімічної чистки. З цієї причини провідні європейські виробники мають спеціальну марку перхлоретілена для індустрії хімчистки, а перед їх науковими лабораторіями стоїть завдання розробки все більш досконалих багатокомпонентних стабілізаторів, які дозволять використовувати розчинник в процесі хімчистки багаторазово і без втрати якості. Рецептура стабілізатора - це таємниця за сімома печатками, яку виробники ретельно охороняють. Традиційно для стабілізації використовувалися препарати аминной групи, але цілком можливо сьогодні вже синтезовані принципово нові речовини

  .

  Британська компанія INEOS

  веде свій початок з 1815 року. Виробництво перхлоретілена почалося в 30-ті роки двадцятого століття. У 1976 році в містечку Runcorn був введений в дію новий завод, здатний випускати 100 000 тонн три- і перхлоретілена сумарно. З кінця 50-х років, з самого початку виробництва розчинника для хімічної чистки під торговою маркою PERCLONEтм, він був добре стабілізований і володів прекрасними споживчими властивостями. За більш ніж 50-річний період його використання в хімічному чищенні одягу обладнання для галузі сильно змінилося. До того ж до підприємств хімчистки пред'являються все більш суворі екологічні норми. Споживання розчинника в сучасних машинах четвертого і п'ятого покоління на порядок нижче, ніж в машинах відкритого типу. Спеціально для цього обладнання в 90-і роки INEOS розробив нову марку розчинника PERCLONEтм DX Plus, що володіє принципово новими показниками. Цією останньою розробкою в Росії на сьогоднішній день ще ніхто не користувався. Можливо, це пов'язано з його ціною, яка мінімум на 200 євро вище, ніж на традиційний розчинник PERCLONEтм, який в мінімальних кількостях присутній на російському ринку. З огляду на, що за останні роки відбувся бурхливий ріст індустрії хімчистки і багато фабрик вже оснащено машинами четвертого і п'ятого покоління, гадаю, що скоро прийде час і розчинника, розробленого спеціально для цього обладнання.

  Міжнародна хіміко-фармацевтична

  група компаній SOLVAY

  була заснована в Бельгії в 1861 році. У наш час розчинник PERSTABIL® випускається у Франції на заводі в містечку Таво (Tavaux), має добру європейську якість і в невеликих кількостях представлений на російському ринку з 2007 року. Перший завод був побудований в 30-і роки минулого століття, з тих пір неодноразово перебудовувався і модернізувався. На даний момент промисловий комплекс в Таво є, по суті, майданчиком для впровадження нових технологій компанії SOLVAY. Так, в минулому році тут було запущено нове виробництво епіхлоргідріна за технологією Epicerol®. Цей процес, розроблений в дослідницькому центрі компанії SOLVAY, заснований на переробці гліцерину - супутнього товару в виробництві біодизельного палива, і соляної кислоти.

  Практично така ж технологія виробництва епіхлоргідріна існує з 2007 року на заводі

  SPOLCHEMIE

  Цей завод, заснований в 1856 році на території Австро-Угорської Імперії, знаходиться на самому заході Чехії, в містечку Усті над Лабем, всього в декількох кілометрах від Німеччини. SPOLCHEMIE, як і всі промислові підприємства сучасної Чехії набуває дедалі більшого поширення, поєднуючи вікові традиції і новітні технології. У планах - завоювання ключових позицій на європейському ринку епоксидних смол і експансія на нові ринки, перш за все в Росію. Виробництво перхлоретілена було запущено в сімдесяті роки минулого століття. Сьогодні воно невелике, не більше 10 000 тонн на рік. Цей продукт не входить для заводу в категорію стратегічних, а розглядається лише як побічний. Проте, це продукт європейської якості: надійний, стабілізовано. Напевно, таким міг би бути перхлоретілен «Каустика», якби він проводився і фасованого в Чехії.

  Характеристики
  Особливість засобуНеорганічне
  Перхлоретілензасіб для хімчистки

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре