Menu
Ваша корзина

  Вапно гідрат 2522200000

  Вапно гідрат
  Вапно гідрат
  Вапно гідрат
  Вапно гідрат
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Вапно гідрат Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: тонна
  • SKU: 14493133
  • ТН ВЭД: 2522200000
  • Країна виробник: Украина
  • Артикул: 00000057999
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Украина ТД
  288 переглядів
   
   
   
   
   

  Вапно гашене / негашене / пушонка / вапняне тісто / вапно гідратне / пневмо / кальцієва

  Шановні панове!

  Пропонуємо Вашій увазі вапно будівельну в асортименті . Вапно реалізована з нашого складу за якісними показниками задовольнить найвищі вимоги до даного продукту. Наша вапно ідеально підійде як для побутової побілки так як становить компонента для інших високотехнологічних процесів. У нас є вапно гашене і вапно негашене. Що стосується асортименту вапна, потрібно відзначити, що ми представляємо вапно негашене (вапно кальцієва або вапно повітряна): це вапно негашене комове, вапно негашене мелене. Вапно гашене: вапно гідратне (вапно гашене); вапняне тісто (вапняна паста). Вапно гашене і негашене виготовлена ??на виробничих потужностях лідерів даної галузі як вітчизняних, так і ближнього зарубіжжя (вапно Словацька й Турецька).

  Вапно опис:

  Вапно негашене (комове вапно ) візуально виглядає як суха маса, що складається з шматочків різних розмірів білого кольору. Основна складова частина вапна комовой є вільний оксид кальцію. Також в складі великий вміст вільного оксиду магнію містить СаО. Час, що залишився вміст вапна включає в себе феррит кальцію, магнію, різновиди силікатів, алюмінати магнієві і кальцієві, допускається залишок кальцію карбонату. Дані складові вапно містить в незначних кількостях, їх утворення наслідок взаємодії вапняку (оксиду магнію і кальцію) з іншими компонентами (це в першу чергу пісок кварцовий, глини та ін.) під час процесу випалу. Випал вапна проводиться в спеціальних промислових печах при високих температурах.

  Вапно мелене негашене є сухий порошок білого кольору з дрібних частинок. Фізичні та хімічні властивості вапна меленого негашеного абсолютно ідентичні комовой вапна, т. К. Різниця між даними продуктами тільки у фракційному складі.

  Вапно пушонка або гідратне вапно є порошкової високодисперсною масою в сухому стані. Пушинка наслідок процесу гасіння вапна негашеним (меленої або комовой) у звичайній воді. Хімічна сторона процесу гасіння вапна полягає в процесі переходу вільного оксиду кальцію і магнію в їх похідні гідрати. Основний склад вапна, яку ми називаємо В«пушонкаВ» це вищевказані кальцію гідрат і гідрат магнію. Залишкова частка вапна це кальцію карбонат та інші домішки в незначній кількості.

  Вапняне тісто є напіврідким пастоподібною агрегатним станом вапна, викликаним вище описаним процесом гасіння в воді, який забезпечує перехід оксидів в стан гідратів. У готовому стані вапняне тісто наполовину або більше складається з гідратів, інша частина це вода, прив'язана в процесі гасіння.

  Для вашої зручності можна вапно купити в Києві, здійснюється доставка вапна як по Києву, так і по Київській області . Можна замовити на наших регіональних складах в Тернополі і Донецьку. Система логістики, побудована протягом багаторічного періоду, дозволяє купити вапно дешево в будь-якій точці України. Наші ціни завжди приємно здивують! Звертайтеся!

  Найменування

  Тара

  Ціна / шт. / т.

  Вапно гашене - Укра ї на L 80 - S <

  Вапно гашене у відрі

  Відро 14 кг.

  Вапно карбон. (Для землі)

  Мішки 50 кг.

  Крейда ММС-2 (будів.)

  Мішки 30 кг.

  Крейда МТД-2 (будів.)

  Мішки 30 кг.

  Характеристики
  Вапноу асортиментне

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре