Menu
Ваша корзина

Ми працюємо понеділок - п'ятниця 09:00-17:00. РУСЬКИЙ КОРАБЛЬ ІДИ НА Х*Й!

  Купорос мідний 2833250000

  Купорос мідний
  Увага!
  У зв`язку з ситуацією, уточнюйте актуальні ціни у менеджерів, дякуємо!
  Купорос мідний Оптові ціни, уточнюйте у менеджерів деталі.
  • наявність: В наявності
  • Ціна за: 1 кг
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 14699013
  • ТН ВЭД: 2833250000
  • Країна виробник: Украина
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Украина ТД
  9952 переглядів
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   

  Сірчанокисла мідь, її ще називають сульфатом міді – це нелетючий вид мідної солі, який вважається одним із найважливіших хімічних компонентів. Найчастіше він використовується як вихідник у процесі створення різних хімічних сполук, а також як речовина, придатна для застосування у промисловості та сільському господарстві.

  Основні характеристики та властивості мідного купоросу

  Сульфат міді – це мідний купоросЗа своєю природою ця речовина є гігроскопічним хімікатом, зовні вона має вигляд кристалоподібного порошку або маси кристалів синього кольору. У сульфату міді немає характерного запаху, а ось присмак є, він гіркувато-металевий.

  У «Першому Українському маркеті хімічної сировини» ТМ ви можете придбати сульфат міді промислового чи натурального походження. Що важливо, у природних умовах ця речовина входить до складу різних видів мінералів.

  Воно добре розчиняється у гліцерині, воді, а ось у спиртах цей процес майже неможливий. Водний розчин мідного купоросу відрізняється слабокислою реакцією, якщо він контактує з повітряною сумішшю газів, поступово вивітрюється за рахунок втрати частинок кристалізаційної води.

  Синтезують мідний купорос промисловим шляхом (завдяки проведенню реакції самої міді та її відходів з розведеним розчином сульфатної кислоти в процесі продування повітрям), а також у лабораторії 2 способами. Перший - це вплив концентрованого розчину сульфатної кислоти на мідь при високій температурі, а другий - реакція нейтралізації сульфатної кислотою гідроксиду міді.

  Мідний купорос буває двох видів – чистий та із забрудненнями. У разі потреби очистити його від сторонніх домішок потрібно перекристалізувати речовину.

  Застосування сульфату міді

  Серед усіх хімічних речовин, що застосовуються в промисловості та сільському господарстві, мідний купорос посідає не останнє місце. Його універсальність дозволяє використовувати хімікат у різних сферах – від будівництва до медицини.

  Але перед тим, як ознайомитись із переліком варіантів застосування сульфату міді, варто розібратися у правилах його експлуатації. Ця речовина відноситься до 4 класу небезпеки, що означає, що воно малотоксичне або помірно токсичне для всіх живих істот. Для теплокровних тварин воно не несе небезпеки, а ось для риб та земноводних воно небезпечне.

  Якщо систематизувати всі варіанти застосування сульфату міді, він придатний для:

  • хімічної водообробки;
  • сільського господарства;
  • дезінфекційної обробки акваріумів та басейнів;
  • експериментів у аналітичній хімії;
  • шкіряної та текстильної промисловості;
  • медицини.

  Мідний купорос для басейну- це популярний і доступний за ціною вид альгіциду (хімічного компонента, що запобігає розвитку водоростей). Його розчин застосовується навіть для лікування акваріумних рибок, якщо вони заразилися паразитарними інфекціями. Допомагає ця речовина і у боротьбі з появою равликів в акваріумах.

  В аналітичній хімії сульфат міді є досить затребуваним реагентом, а також вихідним матеріалом для синтезу нових хімічних сполук. Крім того, його використовують у процесі хімічних тестів, адже використання мідного купоросу дозволяє визначити відновлювальні характеристики цукрів. Справа в тому, що при контакті з ними сульфат міді синього кольору, що піддається розчиненню, трансформується в оксид міді червоного кольору, який не розчиняється.

  У текстильній галузі ця речовина застосовується як доступний за ціною та досить ефективний барвник, у гірничодобувній галузі для одержання таких металів як свинець, цинк та кобальт, на металургійних підприємствах – як компонент мідних катодів та гальванічних ванн.

  Сульфат міді у медицині(частіше в нетрадиційній, ніж в офіційній) - це цінний розчин для дезінфекції, а також в'яжучий агент, що припікає, і відмінний антисептик.

  У будівництві високо цінують фунгіцидні та вогнетривкі властивості водного розчину сульфату міді. З його допомогою покривають поверхню конструкцій із цегли, бетону та натурального дерева.

  Користь застосування сірчанокислої міді у сільському господарстві та садівництві

  Ця речовина вважається одним із найкращих дезінфекторів для будь-яких сільськогосподарських культур та плодових дерев. Він виконує одночасно роль пестициду, фунгіциду та гербіциду. Для обробки рослин потрібно приготувати водяний розчин купоросу в пропорції 50 г речовини на 5 л води. З його допомогою реально запобігти появі на ягідних культурах грибкових захворювань – антракнозу, плодовій та сірій гнилі, парші.

  Мідний купорос для помідорів- Це відмінний варіант засобу для боротьби з фітофторозом. Він підходить також для обробки картоплі, знищення різних видів садових шкідників, знезараження глибоких шарів ґрунту. За допомогою сульфату міді лікують кучерявість, проводять антицвілеву обробку ям, сараїв, теплиць, підгодовують рослини у разі дефіциту міді у ґрунті.

  Використовувати водний розчин цієї речовини можна не тільки для боротьби з існуючими проблемами, але і для профілактики їх появи. Підходить він і для обробки різних видів кімнатних рослин, а не лише садових та городніх культур.

  Де можна купити мідний купорос оптом та в роздріб?

  Ви можете придбати сульфат міді у «Першому Українському маркеті хімічної сировини» ТМ. Найбільш вигідну пропозицію щодо купівлі цього хімікату ми готові запропонувати оптовим клієнтам.

  У нашому асортименті представлені найкращі пропозиції щодо мідного купоросу, які ви можете знайти на вітчизняному ринку. На нашому сайті представлений детальний опис товару, включаючи його технічні характеристики, якісні параметри та актуальна вартість. Звертаємо вашу увагу на те, що вона залежить від необхідної вам кількості товару: чим більше ви замовите, тим вигіднішу ціну ми зможемо вам запропонувати.

  Оптові замовники можуть оформити замовлення в будь-яких обсягах, оскільки цей товар завжди є на складах «Першого Українського маркету хімічної сировини» ТМ. Замовлення ми приймаємо оперативно та оформляємо доставку по всій території України.

  Висока якість товару підтверджується державним сертифікатом якості, з яким кожен клієнт може ознайомитись на запит. Якщо у вас виникнуть додаткові питання щодо оплати товару, ви можете зв'язатися з нашими менеджерами онлайн або за телефоном.

  Надсилання замовлень здійснюється співробітниками нашої служби доставки або компанією «Нова пошта».

  CAS
  Міжнародна назва:copper sulphate
  Синонім:медный купорос, медь сернокислая, синий купорос, римский купорос.
  Хімічна формула:CuSO4
  CAS №:7758-99-8
  ДСТУ19347-99
  Зовнішній вигляд:порошок голубого цвета
  Основна речовина:98.4 %
  Упаковка:25 kg

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре

  Хочете купити Купорос мідний недорого та з доставкою по Україні? «Перший український маркет хімічної сировини» пропонує широкий асортимент хімічної продукції від надійних виробників України та Європи. У нас ви зможете знайти все необхідне для різних галузей промисловості за найкращими оптовими цінами або зробити покупку в роздріб. Дізнайтесь більше інформації у наших менеджерів за телефонами +380 (66) 044-57-00; +380 (96) 351-73-61; +380 (63) 568-04-65; +380 (44) 333-61-86 або оформіть замовлення на сайті та отримайте професійну консультацію!

  Швидко доставимо Купорос мідний у такі міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Суми, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Херсон та інші міста України.