Menu
Ваша корзина

  Сульфат алюмінію для розкислювання грунту 2833220000

  Сульфат алюмінію для розкислювання грунту
  Сульфат алюмінію для розкислювання грунту
  Сульфат алюмінію для розкислювання грунту
  Сульфат алюмінію для розкислювання грунту
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Сульфат алюмінію для розкислювання грунту Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: Тонна
  • SKU: 14699057
  • ТН ВЭД: 2833220000
  • Країна виробник: Украина
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Химпром
  442 переглядів
   
   
   
   
   

  Алюміній сірчанокислий 16% (Китай, Україна) ДОСТАВКА безтілесних!

  ПРОПОНУЄМО ВАШІЙ УВАЗІ СУЛЬФАТ АЛЮМІНІЮ (АЛЮМИНИЙ СІРЧАНОКИСЛИЙ) ГОСТ 12966-85. ВАРТІСТЬ ОДНІЄЇ ТОННИ становить 2000 ГРИВЕНЬ З ПДВ, З УРАХУВАННЯМ ДОСТАВКИ ПО УКРАЇНІ залізничним транспортом.

  Отримання: Алюмінію сульфат технічний очищений (Алюміній сірчанокислий) отримують взаємодією гідроксиду алюмінію з сірчаною кислотою.

  Застосування: Алюмінію сульфат технічний очищений призначається для очищення води господарсько-питного та промислового призначення і для використання в паперовій, текстильній, шкіряній та інших галузях промисловості.

  Формула: Al2 (SO4) 3 - nH2O

  Вимоги безпеки : Алюмінію сульфат технічний очищений не горючий, пожежо- та вибухобезпечний, за ступенем впливу на організм відноситься до речовин 3-го класу небезпеки.

  Упаковка : Алюмінію сульфат технічний очищений упаковують в м'які спеціалізовані контейнери разового використання, а також в чотирьох-, п'яти-, шестишарові паперові мішки масою не більше 50 кг.

  Транспортування, зберігання: Алюмінію сульфат технічний очищений транспортують в упакованому вигляді або навалом. Алюмінію сульфат насипом транспортують в критих залізничних вагонах, а також автомобілях, а упакований у контейнери і мішки - всіма видами транспорту, крім повітряного. продукт, упакований в м'які спеціалізовані контейнери разового використання, допускається транспортувати відкритим рухомим складом. Алюмінію сульфат технічний очищений зберігають насипом або в мішках в закритих складських приміщеннях на майданчиках з твердим покриттям або в бункерах. Продукт, упакований в м'які спеціалізовані контейнери разового використання, допускається зберігати на незабруднених відкритих майданчиках, що мають тверде покриття з стоком вод і забезпечують роботу вантажних механізмів.

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре