Menu
Ваша корзина

  Крохмаль кукурудзяний і картопляний 1108120000

  Крохмаль кукурудзяний і картопляний
  Крохмаль кукурудзяний і картопляний
  Крохмаль кукурудзяний і картопляний
  Крохмаль кукурудзяний і картопляний
  Крохмаль кукурудзяний і картопляний
  Крохмаль кукурудзяний і картопляний
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Крохмаль кукурудзяний і картопляний Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Ціна за: 1 кг
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 18221950
  • ТН ВЭД: 1108120000
  • Країна виробник: Польша
  • Статус: предоплата
  1036 переглядів
   
   
   
   
   

  Крохмаль кукурудзяний і картопляний, найкраща ціна, мінімальна партія 1 мішок

  Крохмаль має дуже широку сферу застосування, як в побуті так і в промисловому значенні. Сама назва "Крохмаль" в першу чергу асоціюється з засобом для прання або харчовим інгредієнтом, але при цьому він використовується також на текстильних фабриках і паперових.

  При отриманні таких продуктів як глюкоза і етанол, крохмаль є обов'язковою сировинної складової. Щоб зрозуміти що таке крохмаль, потрібно відзначити що продукт органічного походження. Найбільший вміст крохмалю в природному вигляді міститься в злакових і бульбах картоплі. У харчуванні людини крохмаль грає важливу роль, т. К. Є одним з найважливіших постачальників вуглеводів для організму. У харчовому секторі крохмаль застосовується в якості згущувача. Також споживачеві важливо знати що крохмаль модифікований, не має відношення до геномодифікованим продуктам, оскільки крохмаль не є організмом.

  Поняття "модифікований крохмаль" має на увазі процес обробки продукту з метою отримання глюкози і т. Д. Перейдемо найважливіших питань по даному продукту, це "купити крохмаль" і "крохмаль ціна"? Крохмаль купити можна в Києві або в будь-якому населеному пункті України. Це можливо оскільки наше підприємство робить доставку навіть у найвіддаленіші точки держави. Крохмаль дешево купити можна не тільки на центральному складі а й на регіональних, спираючись на професійно поставлену систему транспортної логістики, наші фахівці завжди нададуть вигідну ціну. Відвантаження товару від 1 мішка. Для уточнення остаточної ціни і умов оплати телефонуйте до відділу продажів:


  Характеристики
  Крохмаль картопляний виробництвоПольша|Україна
  Крохмаль кукурудзяний виробництвоПольща
  Умови доставки крохмалюДоставка у всі населені пункти

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре