Menu
Ваша корзина

  Амоній хлористий (кристалічний) тих 2827100000

  Амоній хлористий (кристалічний) тих
  Амоній хлористий (кристалічний) тих
  Амоній хлористий (кристалічний) тих
  Амоній хлористий (кристалічний) тих
  Амоній хлористий (кристалічний) тих
  Амоній хлористий (кристалічний) тих
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Амоній хлористий (кристалічний) тих Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 18340610
  • ТН ВЭД: 2827100000
  • Країна виробник: Евро Союз
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  177 переглядів
   
   
   
   
   

  Амоній хлористий технічний являє собою порошок або гранульований продукт білого, жовтого або рожевого кольору в залежності від продукції, що випускається марки.

  Добре розчинний у воді і аміаку, солонуватий на смак, без запаху. Застосовують в машинобудуванні кольорової металургії, хімічної, лісової і деревообробної, електротехнічної, медичної та інших галузях промисловості.

  Амоній хлористий застосовується в сільському господарстві як азотне добриво, в металургії при травленні металів. У текстильній промисловості для окрашеванія тканин, в хімічній амоній хлористий застосовується в якості затверджувача лаків і клеїв.

  Амоній хлористий технічний транспортують транспортом усіх видів (крім повітряного) у критих транспортних засобах. продукт, упакований в м'які спеціалізовані контейнери, транспортують відкритим рухомим складом без перевалок на шляху прямування. Амоній хлористий технічний зберігають в закритому складському приміщенні, оберігаючи продукт від потрапляння вологи.

  Майданчик, де укладають мішки, повинна бути очищена від виступаючих і гострих предметів, які можуть проколоти мішок. Допускається зберігання хлористого амонію, упакованого в м'які спеціалізовані контейнери, на відкритих майданчиках.

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре