Menu
Ваша корзина

  Барій сірчанокислий акумуляторний, 98.5% 2833270000

  Барій сірчанокислий акумуляторний, 98.5%
  Барій сірчанокислий акумуляторний, 98.5%
  Барій сірчанокислий акумуляторний, 98.5%
  Барій сірчанокислий акумуляторний, 98.5%
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Барій сірчанокислий акумуляторний, 98.5% Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 18350890
  • ТН ВЭД: 2833270000
  • Країна виробник: Евро Союз
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  202 переглядів
   
   
   
   
   

  Сульфат барію (сірчанокислий барій) - сірчанокисла сіль барію. Хімічна формула - BaSO4. Кристалічна речовина - білий порошок або прозорий кристал.

  Практично не розчиняється у воді (розчинність 0,0015 г / л при 18 В° C) та інших розчинниках. У природі зустрічається у вигляді мінералу бариту, який є основною бариевой рудою.

  Сульфат барію не є токсичним для організму речовиною, на відміну від всіх розчинних солей барію, і саме тому можливо його застосування в якості рентгеноконтрастної вещества.Сульфат барію використовується для різних промислових цілей: В якості наповнювача для фото- та паперу, для лінолеуму і для деяких лако-фарбових матеріалів.

  як білий наповнювач для пластмас, а також як компонент бурових розчинів для збільшення їх щільності . У фотометрії для забарвлення фотометричних шаров.В електрохімічної промисловості при виготовленні свинцевих акумуляторів як розширювач активної маси негативних пластин.

  При виробництві пасти для травлення стекла.Прі виробництві деяких вогнетривких матеріалов.Протектор для рентгенівського випромінювання (барієва штукатурка рентгенівських кабінетів ).

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре
  Фасовка Од. вим.
  25 кг
  100 кг
  500 кг