Menu
Ваша корзина

  Борна кислота тих (гранули) 2810009000

  Борна кислота тих (гранули)
  Борна кислота тих (гранули)
  Борна кислота тих (гранули)
  Борна кислота тих (гранули)
  Борна кислота тих (гранули)
  Борна кислота тих (гранули)
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Борна кислота тих (гранули) Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 18351172
  • ТН ВЭД: 2810009000
  • Країна виробник: Китай, Европа
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  249 переглядів
   
   
   
   
   

  Хлорид барію (хлористий барій) - бінарне неорганічне речовина, що відноситься до класу солей.

  Безбарвне кристалічна речовина у вигляді лусочок без запаху, має шарувату тріклінную грати, в якій молекули кислоти з'єднані водневими зв'язками в плоскі шари , шари з'єднані між собою міжмолекулярними зв'язками (d = 0,318 нм).

  Прімеяется в різних областях промисловості. В ядерних реакторах в якості поглинача нейтронів, розчиненого в теплоносії. Борне добриво. У лабораторіях застосовують для приготування буферних розчинів. У медицині - як самостійне дезінфікуючий засіб, а також у вигляді 2% розчину - для промивання шкіри після попадання лугів. Також на основі борної кислоти виробляються різні комбіновані препарати (група АТС D08AD), наприклад, паста Теймурова. У фотографії - в складі дрібнозернистих проявителей і кислих фіксажів для створення слабкої кислотного середовища. У побуті використовується для боротьби з тарганами.

  У харчовій промисловості - зареєстрована як харчова добавка E284 (на території Росії ця добавка не входить в список дозволених до застосування. У ювелірній справі - як основа флюсів для пайки золото-містять сплавів. У промисловості - сполучна при кислому футеровке печей.

  Фасовка Од. вим.
  25 кг
  5000 кг

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре