Menu
Ваша корзина

Ми працюємо понеділок - п'ятниця 09:00-17:00. РУСЬКИЙ КОРАБЛЬ ІДИ НА Х*Й!

  Борна кислота гранули 2810009000

  Борна кислота гранули
  Увага!
  У зв`язку з ситуацією, уточнюйте актуальні ціни у менеджерів, дякуємо!
  Борна кислота гранули Оптові ціни, уточнюйте у менеджерів деталі.
  • наявність: В наявності
  • Ціна за: 1 кг
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 18351172
  • ТН ВЭД: 2810009000
  • Країна виробник: Китай, Европа
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  552 переглядів
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   

  Хлорид барію (хлористий барій) - бінарне неорганічне речовина, що відноситься до класу солей.

  Безбарвне кристалічна речовина у вигляді лусочок без запаху, має шарувату тріклінную грати, в якій молекули кислоти з'єднані водневими зв'язками в плоскі шари , шари з'єднані між собою міжмолекулярними зв'язками (d = 0,318 нм).

  Прімеяется в різних областях промисловості. В ядерних реакторах в якості поглинача нейтронів, розчиненого в теплоносії. Борне добриво. У лабораторіях застосовують для приготування буферних розчинів. У медицині - як самостійне дезінфікуючий засіб, а також у вигляді 2% розчину - для промивання шкіри після попадання лугів. Також на основі борної кислоти виробляються різні комбіновані препарати (група АТС D08AD), наприклад, паста Теймурова. У фотографії - в складі дрібнозернистих проявителей і кислих фіксажів для створення слабкої кислотного середовища. У побуті використовується для боротьби з тарганами.

  У харчовій промисловості - зареєстрована як харчова добавка E284 (на території Росії ця добавка не входить в список дозволених до застосування. У ювелірній справі - як основа флюсів для пайки золото-містять сплавів. У промисловості - сполучна при кислому футеровке печей.

  Фасовка Од. вим.
  25 кг
  5000 кг
  CAS
  Міжнародна назва:Orthoboric acid, Boracic acid, Boron trihydroxide, Boric Acid
  Синонім:Ортоборная кислота, Тригидроксибор, Кислота борная
  Хімічна формула:H3BO3
  CAS №:10043-35-3

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре

  Хочете купити Борна кислота гранули недорого та з доставкою по Україні? «Перший український маркет хімічної сировини» пропонує широкий асортимент хімічної продукції від надійних виробників України та Європи. У нас ви зможете знайти все необхідне для різних галузей промисловості за найкращими оптовими цінами або зробити покупку в роздріб. Дізнайтесь більше інформації у наших менеджерів за телефонами +380 (66) 044-57-00; +380 (96) 351-73-61; +380 (63) 568-04-65; +380 (44) 333-61-86 або оформіть замовлення на сайті та отримайте професійну консультацію!

  Швидко доставимо Борна кислота гранули у такі міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Суми, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Херсон та інші міста України.