Menu
Ваша корзина

Ми працюємо понеділок - п'ятниця 09:00-17:00. РУСЬКИЙ КОРАБЛЬ ІДИ НА Х*Й!

  Хлор в пігулках"СОЛІКОР" 3808942000

  Хлор в пігулках"СОЛІКОР"
  Увага!
  У зв`язку з ситуацією, уточнюйте актуальні ціни у менеджерів, дякуємо!
  Хлор в пігулках"СОЛІКОР" Оптові ціни, уточнюйте у менеджерів деталі.
  • наявність: В наявності
  • Ціна за: 1 кг
  • Фасовка: упаковка 1 к
  • SKU: 18391109
  • ТН ВЭД: 3808942000
  • Країна виробник: Эстония
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  1350 переглядів
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   

  Кращий засіб для басейнів, хлор в таблетках, краща ціна, висилаємо поштою ЗАМОВИТИ ДОСТАВКУ

  ІНСТРУКЦІЯ (ПОВНА ВЕРСІЯ ІНСТРУКЦІЇ У РОЗДІЛІ"СТАТТІ")

  Із! застосування дезінфекційного засоби «Соліклор» ("Solikloor" ) виробництва"Baltiachemi" OU (Естонія)

  1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

  1.1. Ця Інструкція візначає ЗАГАЛЬНІ Властивості дезінфекційного засоби «Соліклор» ("Solikloor" ) виробництва"Baltiachemi" OU (Естонія), методи та режими его! Застосування для знезараження води при децентралізованому (місцевому) водопостачанні; дезінфекції фруктів, овочів, яєць птиці, ємностей для зберігання и систем подачі питної води при децентралізованому водопостачанні; знезараження води для виготовлення харчових льоду и дезінфекції ємностей для его зберігання; дезінфекції криниць; дезінфекції води, поверхонь приміщень и окремий об'єктів у плавальний басейнах; для хлорування технологічних, дренажних, зворотніх, Зрошувальна, стічних вод та систем та ін .; запобіжні заходи при работе Із засоби, умови зберігання ТОЩО.

  1.2. Повна назва засоби - дезінфекційний засіб «Соліклор» ("Solikloor" ЗАМОВИТИ ДОСТАВКУ ) .

  1.3. Виробник -"Baltiachemi" OU (Естонія).

  1.4. Склад засоби, вміст діючіх та допоміжніх Речовини, мас. %: Натрієва сіль діхлорізоціанурової кислоти - 80-85% (активно діюча Речовини), адіпінова кислота та карбонат натрію - разом 15-20% (Допоміжні Речовини).

  1.6. Спектр антімікробної Дії. Засіб «Соліклор» ("Solikloor" ) віявляє антімікробні Властивості относительно грам-негативних та грам-позитивних бактерій (включаючі S.aureus, збудніків туберкульозу та спороутворюючі мікроорганізми), вірусів (в т. ч. збудніків гепатітів А, В, С, ВІЛ-інфекції, грипу, парагрипу, пташиного грипу, SARS ( «атипових Пневмонія»), аденовірусної, ентеровірусної (в т.ч. поліомієліт), коронавірусної, респіраторно-сінтіціальної, ріновірусної, ротавірусної інфекції ТОЩО), грібів роду Саndida та патогенних дерматофітів, збудніків внутрішньолікарняніх інфекцій, а такоже Ефективний у зніщенні та попередженні з'явилися плісняві.

  1.7. Токсічність та Безпечність засоби. Засіб «Соліклор» ("Solikloor" ) за параметрами гострої токсічності согласно ГОСТ 12.1.007-76 Належить до 3 класу помірно небезпечний Речовини при введенні в шлунок, до 4 класу мало небезпечний Речовини при нанесенні на шкіру та при парентеральному введенні; у форме таблеток в насічуючіх концентраціях пари відносіться до 4 класу малонебезпечніх ЗАСОБІВ.

  3. ЗАСТОСУВАННЯ засоби 3.1. Об'єкти! Застосування. Засіб «Соліклор» ("Solikloor" ) вікорістовується для знезараження питної води при децентралізованому (місцевому) водопостачанні, зокрема, води крінічної, каптажної, артезіанської, поверхнево водойміщ, води в ізольованіх резервуарах (в т.ч. в системах водопостачання ЗАЛІЗНИЧНИХ вагонів, річкових, МОРСЬКИЙ и повітряних суднах), в індівідуальніх запасах, системах ТОЩО, в т.ч. в условиях ПИТАНЬ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ; знезараження питної води для сільськогосподарських тварин и птиці; дезінфекції фруктів, овочів, яєць птиці, ємностей для зберігання и систем подачі питної води при децентралізованому водопостачанні; знезараження води для Приготування харчових льоду та дезінфекції ємностей для его зберігання; дезінфекції криниць; дезінфекції води, поверхонь приміщень и окремий об'єктів у плавальний басейнах; для хлорування технологічних, дренажних, зворотніх, Зрошувальна, стічних вод та систем; для знезараження поливальних вод в Тепличне господарство.

  3.2.1. знезараження питної води при децентралізованому водопостачанні. Засіб «Соліклор» ("Solikloor" ) вікорістовується для проведення робіт з метою забезпечення людей, тварин та птахів питна водою якісною за мікробіологічнімі Показники, як з профілактічною ЗАКАЗАТЬ ДОСТАВКУ метою, так и за показаннями, а такоже для ОБРОБКИ води для поливу рослин в условиях захищений ґрунту. Засіб застосовується при децентралізованому водопостачанні для знезараження питної води, яка НЕ ??містіть облогу й планктону та має Показник каламутності - НЕ более 9 мг / дм 3 , а поглінання хлору - НЕ более 8 мг / дм 3 . Знезараження засоби «Соліклор» ("Solikloor" ) питної води при децентралізованому водопостачанні здійснюється у відповідності до «Інструкції з контролю за знезараженням господарсько-питної води і за дезинфекцією водопровідних споруд при централізованому і місцевому водопостачанні» від 25.11. тисяча дев'ятсот шістьдесят сім р. № 723а-67. Визначення необхідної дозуюч засоби для знезараження води здійснюється Шляхом пробного хлорування за методикою согласно «Інструкції з контролю за знезараженням господарсько-питної води і за дезинфекцією водопровідних споруд при централізованому і місцевому водопостачанні» від 25.11.1967 р. № 723а-67. Орієнтовна концентрація активного хлору у воде, яка необхідна для ефективного знезараження води у залежності від ії якості, та Кількість засоби «Соліклор» ("Solikloor" ) , яка необхідна для Отримання відповідної концентрації активного хлору, вказано в табліці 2.Через 30 хвилин после Додавання засоби у чисту воду (АРТЕЗІАНСЬКІ води, води чистих гірськіх річок и озер, прозора вода колодязів и фільтрована вода малих річок, вода крупних річок и озер) вміст залішкового вільного хлору у воде винен складаті 0,3 - 0 , 5 мг / дм 3 .Обов'язковою Вимоги при знезараженні забрудненої води відкритих джерел є попереднє ее фільтрування через фільтр (например, дрібний тканинний фільтр). Вміст залішкового вільного хлору через 30 хвилин после Внесення засоби винен складаті 1,4-1,6 мг / дм 3 . Для відалення надлишком хлору та можливіть побічніх хлорвмісніх вуглеводнів после Закінчення Експозиції знезараження рекомендується Проводити фільтрацію води через актівоване вугілля або інші сорбенти або кип'ятити ії в течение 1 хвилини від закипання.

  Визначення вмісту залішкового вільного хлору у воде проводитися согласно з ГОСТ 18190-72 методом йодометричним тітрування.

  Для Спрощення та СКОРОЧЕННЯ термінів проведення хіміко-аналітичного дослідження, а такоже у"польових умовах", визначення концентрації вільного хлору рекомендується Проводити с помощью портативних наборів, приладів, індікаторніх смужок виробництва фірми"LaMotte" (США) або аналогічнімі виробами.

  3.2.2. знезараження води в плавальний басейнах. знезараження води, яка подається у ванни плавальний басейнів, є обов'язковим и проводитися у відповідності з чіннімі нормативно-методичними документами, зокрема: «Методичних вказівок по здійсненню профілактичної дезінфекції в спортивних плавальних басейнах» від 31.03.80 р. №28-2 / 6 та «Рекомендаціями по знезараженню води, дезинфекції підсобних приміщень і санітарному режиму експлуатації купальні-плавальних басейніВ» від 19.03.75 р. №1229-75. Для знезараження води у басейнах необхідну Кількість таблеток засоби «Соліклор» ("Solikloor" ) Попередньо розчіняють у спеціально віділеній промаркованій ємності, после чего цею розчин додаються у воду при заповненні басейну або в реціркуляційну систему перед фільтрамі. Во время ЕКСПЛУАТАЦІЇ басейну та патенти Здійснювати періодічній контроль вмісту у воде залішкового вільного хлору. Кількість засоби, что вводитися, візначається Із розрахунку Підтримання постійної концентрації у воде залішкового вільного хлору в спортивних плавальний басейнах на Рівні 0,3-0,5 мг / дм 3 , в басейнах колективного масового Користування - 0, 5-0,7 мг / дм 3 . При значному денному навантаженні басейну у нічний час допускається Підвищення концентрації залішкового хлору до 1,5 мг / дм 3 . У цьом випадка перед користувань водою концентрація хлору винна буті знижена до 0,7 мг / дм 3 з одночаснім провітрюванням приміщення. Во время ЕКСПЛУАТАЦІЇ басейну перевіщення концентрації хлору у воде НЕ допускається. Вміст залішкового вільного хлору ЗАМОВИТИ ДОСТАВКУ візначається согласно з ГОСТ 18190-72 методом йодометричним тітрування. Для Спрощення та СКОРОЧЕННЯ термінів проведення хіміко-аналітичного дослідження визначення концентрації вільного хлору рекомендується Проводити с помощью портативних наборів, приладів, індікаторніх смужок виробництва фірми"LaMotte" (США) або аналогічнімі виробами. Періодічність контролю візначається чіннімі нормативними документами относительно ЕКСПЛУАТАЦІЇ басейнів. * Знезараження может проводитись з Додавання 0,5% миючих засоби

  3.2.4.3. При дезінфекції криниці з профілактічною метою попередня дезінфекцію НЕ здійснюють, дезінфекцію криниці здійснюють об'ємнім способом после очистки криниці и дезінфекції Зруб.

  3.2.6. Знезараження води для Приготування харчових льоду. та патенти розчініті таку Кількість таблеток засоби «Соліклор» ("Solikloor" ) у воде, щоб вміст залішкового вільного хлору Складанний 0,3-0,5 мг / дм 3 (1 таблетка засоби на 3-5 м 3 води) после чого воду заморожують.

  3.2.7. Дезінфекція ємностей для зберігання питної води й харчових льоду. поверхню ємностей дезінфікують розчини засоби «Соліклор» ("Solikloor" ) з концентрацією активного хлору 0,0025% После Закінчення дезінфекції ємності (резервуари) промівають водопровідною водою.

  4.4. Застережні заходи в условиях! Застосування засоби для ОБРОБКИ окремий об'єктів. После проведення дезінфекції провітріті приміщення в течение 15 хвилин.

  5. Ознака Гостра Отруєння. ЗАХОДИ Першої ДОПОМОГИ

  5.1. Ознака Гостра Отруєння . За умови недотрімання застережніх ЗАХОДІВ у осіб з підвіщеною чутливістю до активного хлору можлива з'явиться ознака подразнення слізовіх оболонок очей (різь, сльозотеча) та ОРГАНІВ дихання (дере у горлі, кашель, часто дихання, віділення з носа), может вінікнуті головний біль.

  5.2. Заходи Першої допомоги при подразненні ОРГАНІВ дихання. При появі ознака подразнення ОРГАНІВ дихання постраждалого віводять з РОбочий приміщення на свіже Повітря або в добрі провітрюване приміщення, рот и носоглотку прополіскують водою, дають тепле Пітт. Доцільна інгаляція 2,0% водно-содовим розчин (1 чайна ложка питної Соди на склянку води), у разі необхідності звернути до лікаря.

  5.3. Заходи Першої допомоги при попаданні засоби в очі. При попаданні засоби в очі слід ПРОМІТЕЙ їх під проточною водою в течение декількох хвилин. При подразненні слізовіх оболонок ЗАКАПАТТЯ в очі 30% розчин сульфацилу натрію, у разі необхідності звернути до лікаря. ЗАМОВИТИ ДОСТАВКУ

  5.4. Заходи Першої допомоги при попаданні засоби на шкіру. При Випадкове попаданні засоби на шкіру нужно ретельно ПРОМІТЕЙ Ураження ділянку проточною водою, при необхідності змастіті шкіру пом'якшувальнім кремом. При попаданні засоби на робочий одяг, нужно его зняти, а ділянку кожи під одягом ретельно ПРОМІТЕЙ проточною водою.

  5.5. Заходи Першої допомоги при попаданні засоби до шлунку. При попаданні засоби в шлунок дати випити потерпілому декілька склянок води, потім Вжити 10-20 подрібненіх таблеток актівованого вугілля. При необхідності звернути до лікаря.

  6. Пакування. Транспортування. ЗБЕРІГАННЯ

  6.1. Пакування засоби. Засіб «Соліклор» ("Solikloor" ) может буті упакованості у Різні види тари: полімерні Відра (например, по 1800 штук), банки з кришкою, что загвінчуються, по 100 и 300 штук, банки по 250, 750, 1500 штук, полімерні Тубі по 10, 20 штук, пакети по 1 таблетці ТОЩО.

  6.2. Умови транспортування засоби. Транспортування засоби здійснюють автомобільнім, залізнічнім, авіаційнім або Морською транспортом согласно з правилами перевезення відповідної категорії вантажів.

  6.3. Термін та умови зберігання засоби. Гарантійний срок зберігання - 5 років від дати виготовлення за умови зберігання в Закритому пакуванні виробника.

  Характеристики
  Типхлор в таблетках

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре

  Хочете купити Хлор в пігулках"СОЛІКОР" недорого та з доставкою по Україні? «Перший український маркет хімічної сировини» пропонує широкий асортимент хімічної продукції від надійних виробників України та Європи. У нас ви зможете знайти все необхідне для різних галузей промисловості за найкращими оптовими цінами або зробити покупку в роздріб. Дізнайтесь більше інформації у наших менеджерів за телефонами +380 (66) 044-57-00; +380 (96) 351-73-61; +380 (63) 568-04-65; +380 (44) 333-61-86 або оформіть замовлення на сайті та отримайте професійну консультацію!

  Швидко доставимо Хлор в пігулках"СОЛІКОР" у такі міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Суми, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Херсон та інші міста України.