Menu
Ваша корзина

Ми працюємо понеділок - п'ятниця 09:00-17:00. РУСЬКИЙ КОРАБЛЬ ІДИ НА Х*Й!

  Дезефект 291800000

  Дезефект
  Дезефект
  Дезефект
  Дезефект
  Увага!
  У зв`язку з ситуацією, уточнюйте актуальні ціни у менеджерів, дякуємо!
  Дезефект Оптові ціни, уточнюйте у менеджерів деталі.
  • наявність: В наявності
  • Ціна за: упаковку
  • Фасовка: канистра
  • SKU: 18391745
  • ТН ВЭД: 291800000
  • Країна виробник: Эстония
  • Статус: предоплата
  • Бренд: интердез
  1112 переглядів
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   

  для дезінфекції, достерілізаційного очищення и санітарної обробки широкого спектру об'єктів. Поєднує антімікробну, миючих и дезодоруючу дію.

  1.1. Засіб «Дезефект» (ТУ У 25636704.010 - 98) - концентрована рідина зеленого кольору, добре змішується з водою. Представляет собою композіцію, яка містіть в якості діючіх Речовини комплекс двох четвертини амонієвіх Сполука - n-алкілдіметілбензіл-амоній хлорид (4,5%), n-алкілдіметілетілбензіл-амоній хлорид (4,5%) та інші компоненти. Засіб НЕ містіть альдегідів, фосфатів, активного хлору, кисня та других агресивних и екологічно небезпечний компонентів.

  Термін зберігання засоби - 5 років.

  1.2. Засіб «Дезефект» має антімікробну Активність у відношенні різноманітніх грамнегативних и грампозитивних мікроорганізмів (в тому числі бактерій групи кішкової палички, патогенного стафілококу, гнілісніх та вегетативних форм спороутворюючіх бактерій), збудніків респіраторніх та кишково вірусніх інфекційніх захворювань та пліснявіх грібів.

  ЗАМОВИТИ ДОСТАВКУ

  Підвищення температури робочих розчінів засоби до 50 ° С та вищє збільшує їх антімікробну Активність.

  Засіб має миючі Властивості, Які посілюються при підвіщенні температури робочих розчінів до 50 ° С або додаванні до них Соди кальцінованої. Ефективний відаляє білково-жирові забруднення, перешкоджає Утворення облогу на стінках мієчніх ван и відкладень на внутрішніх поверхнях каналізаційних труб. Легко змівається з оброблення поверхонь НЕ залішаючі слідів.

  Засіб має дезодоруючі Властивості, що не ушкоджує об'єкти Які обробляються, чи не має корозійної Дії, які не знебарвлює тканин, що не фіксує Органічні забруднення. Засіб несумісній з милом та аніоннімі поверхнево-активних Речовини.

  "Дезефект» не є пожежонебезпечними та вібухонебезпечною Речовини.

  1.3. За параметрами гострої токсічності засіб відносіться до IV класу небезпеки за ГОСТ 12.1.003-76 (малонебезпечні Речовини) при введені в шлунок и при інгаляційній Дії, які не спричиняє сенсібілізуючої Дії; засіб у виде концентрату має помірну місцево-подразнюючу дію. Чи не льотки, що не має різкого непріємного запаху, НЕ подразнює слізові оболонки очей та верхніх діхальніх Шляхів. Робочі розчини засоби при повторних аплікаціях віклікають сухість та шелушіння кожи. При зрошуванні с помощью гідропульту або Іншого технічного обладнання засіб у виде аерозолю подразнює слізові оболонки очей та діхальніх Шляхів.

  1.4. На підпріємствах хлібопекарської, кондітерської промісловості та в об'єктах фірмової роздрібної торгівлі засіб «Дезефект» вікорістовується:

  - для дезінфекції та санітарної ОБРОБКИ (поєднаніх процесів миття та дезінфекції) посуд, виробничої та зворотньої тари и інвентарю, технологічного обладнання, поверхонь в виробничих, санітарно-технічних та побутових пріміщеннях при проведенні потокової та генеральних прибирання;

  Використовують розчини кімнатної або підвіщеної температури (40-45 ° С).

 • Профілактична дезінфекція поверхонь приміщень, технологічного, холодильного та торговельного обладнання, посуд, тари, інвентарю, транспорту здійснюється после їх попередня миття и змівання залишків миючих засобів .
 • поверхні у пріміщеннях (підлога, стіни, двері та ін.), поверхні столів для оздоблення тортів та тістечок, технологічного (в тому числі варочні котли, баки для зберігання сиропу, Чани, транспортери та ін.) , холодильного та торговельного обладнання (ваги, прилавки, вітрини, холодильні камери та ін.), внутрішньоцехового транспорту протірають серветки, змоченімі у 0,4% розчіні засоби при Експозиції 30 хв або у 0,3% розчіні при Експозиції 40 хв. Норма витрати розчин - 100 мл на 1 м 2 поверхні.
 • ;

  Обробка способом зрошування проводять с помощью гідропульту або Іншого обладнання, домагаючісь рівномірного та Рясного змочуваності, при нормі витрати розчин 250-300 мл на 1 м 2 поверхні. После Закінчення Експозиції Залишок РОбочий розчин відаляють з поверхні сухими серветки.

  Санітарно-технічне обладнання двократно протірають ганчір'ям або чистять щіткою, змоченімі у 0,8% розчіні засоби"Дезефект" і залішають на 30 хвилин.

  Поверхні приміщень та санітарно-технічне обладнання после дезінфекції НЕ потребують ополіскування водою.

  3.4. Дезінфекція посуд, інвентарю (лотки, протвіні, лопатки для крему, ложки, черпаки та ін.), Деталі технологічного обладнання, внутрішньоцеховоі та зворотньої тари здійснюється, после їх попередня миття в розчіні миючих засоби, Шляхом Занурення в 0,1% розчин засоби"Дезефект" при температурі 40 -45 ° С на 15 хвилин. При цьом режімі розчин может буті використаних на протязі 1-2 робочих змін.

  Для поєднання процесів миття и дезінфекції, после механічного очищення и споліскування Гаряча водою, вказані вищє предмети міють в 0,1% розчіні засоби"Дезефект", после чего залішають в цьом розчіні ще на 15 хвилин. При цьом режімі розчин может використовуват на протязі однієї Зміни. Если є необходимость, для Посилення міючої Дії до 0,1% розчин засоби"Дезефект" додаються кальціновану соду в кількості 2,5 г на 1 л розчин. Такий розчин может використовуват до двох робочих змін.

  При забрудненні та зніженні міючої здатності розчин необходимо замініті Ранее.

  3.5. Водомірні бачки, трубопроводи систем подачі Цукрове-сольового розчин, молочно-цукрового сиропу, яйцепродуктів та інше, после попередня миття, дезінфікують методом Заповнення 0,4% на 30 хвилин або 0,3% на 40 хвилин робочим розчин засоби, по возможности здійснюючі ціркуляцію розчин.

  3.6. Поверхні об'єктів, что ма ють контакт з харчовим продуктами и сировина, после Закінчення годині дезінфекції слід ретельно ПРОМІТЕЙ водою до відалення залишків розчин (до знікнення піні).

  3.7. Обробка яєць, Які Використовують в кондитерський ВИРОБНИЦТВІ, здійснюється согласно"Державний санітарних правил для підприємств (цехів), что віробляють кондитерські вироби з кремом", затверджених наказом МОЗ України від 28.08.91 р. № 262. При цьом, после замочування яйця обробляють у розчіні засоби" Дезефект"в концентрації 0,1% на протязі 10 хвилин, поєднуючі миття та дезінфекцію, после чого ополіскують у проточній воде.

  3.8. Санітарна обробка автотранспорту для перевезення харчової сировини та готової продукції здійснюється у відповідності до"Державних санітарних правилах для підприємств продовольчої торгівлі» № 5781-91 від 16.04.91 р. При цьом, внутрішні поверхні кузовів после миття та ополіскування дезінфікують у режимах, встановлений для дезінфекції поверхонь у пріміщеннях (п. З.З.).

  4. Запобіжні заходи

  4.1. Всі робота із засобами"Дезефект" слід Проводити захіщаючі шкіру рук гумових рукавичками, запобігаючі его попадання в очі и на шкіру.

  4.2. При работе Із засоби та патенти дотримуватись правил особістої гігієні. Забороняється палити, пити та прійматі їжу. После роботи лица и руки слід

  віміті з милом.

  4.3. Обробка розчин засоби способом зрошування слід Проводити Із Захист ОРГАНІВ дихання універсальнімі респіраторамі типу РПГ-67 або РУ-60М з патроном марки В або іншім аналогічнім, а очей - герметичні окулярами.

  4.4. Засіб зберігають окремо від харчових продуктів и сировини, в місцях, недоступних для сторонніх осіб.

  5. Заходи Першої допомоги

  1. При попаданні засоби на шкіру слід ПРОМІТЕЙ ее проточною водою.
  2. При попаданні засоби в очі та патенти добро ПРОМІТЕЙ їх водою на протязі 10-15 хвилин, после цього в очі слід ЗАКАПАТТЯ 1-2 Краплини 30% розчин сульфацилу натрію. При необхідності звернути до лікаря.
  3. При попаданні засоби в шлунок та патенти випити декілька стаканів води, потім Прийняти 10-20 таблеток актівованого вугілля. Блювоту НЕ віклікаті!
  4. При порушенні правил проведення робіт способом зрошування, могут вінікнуті ознака подразнення слізовіх оболонок верхніх діхальніх Шляхів и очей (дерть у горлі, кашель, задуха, сльозотеча та ін.). У цьом випадка потерпілого необходимо вівесті з приміщення на свіже Повітря, дати Йому прополоскаті рот водою и теплі Пітт (чай, молоко). При необхідності звернути до лікаря.

  6. Транспортування та зберігання

  1. «Дезефект» зберігають в упаковці виробника в пріміщеннях, недоступних для загально Користування при температурі НЕ нижчих 10 ° С й Не вищє 50 ° С.
  2. «Дезефект» транспортують залізнічнім и автомобільнім транспортом за правилами перевезення відповідної категорії вантажів.

  Таблиця 1

  Приготування робочих розчінів.

  Характеристики
  Тип упаковкиканистры 1, 10, 20 л

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре

  Хочете купити Дезефект недорого та з доставкою по Україні? «Перший український маркет хімічної сировини» пропонує широкий асортимент хімічної продукції від надійних виробників України та Європи. У нас ви зможете знайти все необхідне для різних галузей промисловості за найкращими оптовими цінами або зробити покупку в роздріб. Дізнайтесь більше інформації у наших менеджерів за телефонами +380 (66) 044-57-00; +380 (96) 351-73-61; +380 (63) 568-04-65; +380 (44) 333-61-86 або оформіть замовлення на сайті та отримайте професійну консультацію!

  Швидко доставимо Дезефект у такі міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Суми, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Херсон та інші міста України.