Menu
Ваша корзина

  Катіоніт КУ-2-8КР 3914000000

  Катіоніт КУ-2-8КР
  Катіоніт КУ-2-8КР
  Катіоніт КУ-2-8КР
  Катіоніт КУ-2-8КР
  Катіоніт КУ-2-8КР
  Катіоніт КУ-2-8КР
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Катіоніт КУ-2-8КР Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 18394828
  • ТН ВЭД: 3914000000
  • Країна виробник: Украина
  • Статус: предоплата
  • Бренд: ЧеркассыАзот
  277 переглядів
   
   
   
   
   

  Катіоніт КУ-2-8представляет собою невеликі гранули (близько 1 мм в діаметрі) від світло-жовтого до темно-коричневого кольору.

  Це монофункціональна сильнокислотную іонообмінна смола з гелевою структурою, високомолекулярне полімерне речовина. Сополимер стиролу і дивинилбензола. Містить один вид фіксованих іонів - сульфогрупи, приєднані до ароматичних кілець.

  Основною характеристикою катионитов є присутність в складі кислотних груп, водень яких може обмінюватися на іони металів, наявних в растворе.Отлічается механічною міцністю, осмотической стабільністю і високою хімічною стійкістю до дії лугів, кислот, окислювачів. Не розчиняється в воді і органічних розчинниках.

  неплавкі, негорючий, вибухобезпечний, неотруйний, радіоактивних та озоносодержащіх речовин не містить. Стійкий до дії високих (110-120 В° С) температур. Його обмінна ємність мало залежить від рН среди.Катіоніт КУ-2-8 це найпоширеніший катионит, застосовуваний в СНД. Його застосовують при водопідготовки для пом'якшення і демінералізації (знесолення) води.

  Часто катионит застосовують в поєднанні з аніонітами, для досягнення комплексного ефекту в водопідготовки. Катіоніт аходітся застосування в гідрометалургії для виборчого вилучення полівалентних металів, для вилучення з розчинів неорганічних і органічних речовин основного характеру, для селективного виділення цінних, біологічно активних речовин з біосировини.

  Так само застосовується при очищенні зворотних і стічних вод, для регенерації відходів гальванотехніки і металообробки, для розділення і очищення різних речовин у хімічній промисловості та в якості каталізатора для органічного сінтеза.Ето один з найбільш перспективних катіонітів в рішенні задач охорони водойм від забруднення.

  Фасовка Од. вим.
  500 кг
  1000 кг
  100 кг
  Це один з найбільш перспективних катіонітів в рішенні задач охорони водойм від забруднення.

  Фасовка Од. вим.
  500 кг
  1000 кг
  100 кг
  Це один з найбільш перспективних катіонітів в рішенні задач охорони водойм від забруднення.

  Фасовка Од. вим.
  500 кг
  1 тисячі кг
  100 кг

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре