Menu
Ваша корзина

Ми працюємо понеділок - п'ятниця 09:00-17:00. РУСЬКИЙ КОРАБЛЬ ІДИ НА Х*Й!

  Малеїновий ангідрид 2819100000

  Малеїновий ангідрид
  Ціну уточнюйте
  Увага!
  У зв`язку з ситуацією, уточнюйте актуальні ціни у менеджерів, дякуємо!
  Малеїновий ангідрид Оптові ціни, уточнюйте у менеджерів деталі.
  Ціну уточнюйте
  Знайшли дешевше?
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 18449323
  • ТН ВЭД: 2819100000
  • Країна виробник: Евро Союз
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  785 переглядів
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   

  Малеїновий ангідрид - тверда речовина з різким запахом, що складається з безбарвних ромбічних кристалів.

  Обмежено розчинний в ацетоні, бензолі, ксилолі, толуолі, хлороформі, етилацетаті. Інші назви: ангідрид малеїнової кислоти, 2,5-фурандіон.

  Хімічна формула: C4H2O3. Малеїновий ангідрид (МА) - це багатофункціональний базовий хімікат, який застосовується практично у всіх галузях промислової хімії. Зокрема, близько 57% обсягу світового виробництва МА застосовується для отримання ненасичених поліефірних смол.

  Його використовують також для синтезу фумарової і яблучної кислот, бурштинової кислоти, тетрагідрофталевого ангідриду, замінника цукру - аспартама, регуляторів росту рослин, дефоліантів , фунгіцидів, інсектицидів, як модифікатор алкідних смол. МА також застосовується у виробництві вінілових сополімерів, які знаходять застосування в таких областях, як виробництво технічних термопластів, Емульсифікатори, захисних колоїдів, диспергаторов, стабілізаторів, клеїв, миючих та косметичних засобів, Шліхта агентів.

  Малеїновий ангідрид використовується як сировинний компонент у виробництві отвердителей епоксидних смол, інгібіторів накипу, харчових добавок (підкислювачів, зокрема, винної кислоти), пластифікаторів, адгезивів, активних інгредієнтів лікарських засобів.

  Крім того, МА застосовують в якості добавки до мастил . Додавання МА в лакофарбові матеріали скорочує час їх висихання і покращує якість покриттів.

  Фасовка Од. вим.
  Характеристики
  Препаратівная формаПорошок

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре

  Хочете купити Малеїновий ангідрид недорого та з доставкою по Україні? «Перший український маркет хімічної сировини» пропонує широкий асортимент хімічної продукції від надійних виробників України та Європи. У нас ви зможете знайти все необхідне для різних галузей промисловості за найкращими оптовими цінами або зробити покупку в роздріб. Дізнайтесь більше інформації у наших менеджерів за телефонами +380 (66) 044-57-00; +380 (96) 351-73-61; +380 (63) 568-04-65; +380 (44) 333-61-86 або оформіть замовлення на сайті та отримайте професійну консультацію!

  Швидко доставимо Малеїновий ангідрид у такі міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Суми, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Херсон та інші міста України.