Menu
Ваша корзина

  Малеїновий ангідрид 2819100000

  Малеїновий ангідрид
  Малеїновий ангідрид
  Малеїновий ангідрид
  Малеїновий ангідрид
  Малеїновий ангідрид
  Малеїновий ангідрид
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Малеїновий ангідрид Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 18449323
  • ТН ВЭД: 2819100000
  • Країна виробник: Евро Союз
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  370 переглядів
   
   
   
   
   

  Малеїновий ангідрид - тверда речовина з різким запахом, що складається з безбарвних ромбічних кристалів.

  Обмежено розчинний в ацетоні, бензолі, ксилолі, толуолі, хлороформі, етилацетаті. Інші назви: ангідрид малеїнової кислоти, 2,5-фурандіон.

  Хімічна формула: C4H2O3. Малеїновий ангідрид (МА) - це багатофункціональний базовий хімікат, який застосовується практично у всіх галузях промислової хімії. Зокрема, близько 57% обсягу світового виробництва МА застосовується для отримання ненасичених поліефірних смол.

  Його використовують також для синтезу фумарової і яблучної кислот, бурштинової кислоти, тетрагідрофталевого ангідриду, замінника цукру - аспартама, регуляторів росту рослин, дефоліантів , фунгіцидів, інсектицидів, як модифікатор алкідних смол. МА також застосовується у виробництві вінілових сополімерів, які знаходять застосування в таких областях, як виробництво технічних термопластів, Емульсифікатори, захисних колоїдів, диспергаторов, стабілізаторів, клеїв, миючих та косметичних засобів, Шліхта агентів.

  Малеїновий ангідрид використовується як сировинний компонент у виробництві отвердителей епоксидних смол, інгібіторів накипу, харчових добавок (підкислювачів, зокрема, винної кислоти), пластифікаторів, адгезивів, активних інгредієнтів лікарських засобів.

  Крім того, МА застосовують в якості добавки до мастил . Додавання МА в лакофарбові матеріали скорочує час їх висихання і покращує якість покриттів.

  Фасовка Од. вим.
  Характеристики
  Препаратівная формаПорошок

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре