Menu
Ваша корзина

  Метилен хлористий тих 2903120000

  Метилен хлористий тих
  Метилен хлористий тих
  Метилен хлористий тих
  Метилен хлористий тих
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Метилен хлористий тих Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 18449398
  • ТН ВЭД: 2903120000
  • Країна виробник: Евро Союз
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  130 переглядів
   
   
   
   
   

  Дихлорметан (хлористий метилен, ДХМ, CH2Cl2) - прозора легкоподвижная і легколетучая рідина з характерним для галогенопохідних солодкуватим запахом.

  Дешевизна, висока здатність розчиняти багато органічних речовин, легкість видалення, відносно мала токсичність привела до широкого застосування його як розчинника для проведення реакцій, екстракцій в тому числі і в лабораторіях.

  у харчовій промисловості використовують для приготування швидкорозчинного кави, екстракту хмелю та інших харчових препаратів. Для розчинення смол, жирів, бітуму. Його висока летючість використовується для спінювання поліуретанів. Застосовується для хімічної очистки одягу.

  При виготовленні фото і кіноплівок Як засіб для зняття старих лакофарбових покриттів, виготовлених на основі меламіноформальдегідних, пентафталевих, алкідних, перхлорвінілових, гліфталевих, акрилових, вінілових, епоксидних і інших смол.

  Зняття фарби за допомогою метилена можна проводити з найрізноманітніших поверхонь, таких як метал, бетон, кераміка та інші .

  Також хлористий метилен необхідний при виробництві нізкоплотностного поролону і для розчинення поліуретанової піни. Хлористий метилен застосовують при виробництві хімічного волокна в якості розчинника (суміш хлористого метилена і етилового спирту). Нитки шовку утворюються при випаровуванні розчинника.

  <

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре
  Фасовка Од. вим.
  270 кг