Menu
Ваша корзина

  Натрій гідроокис тих гранули (ЗАТ Каустик, Волгоград, Китай) 2815110000

   Натрій гідроокис тих гранули (ЗАТ Каустик, Волгоград, Китай)
   Натрій гідроокис тих гранули (ЗАТ Каустик, Волгоград, Китай)
   Натрій гідроокис тих гранули (ЗАТ Каустик, Волгоград, Китай)
   Натрій гідроокис тих гранули (ЗАТ Каустик, Волгоград, Китай)
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Натрій гідроокис тих гранули (ЗАТ Каустик, Волгоград, Китай) Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 18449738
  • ТН ВЭД: 2815110000
  • Країна виробник: Евро Союз
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  206 переглядів
   
   
   
   
   

  Гідроксид натрію (інші назви - каустична сода, каустик, їдкий натр, їдкий луг) - найпоширеніша луг, хімічна формула NaOH.

  В рік у світі виробляється і споживається понад 57 мільйонів тонн їдкого натру. Гідрат окису натрію NaOH - біла тверда речовина. Якщо залишити шматок їдкого натру на повітрі, то він незабаром розпливається, так як притягує вологу з повітря. Їдкий натр добре розчиняється в воді, при цьому виділяється велика кількість теплоти.

  Розчин їдкого натру милок на дотик. Каустик застосовується в целюлозно-паперовій промисловості для делигнификации (сульфатний процес) целюлози, у виробництві паперу, картону, штучних волокон, деревно-волоконних плит. Для омилення жирів при виробництві мила, шампуню та інших миючих засобів. У хімічних галузях промисловості - для нейтралізації кислот і кислотних оксидів, як реагент або каталізатор в хімічних реакціях, в хімічному аналізі для титрування, для травлення алюмінію та у виробництві чистих металів, в нафтопереробці - для виробництва олій.

  Для виготовлення біодизельного палива - одержуваного з рослинних масел і використовуваного для заміни звичайного дизельного палива. В якості агента для розчинення засмічень каналізаційних труб, у вигляді сухих гранул або в складі гелів. Гідроксид натрію дезагрегірует засмічення і сприяє легкому просуванню його далі по трубі. В цивільної оборони для дегазації і нейтралізації отруйних речовин, у тому числі зарину, в ребрізеров (ізолюючих дихальних апаратах (ІДА), для очищення повітря, що видихається від вуглекислого газу.

  У приготуванні їжі: для миття та очищення фруктів і овочів від шкірки, у виробництві шоколаду і какао, напоїв, морозива, фарбування карамелі, для розм'якшення маслин і надання їм чорного забарвлення, при виробництві хлібобулочних виробів. З нами в якості харчової добавки E524. У косметології для видалення ороговілих ділянок шкіри: бородавок, папілом.

  <

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре
  Фасовка Од. вим.
  25 кг
  50 кг
  100 кг