Menu
Ваша корзина

Ми працюємо понеділок - п'ятниця 09:00-17:00. РУСЬКИЙ КОРАБЛЬ ІДИ НА Х*Й!

  Нітрілотріметілфосфоновая кислота 2931909090

  Нітрілотріметілфосфоновая кислота
  Увага!
  У зв`язку з ситуацією, уточнюйте актуальні ціни у менеджерів, дякуємо!
  Нітрілотріметілфосфоновая кислота Оптові ціни, уточнюйте у менеджерів деталі.
  • наявність: В наявності
  • Ціна за: 1 кг
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 18495122
  • ТН ВЭД: 2931909090
  • Країна виробник: Евро Союз
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  540 переглядів
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   

  Нітрилотриметилфосфонова кислота являє собою безбарвний або злегка зеленуватий кристалічний сипкий порошок, добре розчинний у воді, кислотах ..

  Чи не розчинний в органічних розчинниках. Нітрилотриметилфосфонова кислота є горючою речовиною, за ступенем впливу на організм відноситься до речовин 3-го класу небезпеки.

  Застосовується в нафтовидобувній промисловості в якості регулятора фізико-хімічних властивостей бурових і тампонажних розчинів, в якості інгібітора солеотложенія в процесах видобутку нафти, в будівництві як сповільнювач термінів схоплювання бетонних сумішей у виробництві монолітного і збірного залізобетону, в теплоенергетиці в якості інгібітора солеотложенія в різних теплообмінних апаратах; в целюлозно-паперовій промисловості в процесі відбілювання целюлози всіх видів на стадії хелатаціі.

  Використання НТФ кислоти і її солей в якості активного початку в ингибиторах відкладення сульфатних і карбонатних солей дозволяє повністю запобігти солеотложенія в обладнанні свердловин і в теплообмінниках установок термохімічного зневоднення і знесолення нафти.

  При бурінні свердловин НТФ кислота ефективно знижує в'язкість природних глинистих розчинів, залишаючись стабільною протягом тривалого часу.

  Фасовка Од. вим.
  1000 кг

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре

  Хочете купити Нітрілотріметілфосфоновая кислота недорого та з доставкою по Україні? «Перший український маркет хімічної сировини» пропонує широкий асортимент хімічної продукції від надійних виробників України та Європи. У нас ви зможете знайти все необхідне для різних галузей промисловості за найкращими оптовими цінами або зробити покупку в роздріб. Дізнайтесь більше інформації у наших менеджерів за телефонами +380 (66) 044-57-00; +380 (96) 351-73-61; +380 (63) 568-04-65; +380 (44) 333-61-86 або оформіть замовлення на сайті та отримайте професійну консультацію!

  Швидко доставимо Нітрілотріметілфосфоновая кислота у такі міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Суми, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Херсон та інші міста України.