Menu
Ваша корзина

  Нітрілотріметілфосфоновая кислота 2931909090

  Нітрілотріметілфосфоновая кислота
  Нітрілотріметілфосфоновая кислота
  Нітрілотріметілфосфоновая кислота
  Нітрілотріметілфосфоновая кислота
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Нітрілотріметілфосфоновая кислота Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 18495122
  • ТН ВЭД: 2931909090
  • Країна виробник: Евро Союз
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  227 переглядів
   
   
   
   
   

  Нітрилотриметилфосфонова кислота являє собою безбарвний або злегка зеленуватий кристалічний сипкий порошок, добре розчинний у воді, кислотах ..

  Чи не розчинний в органічних розчинниках. Нітрилотриметилфосфонова кислота є горючою речовиною, за ступенем впливу на організм відноситься до речовин 3-го класу небезпеки.

  Застосовується в нафтовидобувній промисловості в якості регулятора фізико-хімічних властивостей бурових і тампонажних розчинів, в якості інгібітора солеотложенія в процесах видобутку нафти, в будівництві як сповільнювач термінів схоплювання бетонних сумішей у виробництві монолітного і збірного залізобетону, в теплоенергетиці в якості інгібітора солеотложенія в різних теплообмінних апаратах; в целюлозно-паперовій промисловості в процесі відбілювання целюлози всіх видів на стадії хелатаціі.

  Використання НТФ кислоти і її солей в якості активного початку в ингибиторах відкладення сульфатних і карбонатних солей дозволяє повністю запобігти солеотложенія в обладнанні свердловин і в теплообмінниках установок термохімічного зневоднення і знесолення нафти.

  При бурінні свердловин НТФ кислота ефективно знижує в'язкість природних глинистих розчинів, залишаючись стабільною протягом тривалого часу.

  Фасовка Од. вим.
  1000 кг

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре