Меню
Your Cart

  Стеаринова кислота, тих (Індонезія) 3823110000

  Стеаринова кислота, тих (Індонезія)
  Стеаринова кислота, тих (Індонезія)
  Стеаринова кислота, тих (Індонезія)
  Стеаринова кислота, тих (Індонезія)
  Стеаринова кислота, тих (Індонезія)
  • наявність: В наявності
  • SKU: 18496130
  • ТН ВЭД: 3823110000
  • Країна виробник: Евро Союз
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  35 переглядів
   
   
   
   
   

  Стеаринова кислота (октадекановая кислота) - одноосновная карбонова кислота аліфатичного ряду, що відповідає формулі C18H36O2.

  Білі кристали, нерозчинні у воді і розчинні в діетиловому ефірі. Області застосування стеаринової кислоти досить різноманітні і охоплюють багато промислові та побутові галузі.

  Вона служить активатором в складі прискорювачів вулканізаційних процесів, диспергаторів в наповнювачах гумових сумішей, пом'якшувачем (пластифікатором). Безпосереднє введення стеаринової кислоти до складу каучук допомагає поліпшити розподіл компонентів і ступінь технологічності гумової суміші.

  Схильність основного компонента стеаринової кислоти (стеарину) до міграції сприяє тому, що знижується клейкість гумової суміші. Широке застосування знайшла стеаринова кислота в фармацевтиці, косметології, де вона виступає в якості компонента, що відповідає за утворення структури і емульгатора для кремів. Незамінна також стеаринова кислота для хімічної лабораторії, з її допомогою визначають кальцій, магній і літій.

  Для полірувальних паст стеаринова кислота - це незмінний компонент. Солі стеаринової кислоти ефективно використовуються в дорожньому будівництві для виробництва бітуму, при видобутку деяких видів руд.

  Крім цього, продукти стеаринової кислоти застосовуються при виробництві миючих засобів, мастил, як стабілізатор полівінілхлориду, компонента лакофарбових матеріалів, цементів і тканин .

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре
  Фасовка Од. вим.