Menu
Ваша корзина

  Стеаринова кислота, тих (Індонезія) 3823110000

  Стеаринова кислота, тих (Індонезія)
  Стеаринова кислота, тих (Індонезія)
  Стеаринова кислота, тих (Індонезія)
  Стеаринова кислота, тих (Індонезія)
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Стеаринова кислота, тих (Індонезія) Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 18496130
  • ТН ВЭД: 3823110000
  • Країна виробник: Евро Союз
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  267 переглядів
   
   
   
   
   

  Стеаринова кислота (октадекановая кислота) - одноосновная карбонова кислота аліфатичного ряду, що відповідає формулі C18H36O2.

  Білі кристали, нерозчинні у воді і розчинні в діетиловому ефірі. Області застосування стеаринової кислоти досить різноманітні і охоплюють багато промислові та побутові галузі.

  Вона служить активатором в складі прискорювачів вулканізаційних процесів, диспергаторів в наповнювачах гумових сумішей, пом'якшувачем (пластифікатором). Безпосереднє введення стеаринової кислоти до складу каучук допомагає поліпшити розподіл компонентів і ступінь технологічності гумової суміші.

  Схильність основного компонента стеаринової кислоти (стеарину) до міграції сприяє тому, що знижується клейкість гумової суміші. Широке застосування знайшла стеаринова кислота в фармацевтиці, косметології, де вона виступає в якості компонента, що відповідає за утворення структури і емульгатора для кремів. Незамінна також стеаринова кислота для хімічної лабораторії, з її допомогою визначають кальцій, магній і літій.

  Для полірувальних паст стеаринова кислота - це незмінний компонент. Солі стеаринової кислоти ефективно використовуються в дорожньому будівництві для виробництва бітуму, при видобутку деяких видів руд.

  Крім цього, продукти стеаринової кислоти застосовуються при виробництві миючих засобів, мастил, як стабілізатор полівінілхлориду, компонента лакофарбових матеріалів, цементів і тканин .

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре
  Фасовка Од. вим.