Menu
Ваша корзина

  Сульфаміновая кислота тих (Китай, Росія) 2811198000

  Сульфаміновая кислота тих (Китай, Росія)
  Сульфаміновая кислота тих (Китай, Росія)
  Сульфаміновая кислота тих (Китай, Росія)
  Сульфаміновая кислота тих (Китай, Росія)
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Сульфаміновая кислота тих (Китай, Росія) Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 18496188
  • ТН ВЭД: 2811198000
  • Країна виробник: Китай, Европа
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  483 переглядів
   
   
   
   
   

  сульфаміновая, або сульфамідної, кислота - безбарвні кристали, добре розчиняються у воді і слабо реагують на органічні розчинники.

  Також іменується моноамідом сірчаної кислоти, амідосерной кислотою. Речовина має великий спектр застосування в десятках областей діяльності людини.

  водорозчинні. Розкладається на Н2О, SO2, SO3, N2 при нагріванні до 260 градусів. Сульфамінова кислота (амідосерная) використовується як засіб для очищення плавальних басейнів і водоохолоджуваних систем від слизових відкладень, для очищення промислового обладнання від солей жорсткості, залізистих сполук та інших відкладень мінерального характеру, видаляє пивний і молочний камінь, на підприємствах громадського харчування і в повсякденному використанні застосовується для санобробки кухонного посуду та приладдя, входить до складу миючих засобів.

  Служить сировиною в процесі хімічного синтезу, необхідного дял отримання вогнестійких складів, гербіцидів. Застосовується в гальванотехнічних області. Використовується для обробки пластів, прилеглих до свердловини, на розроблюваних нафтових родовищах. До переваг сульфаминовой кислоти відноситься нейтральність відпрацьованого розчину, що дозволяє обходитися без спеціальної утилізації, щадне вплив кислоти на метали, а також висока ефективність очищення, що перевершує можливості інших кислот і лугів: соляної, азотної, каустичної соди.

  <

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре
  Фасовка Од. вим.
  25 кг