Menu
Ваша корзина

Ми працюємо понеділок - п'ятниця 09:00-17:00. РУСЬКИЙ КОРАБЛЬ ІДИ НА Х*Й!

  Сульфаміновая кислота тих 2811198000

  Сульфаміновая кислота тих
  Увага!
  У зв`язку з ситуацією, уточнюйте актуальні ціни у менеджерів, дякуємо!
  Сульфаміновая кислота тих Оптові ціни, уточнюйте у менеджерів деталі.
  • наявність: В наявності
  • Ціна за: 1 кг
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 18496188
  • ТН ВЭД: 2811198000
  • Країна виробник: импорт
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  1275 переглядів
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   

  сульфаміновая, або сульфамідної, кислота - безбарвні кристали, добре розчиняються у воді і слабо реагують на органічні розчинники.

  Також іменується моноамідом сірчаної кислоти, амідосерной кислотою. Речовина має великий спектр застосування в десятках областей діяльності людини.

  водорозчинні. Розкладається на Н2О, SO2, SO3, N2 при нагріванні до 260 градусів. Сульфамінова кислота (амідосерная) використовується як засіб для очищення плавальних басейнів і водоохолоджуваних систем від слизових відкладень, для очищення промислового обладнання від солей жорсткості, залізистих сполук та інших відкладень мінерального характеру, видаляє пивний і молочний камінь, на підприємствах громадського харчування і в повсякденному використанні застосовується для санобробки кухонного посуду та приладдя, входить до складу миючих засобів.

  Служить сировиною в процесі хімічного синтезу, необхідного дял отримання вогнестійких складів, гербіцидів. Застосовується в гальванотехнічних області. Використовується для обробки пластів, прилеглих до свердловини, на розроблюваних нафтових родовищах. До переваг сульфаминовой кислоти відноситься нейтральність відпрацьованого розчину, що дозволяє обходитися без спеціальної утилізації, щадне вплив кислоти на метали, а також висока ефективність очищення, що перевершує можливості інших кислот і лугів: соляної, азотної, каустичної соди.

  <

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре

  Хочете купити Сульфаміновая кислота тих недорого та з доставкою по Україні? «Перший український маркет хімічної сировини» пропонує широкий асортимент хімічної продукції від надійних виробників України та Європи. У нас ви зможете знайти все необхідне для різних галузей промисловості за найкращими оптовими цінами або зробити покупку в роздріб. Дізнайтесь більше інформації у наших менеджерів за телефонами +380 (66) 044-57-00; +380 (96) 351-73-61; +380 (63) 568-04-65; +380 (44) 333-61-86 або оформіть замовлення на сайті та отримайте професійну консультацію!

  Швидко доставимо Сульфаміновая кислота тих у такі міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Суми, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Херсон та інші міста України.

  Фасовка Од. вим.
  25 кг