Menu
Ваша корзина

Ми працюємо понеділок - п'ятниця 09:00-17:00. РУСЬКИЙ КОРАБЛЬ ІДИ НА Х*Й!

  Уротропін 2933694000

  Уротропін
  Увага!
  У зв`язку з ситуацією, уточнюйте актуальні ціни у менеджерів, дякуємо!
  Уротропін Оптові ціни, уточнюйте у менеджерів деталі.
  • наявність: В наявності
  • Ціна за: 1 кг
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 18496456
  • ТН ВЭД: 2933694000
  • Країна виробник: Китай, Европа
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  909 переглядів
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   

  Уротропин (гексаметилентетрамін) - це білий кристалічний порошок, який отримують методом хімічної взаємодії формальдегіду і аміаку.

  В залежності від свого призначення уротропін проводиться наступних типів: К - крупнокристаллический уротропін; З - уротропін, який містить різні кристали (полідисперсний) і М - дрібнокристалічний уротропін.

  Уротропин дуже широко застосовується у виробництві пластмас, лакових плівок, синтетичного каучуку. Уротропін вкрай необхідний в медицині, як сечогінний препарат і антибактеріальний засіб. В аналітичній хімії він використовується, як реагент для виготовлення буферних розчинів. Також уротропін дуже інтенсивно застосовується в харчовій промисловості і в піротехніці.

  Для транспортування уротропіну використовується транспорт, відповідний затверджених Правил перевезень небезпечних вантажів. Уротропін, як правило, транспортується критим транспортом в багатошарових паперових мішках, мають два бітумірованних шару. Уротропін технічний зберігають в сухих складських приміщеннях, які мають хорошу вентиляцію в достатньому видаленні від різних джерел займання і окислювачів.

  Гарантійний термін зберігання уротропіну зазвичай не перевищує 3-х років.

  Фасовка Од. вим.
  25 кг
  100 кг
  500
  Характеристики
  СкладУротропін

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре

  Хочете купити Уротропін недорого та з доставкою по Україні? «Перший український маркет хімічної сировини» пропонує широкий асортимент хімічної продукції від надійних виробників України та Європи. У нас ви зможете знайти все необхідне для різних галузей промисловості за найкращими оптовими цінами або зробити покупку в роздріб. Дізнайтесь більше інформації у наших менеджерів за телефонами +380 (66) 044-57-00; +380 (96) 351-73-61; +380 (63) 568-04-65; +380 (44) 333-61-86 або оформіть замовлення на сайті та отримайте професійну консультацію!

  Швидко доставимо Уротропін у такі міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Суми, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Херсон та інші міста України.