Menu
Ваша корзина

  Уротропін тих 2933694000

  Уротропін тих
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Уротропін тих Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 18496456
  • ТН ВЭД: 2933694000
  • Країна виробник: Китай, Европа
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  370 переглядів
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   

  Уротропин (гексаметилентетрамін) - це білий кристалічний порошок, який отримують методом хімічної взаємодії формальдегіду і аміаку.

  В залежності від свого призначення уротропін проводиться наступних типів: К - крупнокристаллический уротропін; З - уротропін, який містить різні кристали (полідисперсний) і М - дрібнокристалічний уротропін.

  Уротропин дуже широко застосовується у виробництві пластмас, лакових плівок, синтетичного каучуку. Уротропін вкрай необхідний в медицині, як сечогінний препарат і антибактеріальний засіб. В аналітичній хімії він використовується, як реагент для виготовлення буферних розчинів. Також уротропін дуже інтенсивно застосовується в харчовій промисловості і в піротехніці.

  Для транспортування уротропіну використовується транспорт, відповідний затверджених Правил перевезень небезпечних вантажів. Уротропін, як правило, транспортується критим транспортом в багатошарових паперових мішках, мають два бітумірованних шару. Уротропін технічний зберігають в сухих складських приміщеннях, які мають хорошу вентиляцію в достатньому видаленні від різних джерел займання і окислювачів.

  Гарантійний термін зберігання уротропіну зазвичай не перевищує 3-х років.

  Фасовка Од. вим.
  25 кг
  100 кг
  500
  Характеристики
  СкладУротропін

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре