Меню
Your Cart

  Хромовий ангідрид тих (Казахстан) 2819100000

  Хромовий ангідрид тих (Казахстан)
  Хромовий ангідрид тих (Казахстан)
  Хромовий ангідрид тих (Казахстан)
  Хромовий ангідрид тих (Казахстан)
  Хромовий ангідрид тих (Казахстан)
  • наявність: В наявності
  • SKU: 18496898
  • ТН ВЭД: 2819100000
  • Країна виробник: Евро Союз
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  23 переглядів
   
   
   
   
   

  Оксид хрому (VI) (трехокісь хрому, хромовий ангідрид), CrO3 - з'єднання хрому з киснем, темно-червоні кристали, добре розчинні у воді.

  Ангідрид хромової і дихромової кислот. Сировина хімічна широко використовується для електролітичного хромування різних виробів, які купують після цього високу корозійну стійкість і високу твердість. За допомогою ангідриду марки А виходять надтверді матеріали (твердосплава).

  Він використовується у виробництві лиття в якості збільшує твердість елемента в складі стрижневих і формувальних сумішей, для травлення, хромування і хроматування, пассивирования і інших процесів. Крім того, є сировиною для отримання хрому електролітичними методами.

  Використовується в якості сильного окислювача і барвника (для отримання індиго, ізатину та інших фарб) як в органічній, так і в неорганічної хімії. У суміші з діатомітом застосовується для очищення ацетилену. Може служити каталізатором ряду процесів.

  Хромова суміш (розчин хромового ангідриду або дихромат калію в сірчаної кислоти) в лабораторній практиці використовується для чищення посуду від забруднень органікою різних типів. Зрідка використовується в піросоставах.

  Фасовка Од. вим.
  50 кг
  500 кг
  1000
  Характеристики
  УпаковкаМішок
  Фасовка50, 500, 1000 кг

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре