Menu
Ваша корзина

  Метоксипропанол 2909498090

  Метоксипропанол
  Метоксипропанол
  Метоксипропанол
  Метоксипропанол
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Метоксипропанол Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 18762107
  • ТН ВЭД: 2909498090
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  301 переглядів
   
   
   
   
   

  Метоксіпропанол, пропіленгліколю монометіловий ефір - безбарвна, змішується з водою рідина з м'яким спиртовим запахом і середньої летючість.

  Метоксіпропанол використовується як розчинник друкарських фарб: забезпечує хорошу розчинність для широкого спектра смол, включаючи акрилові, епоксидні , алкідні, поліестерові, нітроцелюлозні і поліуретанові.

  Позитивним властивістю для формування покриття, так само є хороша єднальна здатність. Метоксіпропанол - хороший заступник Е - ряду розчинників; особливо, ЕМ (метилового ефіру етиленгліколю). Змішуючи основний розчинник і метоксипропанол можна використовувати його для уповільнення основного розчинника.

  Перевага використання Метоксіпропанол - низька токсичність. Зменшення поверхневого натягу і хороша випаровуваність - деякі з вигод від використання Метоксіпропанол. Ці властивості дозволяють застосовувати дану речовину для розчинення полярних і неполярних матеріалов.Комбінірованіе з іншими розчинниками:

  Метоксіпропанол, як уже вказувалося вище, може використовуватися в комбінації з іншими розчинниками Р-ряду: (гліколеві ефіри) і розширює область їх застосування. Метоксіпропанол має дуже низький вміст первинного алкоголю - нижче 2%. Первинний алкоголь набагато активніший, ніж вторинний алкоголь. Низький вміст первинного алкоголю мінімізує хімічні реакції з розчиняється речовини.

  Крім вищевикладеного, метоксипропанол може використовуватися в чищенні, і видалення патьоків і маски. Метоксіпропанол також у сільськогосподарській, косметичної, друкованої індустрії як сповільнювач для друку на тканині і полімерних виробах спирторозчинні фарбами.

  Фасовка Од. вим.
  180 кг
  900 кг
  Характеристики
  Вигляд матеріалу
  ТипРідина
  УпаковкаЦистерна

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре