Menu
Ваша корзина

  Аланін (L) альфа 2922498500

  Аланін (L) альфа
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Аланін (L) альфа Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Ціна за: 1 кг
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 18844733
  • ТН ВЭД: 2922498500
  • Країна виробник: Евро Союз
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  457 переглядів
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   

  Аланин - замінна амінокислота, що входить до складу білків м'язової і нервової тканини.

  Є важливим джерелом енергії для м'язів, головного мозку і центральної нервової системи; зміцнює імунну систему шляхом вироблення антитіл; активно бере участь в метаболізмі цукрів і органічних кислот.

  Може перетворюватися в глюкозу в організмі, яку організм використовує в якості джерела енергії. Падіння рівня цукру і недолік вуглеводів в їжі призводить до того, що білок м'язів руйнується. Щоб вирівняти рівень цукру в крові печінка починає перетворювати міститься в організмі аланин в глюкозу. Це робить його важливим джерелом енергії і регулятором рівня цукру в крові.

  Аланин синтезується з незамінних амінокислот: лейцину, ізолейцину і валіну. Таким чином Аланин грає важливу роль в організмі людини: бере участь у виробленні лімфоцитів (клітин імунної системи); регулює рівень цукру в крові, допомагає при захворюваннях передміхурової залози у чоловіків, якщо використовується з гліцином; регулює роботу надниркових залоз.

  як добавки входить до складу багатьох енергетичних і спортивних формул, комплексних протидіабетичних формул і менш популярний в якості окремої добавки.

  Фасовка Од. вим.
  25 кг
  регулює рівень цукру в крові, допомагає при захворюваннях передміхурової залози у чоловіків, якщо використовується з гліцином; регулює роботу надниркових залоз.

  В якості добавок входить до складу багатьох енергетичних і спортивних формул, комплексних протидіабетичних формул і менш популярний в якості окремої добавки.

  CAS
  Синонім:H-ALA-ALA-OH; ALA-ALA; аланин, NL-аланил-, L-; альфа-аланилаланин; диаланин; L-аланин, NL-аланил-; NL-аланил-L-аланин; L-аланил-L -Аланин экстрапуре
  Хімічна формула:C3H7NO2
  CAS №:56-41-7
  Зовнішній вигляд:порошок
  Упаковка:1 кг, 25 кг

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре

  Пов'язані статі

  30. 09. 2020 0