Menu
Ваша корзина

Ми працюємо понеділок - п'ятниця 09:00-17:00. РУСЬКИЙ КОРАБЛЬ ІДИ НА Х*Й!

  Винна кислота (D,L) пищ (синт.) 2918120000

  Винна кислота (D,L) пищ (синт.)
  Винна кислота (D,L) пищ (синт.)
  Винна кислота (D,L) пищ (синт.)
  Винна кислота (D,L) пищ (синт.)
  Увага!
  У зв`язку з ситуацією, уточнюйте актуальні ціни у менеджерів, дякуємо!
  Винна кислота (D,L) пищ (синт.) Оптові ціни, уточнюйте у менеджерів деталі.
  • наявність: В наявності
  • Ціна за: 1 кг
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 18988441
  • ТН ВЭД: 2918120000
  • Країна виробник: Евро Союз
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  960 переглядів
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   

  Винна кислота - DL (діоксіянтарная кислота, 2,3-дігідроксібутандіовая кислота, E334) - двухосновная оксікіслота.Внешній вид: порошок білого кольору.

  Винна кислота застосовується: в харчовій промисловості у виробництві консервів, джемів , желе, кондитерських виробів, у виробництві напоїв, столових вод; у виноробній сфері; для виробництва кислотних ефірів; у виробництві ліків, шипучих таблеток і розчинних препаратів; у виробництві косметичних препаратів, натуральних кремів для обличчя і тіла; в аналітичній хімії для виявлення альдегідів , цукрів та ін .; для виробництва солей винної кислоти - тартратов, широко використовуваних в медицині, при фарбуванні тканин і ін.

  <
  Фасовка од. вим.
  CAS
  Міжнародна назва:DL-Tartaric acid, DL-Dihydroxysuccinic acid
  Синонім:Винная кислота ангидрид DL, винная кислота ангидрид L, винная кислота дигидрат DL, винная кислота дигидрат L, винная кислота ангидрид техническая, пищевая добавка антиоксидант E334, DL-(±)-винная кислота, DL-диоксиянтарная кислота, 2,3-дигидроксибутандиовая кислота, виноградная кислота, рацемическая смесь энантиомерных винных кислот
  Хімічна формула:HOOC-CH(OH)-CH(OH)-COOH
  CAS №:133-37-9
  Зовнішній вигляд:Белые кристаллы или порошок

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре

  Хочете купити Винна кислота (D,L) пищ (синт.) недорого та з доставкою по Україні? «Перший український маркет хімічної сировини» пропонує широкий асортимент хімічної продукції від надійних виробників України та Європи. У нас ви зможете знайти все необхідне для різних галузей промисловості за найкращими оптовими цінами або зробити покупку в роздріб. Дізнайтесь більше інформації у наших менеджерів за телефонами +380 (66) 044-57-00; +380 (96) 351-73-61; +380 (63) 568-04-65; +380 (44) 333-61-86 або оформіть замовлення на сайті та отримайте професійну консультацію!

  Швидко доставимо Винна кислота (D,L) пищ (синт.) у такі міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Суми, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Херсон та інші міста України.

  Пов'язані статі