Menu
Ваша корзина

  Глюкоза пищ 1702305000

  Глюкоза пищ
  Глюкоза пищ
  Глюкоза пищ
  Глюкоза пищ
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Глюкоза пищ Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Ціна за: 1 тонна
  • Фасовка: 25 кг.
  • SKU: 18988537
  • ТН ВЭД: 1702305000
  • Країна виробник: Китай, Европа
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  250 переглядів
   
   
   
   
   

  Глюкоза, або виноградний цукор, або глюкоза зустрічається в соку багатьох фруктів і ягід, в тому числі і винограду, від чого і пішла назва цього виду цукру.

  Є шестиатомний цукром (гексози). Глюкозні ланка входить до складу ряду ди- (мальтози, сахарози і лактози) і полісахаридів (целюлоза, крохмаль). Безбарвна кристалічна речовина солодкого смаку, розчинний у воді, розчиняється в реактиве Швейцера: аміачних розчинах гідроксиду міді - Cu (NH3) 4 (OH) 2, в концентрованому розчині хлориду цинку і концентрованому розчині сірчаної кислоти.

  Глюкозу використовують при інтоксикації (наприклад при харчовому отруєнні або діяльності інфекції), вводять внутрішньовенно струменевий і краплинно, так як вона є універсальним антитоксичну засобом. Також препарати на основі глюкози і сама глюкоза використовується ендокринологами при визначенні наявності і типу цукрового діабету у людини (у вигляді стрес тесту на висновок підвищеної кількості глюкози з організму).

  Глюкоза використовується в основному при виробництві харчових продуктів. Глюкоза застосовується в хлібопеченні. Перевага застосування глюкози в хлібопеченні полягає не тільки в тому, що тісто швидко і повно сбраживается, але і в тому, що кірка хлібних виробів стає блискучою золотисто-коричневої, м'якуш має рівномірну пористість, хороший смак і довго зберігає свіжість.

  Крім того, застосування глюкози в хлібопеченні мало на меті зниження вартості хліба завдяки нижчій ціні глюкози, ніж бурякового цукру. У кондитерському виробництві глюкоза використовується в суміші з цукром при виготовленні м'яких цукерок, шоколаду, печива, крекерів, кексов.Глюкоза також широко застосовується при виробництві алкогольних напоїв - пива, вина, лікерів.

  Застосування глюкози в суміші з патокою при виробництві консервів, заморожених фруктів і джемів збільшилася в останні роки в 6 разів. В даний час у виробництві морозива застосовується глюкоза в суміші з цукром. У фруктових сортах морозива відсоток глюкози і патоки вище, ніж у вершковому, це пояснюється тим, що їх застосування підвищує качестзо морозива, надаючи йому смак фруктів і зберігаючи при цьому аромат. Кристалічна глюкоза випускається у вигляді таблеток, плиток і цукерок, а також в дрібній розфасовці.

  Фасовка Од. вим.
  25 кг
  500 кг
  1000 кг

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре