Menu
Ваша корзина

  Натрій изоаскорбинат пищ 2932209000

  Натрій изоаскорбинат пищ
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Натрій изоаскорбинат пищ Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Ціна за: 1 кг
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 19063585
  • ТН ВЭД: 2932209000
  • Країна виробник: Евро Союз
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  370 переглядів
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   

  Ізоаскорбінат натрію (Еріторбат натрію, харчова добавка Е316) являє собою кристали білого кольору, майже не мають запаху.

  У харчовій промисловості добавка Е316 в основному використовується в якості антиокислювача. З точки зору хімії ізоаскорбат натрію це натрієва сіль Еріторбовая кислоти. Хімічна формула ізоаскорбата натрію: C6H7NaO6. Отримують добавку Е316 з кислот і їдкого натру. Також ізоаскорбат натрію може бути отриманий з природних джерел (цукровий буряк, цукрова тростина, кукурудза) при виробництві цукру.

  Ізоаскорбат натрію здатний сповільнювати процеси окислення органічних сполук. У харчовій промисловості добавка Е316 також використовується в якості підкислювача, стабілізатора забарвлення і регулятора кислотності. Застосування добавки Е316 в продуктах дозволяє збільшувати їх термін придатності в кілька разів.

  Завдяки антиокислювальним властивостями ізоаскорбата натрію, добавка Е316 зберігає свіжість і аромат продуктів, запобігаючи утворенню в них канцерогенних нітрозамінів. Найбільш широко добавку Е316 використовують в кондитерській, хлібопекарській і масложирової промисловості.

  Також антиокислювач Е316 застосовують в м'ясній промисловості і при виробництві ковбаси, для стабілізації забарвлення м'ясної продукції. Нерідко ізоаскорбат натрію використовується у виноробстві, при приготуванні пива, соусів, безалкогольних напоїв. Крім того добавка Е316 може використовуватися для запобігання потемніння овочів і фруктів.

  Фасовка Од.
  Характеристики
  Вага2500

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре