Menu
Ваша корзина

  Камфора фарм 2914290020

  Камфора фарм
  Камфора фарм
  Камфора фарм
  Камфора фарм
  Камфора фарм
  Камфора фарм
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Камфора фарм Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 19265447
  • ТН ВЭД: 2914290020
  • Країна виробник: Евро Союз
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  283 переглядів
   
   
   
   
   

  Камфора - терпеноїд, кетон терпенового ряду. Безбарвні легколетучие кристали з характерним запахом; погано розчиняється у воді, добре - в малополярних органічних розчинниках, в тому числі в спиртах; існує у вигляді двох оптично активних форм ((d) - і (l) - форми, tпл 178,5-179 В° C) і у вигляді рацемической суміші, tпл = 178-178,5 В° C.

  У медицині застосовують d- і L- камфору, рацемическую камфору допускають лише для зовнішнього застосування через підвищену токсичності зважаючи хімічного загрязненія.Фармакологі розглядають камфору, як важливий представник аналептичних засобів. При введенні під шкіру розчини камфори в олії тонізують дихальний центр, стимулюють судиноруховий центр. Надає також безпосередня дія на серцевий м'яз, підсилюючи обмінні процеси в ній і підвищуючи її чутливість до впливу симпатичних нервів.

  Під впливом камфори звужуються периферичні кровоносні судини. Сприяє відділенню мокротиння. Можливо, що камфора інгібує агрегацію тромбоцитів, у зв'язку з чим вона рекомендована до застосування для поліпшення мікроциркуляції.

  Застосовують розчини камфори в комплексній терапії при гострій і хронічній серцевій недостатності, колапсі, при пригніченні дихання; пневмонії та інших інфекційних захворюваннях, при отруєннях снодійними і наркотичними засобами як антидот.

  Фасовка Од. вим.
  25 кг

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре