Menu
Ваша корзина

Ми працюємо понеділок - п'ятниця 09:00-17:00. РУСЬКИЙ КОРАБЛЬ ІДИ НА Х*Й!

  Левоміцетин фарм (Хлорамфенікол) 2941400000

  Левоміцетин фарм (Хлорамфенікол)
  Увага!
  У зв`язку з ситуацією, уточнюйте актуальні ціни у менеджерів, дякуємо!
  Левоміцетин фарм (Хлорамфенікол) Оптові ціни, уточнюйте у менеджерів деталі.
  • наявність: В наявності
  • Ціна за: 1 кг
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 19311426
  • ТН ВЭД: 2941400000
  • Країна виробник: Китай, Европа
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  4730 переглядів
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   

  Хлорамфенікол (левоміцетин) - антибіотик широкого спектру дії. Безбарвні кристали надзвичайно гіркого смаку. Хлорамфенікол - перший антибіотик, отриманий синтетично. Застосовують для лікування черевного тифу, дизентерії та інших захворювань. Токсичний. Хлорамфенікол має бактеріостатичну дію, яке пов'язане з порушенням синтезу білка рибосомами.

  У високих концентраціях має бактерицидний ефект щодо пневмокока, менингококка і H.influenzae . Хлорамфенікол володіє широким спектром антимікробної активності, але в процесі багаторічного використання ряд бактерій придбав устойчівость.Среді грампозитивнихкоків найбільш чутливий до препарату пневмокок, проте багато пеніціллінорезістентние штами стійкі. Ентерококи в цілому малочутливі. Серед стафілококів більше 30% штамів стійкі. З грамнегативних коків найбільш чутливі менингококки.

  Хлорамфенікол діє на багато грампозитивні і грамнегативні палички: H.influenzae (включаючи ампіціллінорезістентние штами), E.coli, сальмонели, шигели, збудники дифтерії, коклюшу, сибірської виразки, бруцельозу, чуми. Серед ентеробактерій часто відзначається резистентність. У Росії 50-90% шигелл і 10% сальмонел стійкі до хлорамфеніколу. До хлорамфеніколу чутливі спірохети (лептоспіри, T. pallidum), рикетсії, актиноміцети.

  Препарат має високу активність відносно спороутворюючих і неспороутворюючих анаеробів, включаючи B.fragilis .

  < th> Од. вим.
  Фасовка
  25 кг
  Препарат має високу активність відносно спороутворюючих і неспороутворюючих анаеробів, включаючи B.fragilis.

  Фасовка Од. вим.
  25 кг
  Препарат має високу активність відносно спороутворюючих і неспороутворюючих анаеробів, включаючи B.fragilis.

  Фасовка Од. вим.
  25 кг
  table class ="complectation_table" > Фасовка Од. вим. 25 кг table class ="complectation_table" > Фасовка Од. вим. 25 кг
  Характеристики
  Вигляд тварин
  Лікарська формаПорошок

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре

  Хочете купити Левоміцетин фарм (Хлорамфенікол) недорого та з доставкою по Україні? «Перший український маркет хімічної сировини» пропонує широкий асортимент хімічної продукції від надійних виробників України та Європи. У нас ви зможете знайти все необхідне для різних галузей промисловості за найкращими оптовими цінами або зробити покупку в роздріб. Дізнайтесь більше інформації у наших менеджерів за телефонами +380 (66) 044-57-00; +380 (96) 351-73-61; +380 (63) 568-04-65; +380 (44) 333-61-86 або оформіть замовлення на сайті та отримайте професійну консультацію!

  Швидко доставимо Левоміцетин фарм (Хлорамфенікол) у такі міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Суми, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Херсон та інші міста України.