Menu
Ваша корзина

  Уротропін фарм 2933694000

  Уротропін фарм
  Уротропін фарм
  Уротропін фарм
  Уротропін фарм
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  Уротропін фарм Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 19429123
  • ТН ВЭД: 2933694000
  • Країна виробник: Евро Союз
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  221 переглядів
   
   
   
   
   

  Гексаметілентетрамін (уротропін) - одне з дуже небагатьох синтетичних лікарських засобів, що використовуються в даний час, з більш ніж 100-річною історією: він почав застосовуватися ще в 1884 г. Препарат надає антисептичний ефект, головним чином, в сечових шляхах. Застосовується в чистому вигляді і в складі комбінованих лікарських засобів (наприклад, кальцекс).

  У чистому вигляді гексаметилентетрамин застосовується перорально або внутрішньовенно, у вигляді солей: гіппурат, індігокарміната або камфората. Механізм дії заснований на вивільненні вільного формальдегіду, який денатурує білки бактерій. Уротропін застосовують як антитоксичний, антимікробну і діуретичний засіб при запаленні нирок, сечового міхура і сечовивідних шляхів у великої рогатої худоби і свиней.

  Препарат використовують при інтоксикаціях і токсикоинфекциях з метою нейтралізації та прискорення виведення токсинів з організму . Уротропін застосовують також в комплексній терапії при лікуванні ендометритів і маститів з ознаками інтоксикації у корів. Препарат застосовують внутрішньовенно (свиням в вушну вену) 2 - 3 рази на добу в наступних дозах: великій рогатій худобі 1,5 - 2 мл на 10 кг маси тіла, свиням 0,5 - 0,7 мл на 10 кг маси тіла.

  Тривалість застосування препарату і доза залежать від характеру і тяжкості перебігу захворювання. У харчовій промисловості зареєстрований як добавка-консервант (код E239). Часто застосовується в сироваріння, а також для консервації ікри.

  Фасовка Од. вим.
  25 кг
  а також для консервації ікри.

  Фасовка Од. вим.
  25 кг
  а також для консервації ікри.

  Фасовка Од. вим.
  25 кг
  Характеристики
  Вага2500
  Вигляд тварин

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре