Menu
Ваша корзина

Ми працюємо понеділок - п'ятниця 09:00-17:00. РУСЬКИЙ КОРАБЛЬ ІДИ НА Х*Й!

  Азотна кислота хч 2917120000

  Азотна кислота хч
  Азотна кислота хч
  Азотна кислота хч
  Азотна кислота хч
  Азотна кислота хч
  Азотна кислота хч
  Азотна кислота хч
  Азотна кислота хч
  Увага!
  У зв`язку з ситуацією, уточнюйте актуальні ціни у менеджерів, дякуємо!
  Азотна кислота хч Оптові ціни, уточнюйте у менеджерів деталі.
  • наявність: В наявності
  • Ціна за: 1 кг
  • Фасовка: 13,5 кг.
  • SKU: 19527432
  • ТН ВЭД: 2917120000
  • Країна виробник: Украина
  • Артикул: 00226893
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  45550 переглядів
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   

  Азотна кислота: небезпечна, але важлива для промисловості хімічна речовина

  Що таке азотна кислота і навіщо вона потрібна, запитаєте ви? Речовина неорганічного походження, вона схильна до димлення в природному середовищі, відрізняється інтенсивним жовтим відтінком і на 100% прозоро, без осаду рідиною. Щоб зрозуміти, як краще використовувати хімікат, варто детальніше ознайомитися з його особливостями.

  Азотна кислота: властивості фізичні/хімічні

  Зважаючи на природний підвищений рівень щільності цю неорганічну кислоту в чистому вигляді застосовують вкрай рідко, в основному, популярністю користуються розчини на основі води. Звертаємо вашу увагу, що кислоту можна безпечно змішувати з іншими кислотами неорганічного типу.

  Основні властивості азотної кислоти не дозволяють їй вступити у взаємодію з різними видами матеріалів з метою їх повного розчинення. Все тому, що температура плавлення невелика – всього 41 градус. Закипає кислота при температурі майже 83 градуси. Після закипання вона трохи підлягає процесу розпаду, а при кристалізації формуються його кристалогідрати.

  До особливостей азотної кислоти можна віднести те, що вона здатна:

  • виступати у ролі окислювача при контакті з неметалами;

  • вступати у реакції з хімікатами органічного походження. 

  Азотної кислоти характеристики не дозволяють їй вступати у реакцію з хімічно інертними дорогоцінними металами. Причому це неможливо як за умови використання концентрованої кислоти, і її розчину.

  Що ж до її реакції взаємодії коїться з іншими типами металів, то результаті реакції заміщення синтезуються селітри – солі кислоти. Норми внесення азотної кислоти в такій формі варіюються в залежності від вирощуваних культур, пори року і типу ґрунту на ділянці.

  Азотна кислота та її види:

  Одержують речовину синтезом виключно у промислових умовах. Його принцип у тому, що штучно отриманий аміак окислюють, при цьому використовуються каталізатори. На 1 етапі синтезується оксид азоту, який потім перетворюється на діоксид. Потім утворюється розчин азотної кислоти з різною концентрацією головного хімічного компонента.

  Залежно від цього показника розрізняють кілька типів речовини:

  • 56% (технічна).

  • 57% (ЧДА). Її переважно використовують у лабораторних умовах та у господарстві.

  • 65% (ЧД). Така речовина відрізняється напрочуд чистим складом, тому застосовують її для травильних робіт, в лабораторіях.

  • 70%-на (ОСЛ). Це, можливо, найбільш чистий підвид, він підходить для виробничих робіт.

  Азотна кислота: спосіб застосування та правила використання:

  Речовина застосовується для синтезу з його ж основі нітратів. Саме вони є основою для отримання різних видів мінеральних добрив, що використовуються в сільському господарстві. Але пам'ятайте, що селітри за своєю дією дуже сильні окисники. Більше того, вони вибухонебезпечні та горючі.

  Неорганічна кислота використовується для:

  • створення вибухівки та різних видів піротехнічних засобів;

  • виготовлення лаків та фарб, лікарських препаратів;

  • синтез інших компонентів на основі азоту. 

  Потрібно не допускати попадання навіть мінімальної кількості кислоти на шкіру, тому що безпосередній контакт з нею призводить до опіку. Лікувати його важко, така рана погано гоїться навіть за умови своєчасно наданої першої медичної допомоги. Але навіть пари кислоти небезпечні для людини – вони випалюють дихальні шляхи. 

  Неправильне зберігання ємностей з такою кислотою також таїть у собі небезпеку. При розпаді висококонцентрованого розчину цього хімікату у повітря виділяється сильний токсин. Він має вигляд газу бурого кольору, і може спричинити сильне отруєння.

   Тому рекомендуємо не лише купувати якісну азотну кислоту від перевіреного виробника, яка представлена в асортименті «Першого Українського Маркету хімічної сировини», а й правильно зберігати її. Важливо, щоб ємності з хімікатом максимально щільно закривалися, а складському приміщенні безперебійно працювала система вентиляції.

  У нас ви зможете придбати за доступною ціною необхідну кількість азотної кислоти. Всі нюанси щодо актуального прайсу на товар, варіантів доставки замовлення у ваш регіон та термінів отримання посилки уточнюйте безпосередньо у наших менеджерів.

  КОНТАКТИ

  азотна кислота сертифікат якості

  CAS
  Міжнародна назва:Super pure nitric acid
  Синонім:Nitric acid, азотка
  Хімічна формула:HNO₃
  CAS №:7697-37-2
  ДСТУ11125-84
  Упаковка:канистры 10 л (13,5 кг), кубы 1000 л, налив

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре

  Хочете купити Азотна кислота хч недорого та з доставкою по Україні? «Перший український маркет хімічної сировини» пропонує широкий асортимент хімічної продукції від надійних виробників України та Європи. У нас ви зможете знайти все необхідне для різних галузей промисловості за найкращими оптовими цінами або зробити покупку в роздріб. Дізнайтесь більше інформації у наших менеджерів за телефонами +380 (66) 044-57-00; +380 (96) 351-73-61; +380 (63) 568-04-65; +380 (44) 333-61-86 або оформіть замовлення на сайті та отримайте професійну консультацію!

  Швидко доставимо Азотна кислота хч у такі міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Суми, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Херсон та інші міста України.