Menu
Ваша корзина

Ми працюємо понеділок - п'ятниця 09:00-17:00. РУСЬКИЙ КОРАБЛЬ ІДИ НА Х*Й!

  Оцтова кислота крижана хч 2915210000

  Оцтова кислота крижана хч
  Увага!
  У зв`язку з ситуацією, уточнюйте актуальні ціни у менеджерів, дякуємо!
  Оцтова кислота крижана хч Оптові ціни, уточнюйте у менеджерів деталі.
  • наявність: В наявності
  • Ціна за: тонна
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 19535283
  • ТН ВЭД: 2915210000
  • Країна виробник: Украина, Еврос
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  2949 переглядів
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   

  Оцтова кислота льодяна " ХЧ"(метанова кислота) - прозора рідина з характерним запахом, змішується з багатьма розчинниками, добре розчиняє органічні сполуки, в ній розчиняються гази HF, HCl, HBr, HI і ін., гігроскопічна. Утворює азеотропні суміші.

  Отримання

  Оцтову кислоту (метанова кислоту) можна отримати декількома способами: - каталітичне окислення ацетальдегіду киснем в присутності каталізатора при 56-75 ° C, - в промисловості оцтову кислоту отримують з метанолу і оксиду вуглецю (II), - окислення н-бутану при температурі 200 ° C і тиску 50 атм у присутності кобальтового каталізатора (Реакція Емануеля), - біохімічне виробництво оцтової кислоти бродінням (уксуснокислое бродіння). В якості сировини використовуються етанолвмісних рідини (вино, заграв соки), а також кисень. В якості допоміжних речовин - ферменти оцтовокислих бактерій або грибків (дріжджі).

  Застосування

  Оцтова кислота (метанова кислота) застосовується - в харчовій промисловості, при виготовленні приправ, маринадів, консервів, столового оцту, оцтової есенції, - в фармацевтиці, у виробництві лікарських засобів (аспірин, фенацетин); - в парфумерії, - як сировину у виробництві оцтового ангідриду, ацетилхлориду, монохлоруксусной кислоти, ацетатів, барвників, інсектицидів, - як розчинник лаків, коагулянт латексу, - як ацетилюється агент в органічному синтезі, - солі оцтової кислоти (Fe, Al, Cr і ін.) - протрави при фарбуванні та ін.

  Фасовка Од. вим.
  10 кг

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре

  Хочете купити Оцтова кислота крижана хч недорого та з доставкою по Україні? «Перший український маркет хімічної сировини» пропонує широкий асортимент хімічної продукції від надійних виробників України та Європи. У нас ви зможете знайти все необхідне для різних галузей промисловості за найкращими оптовими цінами або зробити покупку в роздріб. Дізнайтесь більше інформації у наших менеджерів за телефонами +380 (66) 044-57-00; +380 (96) 351-73-61; +380 (63) 568-04-65; +380 (44) 333-61-86 або оформіть замовлення на сайті та отримайте професійну консультацію!

  Швидко доставимо Оцтова кислота крижана хч у такі міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Суми, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Херсон та інші міста України.