Меню
Your Cart

  Калій гідроокис тих (Корея) 2815200000

  Калій гідроокис тих (Корея)
  Калій гідроокис тих (Корея)
  Калій гідроокис тих (Корея)
  Калій гідроокис тих (Корея)
  Калій гідроокис тих (Корея)
  • наявність: В наявності
  • SKU: 19538089
  • ТН ВЭД: 2815200000
  • Країна виробник: Евро Союз
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  37 переглядів
   
   
   
   
   

  Гідроксіід калію (лат. Kalium hydroxidum, калієвий луг) - Безбарвні, дуже гігроскопічні кристали , але гігроскопічність менше, ніж у гідроксиду натрію. Тривіальні назви: їдкий калій, Каустичний поташ. Водні розчини КОН мають сильнолужну реакцію. Отримують електролізом розчинів KCl, застосовують у виробництві рідких мив, для отримання різних з'єднань калію. Використовується для отримання метану, поглинання кислотних газів і виявлення деяких катіонів в розчинах.

  Застосовують у виробництві рідких мив, як вихідний продукт для отримання різних солей калію і т . д. У цирконієвому виробництві використовується для отримання обесфторенний гідроксиду цирконію. У сфері промислової мийки продукти на основі гідроксиду калію, нагріті до 50-60 ° С, застосовуються для очищення виробів з нержавіючої сталі від жиру та інших олійних речовин, а також залишків механічної обробки.

  Використовується в якості електроліту в лужних (алкалінових) батарейках. У харчовій промисловості зареєстрований в якості харчової добавки E525.

  < th> Фасовка
  Од. вим.
  25

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре