Menu
Ваша корзина

Ми працюємо понеділок - п'ятниця 09:00-17:00. РУСЬКИЙ КОРАБЛЬ ІДИ НА ХУЙ!

  L-треонин 2922500090

  L-треонин
  Увага! На сайті вказані оптові ціни
  L-треонин Оптові ціни
  • наявність: В наявності
  • Ціна за: 1 кг
  • Фасовка: кг.
  • SKU: 21195245
  • ТН ВЭД: 2922500090
  • Країна виробник: Евро Союз
  • Статус: предоплата
  • Бренд: Европа
  596 переглядів
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  soda.kiev.ua - image
   
  Розчинність 20.5 г / 100 мл при 25 ?

  Насипна щільність 700 кг / м3 (+ / - 5%)

  Термін зберігання 2 роки

  Зміст вологи ? 1.5%

  Залишок при прожаренні ?0.4%

  Важкі метали ?15ppm

  Миш'як ?1.5ppm

  Харчова цінність:

  Енергетична цінність свинини: 3820 ккал / кг

  Енергетична цінність м'яса птиці: 3480 ккал / кг

  Коротка інформація:

  1. Регулює баланс амінокислот в кормі, сприяючи зростанню тваринного

  2. Покращує якість м'яса

  3. Підвищує харчову цінність корму з низьким ступенем засвоєння амінокислот

  4. Знижує вартість сировини для корму

  Амінокислоти

  Амінокислоти грають дуже велику роль в житті організмів , тому що всі білкові речовини побудовані з амінокислоти. Багато рослин і бактерії можуть синтезувати всі необхідні їм амінокислоти з простих неорганічних сполук. Більшість амінокислот синтезуються в тілі людини і тварин зі звичайних безазотистих продуктів обміну речовин і засвоюється азоту. Однак 8 амінокислот (лізин, метіонін, треонін, валін, ізолейцин, лейцин, триптофан і фенілаланін) є незамінними, тобто не можуть синтезуватися в організмі тварин і людини, і повинні доставлятися з їжею.

  При нестачі цих амінокислот (частіше триптофану, лізину, метіоніну) або в разі відсутності в їжі хоча б однієї з них неможливий синтез білків і багатьох інших біологічно важливих речовин, необхідних для життя.

  Раціони с.-г. тварин повинні містити всі необхідні організму амінокислоти, особливо незамінні, тому при організації годівлі в даний час стали враховувати в кормах не тільки загальна кількість протеїну, як було прийнято раніше, а й незамінних амінокислоти. Раціони свиней і птиці обов'язково балансують за змістом амінокислоти. З цією метою підбирають корми, що доповнюють один одного за амінокислотним складом, а також використовують синтетичні амінокислоти, що випускаються промисловістю.

  Синтетичні амінокислоти згодовують в суміші з концентратами; доцільніше додавати їх в комбікорми промислового виготовлення.

  <
  CAS
  Хімічна формула:HO2CCH(NH2)CH(OH)CH3
  CAS №:72-19-5
  Упаковка:25 кг

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре

  Хочете купити L-треонин недорого та з доставкою по Україні? «Перший український маркет хімічної сировини» пропонує широкий асортимент хімічної продукції від надійних виробників України та Європи. У нас ви зможете знайти все необхідне для різних галузей промисловості за найкращими оптовими цінами або зробити покупку в роздріб. Дізнайтесь більше інформації у наших менеджерів за телефонами +380 (66) 044-57-00; +380 (96) 351-73-61; +380 (63) 568-04-65; +380 (44) 333-61-86 або оформіть замовлення на сайті та отримайте професійну консультацію!

  Швидко доставимо L-треонин у такі міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Чернівці, Миколаїв, Суми, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Херсон та інші міста України.